Nigdy nie powinieneś dostawać slushie na stacji benzynowej. Dlatego

Maszyny do szlamu

Mówią, że ignorancja jest błogością, a po przeczytaniu tego możesz chcieć powrócić do swojego stanu przed oświeceniem. Ale następnym razem, gdy będziesz tankować benzynę w lokalnym sklepie spożywczym i pomyślisz, że naprawdę mógłbyś pójść na slushie – wiesz, te, które smakują jak ich kolory i zmieniają język na różne odcienie niebieskiego, fioletowego i zielonego – po prostu nie rób tego. Pomiń nadchodzące zamrożenie mózgu i wracaj do samochodu – oczywiście po zapłaceniu – i jedź do zamierzonego celu. Jeśli zdecydujesz się nie skorzystać z tej rady, musisz wiedzieć kilka informacji – nie chcesz, ale zdecydowanie potrzeba .

przepis na gorącą musztardę mcdonalda

Jesteśmy z Tobą. Slushie są niesamowite. To wszystko, co dobre w dzieciństwie, opakowane w lodowaty, wodnisty syrop o słodkim smaku, który sprawia, że ​​nasze serca biją szybciej. Ale jeśli wypijesz jeden z? stacja paliw , to nie o swoje serce powinieneś się martwić. Na historię w Dzienny rekord Yorku , lokalny serwis informacyjny z Pensylwanii, to śluz, pleśń i pleśń czające się w maszynach do slushie, które mogą powodować poważne problemy zdrowotne. W rzeczywistości, kiedy dowiesz się, co te patogeny mogą ci zrobić, możesz już nigdy nie patrzeć, nie mówiąc już o piciu, swojej ulubionej smakowej slushie.Mówimy o problemach „biegnij do toalety”

Mężczyzna trzymający rolkę papieru toaletowego w łazience

Według Dzienny rekord Yorku , sklepy spożywcze są cały czas spisywane przez inspektorów sanitarnych pod kątem białego pleśni, czarnego osadu, różowego śluzu lub zielonkawego rozwój pleśni w maszynach do lodu i dysze maszyny do slushie. Niestety, zdarzają się one naturalnie, a jeśli te rzeczy są w maszynie, mogą przedostać się do twojego błota. Jeśli te zanieczyszczenia nie zostaną usunięte, mogą wystąpić poważne konsekwencje, w tym zakażenie Norowirusem, Legionellą, Salmonellą i E. coli, z których wszystkie mogą wysłać cię do łazienki lub – co gorsza – do szpitala.

Delikatny cytuje samozwańczego byłego pracownika stacji benzynowej, używającego szyldu Smalls244, który zabrzmiał z ostrzeżeniem: „Nie daj się nabrać. Wokół wszystkich gadżetów rośnie pleśń. Czyściliśmy go tylko co kilka tygodni. Chociaż nie mamy możliwości zweryfikowania tego twierdzenia, firma Dozowniki do napojów mrożonych , która zaopatruje w mrożone dystrybutory wiele sklepów spożywczych i restauracji, zauważa na swojej stronie internetowej, że maszyny te są zaprojektowane do pracy przez cały rok bez konieczności czyszczenia. Po prostu fuj. To cztery razy mniej niż zalecane do czyszczenia domowej lodówki (przez Molly Pokojówka ) i prawdopodobnie mniej osób wchodzi z nim w interakcję. Więc następnym razem, gdy pomyślisz, że slushie na stacji benzynowej jest warte spaceru po pasie wspomnień, możesz chcieć pomyśleć jeszcze raz.

kurczak bawole z metra zawiera sos ranczo