Przez cały czas niewłaściwie używałeś punktów nagrody Chick-Fil-A

Budynek Chick-fil-A Cindy Ord/Getty Images

Większość Laska-fil-A stali bywalcy prawdopodobnie już wiedzą o Chick-fil-A One, programie członkowskim sieci. Członkowie Chick-fil-A One mogą zdobywać punkty za każdy zakup, które mogą następnie wymienić na wybrane pozycje z menu Chick-fil-A, za Laska-fil-A . Członkowie mogą jednak nie wiedzieć, że prawdopodobnie nie uzyskują najlepszej możliwej wartości ze swoich punktów nagród.

Aby temu zaradzić, użytkownik Reddit u/Plaguei5 opublikował pomocny arkusz kalkulacyjny do r / Chick-fil-A subreddit , przedstawiając najlepszy sposób na wydawanie punktów lojalnościowych, aby zapewnić jak najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Szczegółowy dokument wymieniał pozycje menu od najlepszej do najgorszej, zgodnie z korelacją między wartością punktową pozycji a ceną w dolarach. Ceny są oparte na lokalizacjach Chick-fil-A w Dallas w Teksasie, chociaż sieć fast foodów Punkty nagrody powinny być porównywalne w różnych regionach.„Niższe punkty/$ korelują z lepszą wartością” – wyjaśnił u/Plaguei5 (poprzez Dokumenty Google ). Na przykład 'średnie frytki waflowe są najlepszą wartością, jeśli używasz punktów. Najgorszy jest mały Mac i ser. Sałatki są szczególnie złymi wartościami, gdy używa się punktów.

Średnie frytki waflowe Chick-fil-A to najlepsza wartość

Frytki waflowe Chick-fil-A Instagram

Chociaż mały makaron z serem kosztuje 500 punktów nagrody, jego wartość w dolarach wynosi zaledwie 2,55 USD, co daje mu punkt za dolara wynoszący 196,08 — nie jest to szczególnie dobra oferta. Sałatka Chick-fil-A's Market, Spicy Southwest Salad i Cobb Salad mają wartość 1500 punktów, co czyni je dość kosztowną opcją do wymiany. Według obliczeń u/Plaguei5, przedmiot o najlepszej wartości to strona medium frytki waflowe . Ciastko z kawałkami czekolady, duży napój lub przystawka ziemniaczanych ziemniaczanych to również szczególnie dobry wybór, który pomoże Ci rozciągnąć budżet na nagrody.

Wdzięczni użytkownicy Reddita szybko pochwalili u/Plaguei5 za jego pomocny arkusz kalkulacyjny. „Wykonujesz dzieło Pana”, napisał u/nadroj37 (via Reddit ). „To może być najważniejszy post, jaki kiedykolwiek czytałem na Reddicie”, zauważył inny wdzięczny użytkownik, u/Joeybish, a u/EngineerGunter zgodził się: „Po to jest internet. To jest droga... do Reddit.Więc następnym razem, gdy będziesz mieć ochotę na kanapkę z kurczakiem, nie zapomnij dokładnie sprawdzić tego ładnego arkusza kalkulacyjnego przed złożeniem kolejnego zamówienia Chick-fil-A.