Prawie zawsze powinieneś zamawiać małe drinki w Panera. Dlatego

Panera Chleb napoje na stole Noel Vasquez/Getty Images

Następnym razem, gdy będziesz jadł obiad w Panera (mam nadzieję, kiedy to będzie bezpiecznie to zrobić ), będziesz chciał zamówić najmniejszy dostępny napój. Nie martw się — nie prosimy Cię o liczenie kalorii ani ograniczanie kofeina . Zamów małe i możesz pić tyle, ile chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy . Okazuje się, że prawie wszystkie napoje w Panerze są doładowywane za darmo, więc możesz popijać do woli kawę, napoje gazowane, herbatę lub cokolwiek innego, bez wydawania dodatkowej gotówki na większy kubek.

Nieprzekonany? Porada pochodzi prosto od byłego pracownika firmy Panera (przez Krazy Kupon Pani ), który zna wszystkie hacki. „Zamów małego drinka” – wyjaśnia były pracownik. „Możesz go napełniać tyle razy, ile chcesz! Wiedz tylko, że dostępność może zależeć od lokalizacji, więc zapytaj przed złożeniem zamówienia.' Jeśli jesz w lokalu, jest to doskonały sposób na zdobycie większej ilości napoju za mniej pieniędzy.Polityka uzupełniania firmy Panera ma kilka wyjątków

Tyson Gay jedzący w Panera Al Bello/Getty Images

W menu Panera jest tylko kilka drinków, na które ta sztuczka nie zadziała. Według Uniwersytet Łyżka , nie będziesz w stanie otrzymać bezpłatnych dolewek lemoniady, mrożonej zielonej herbaty, gorącej czekolady, przygotowywanych na zamówienie napojów espresso ani żadnych koktajli należących do sieci. Poza tym możesz jednak uzupełniać tyle, ile chcesz z ogromnej Panery wybór napojów . Niezależnie od tego, czy ładujesz kawę, raczysz się ulubionym napojem gazowanym, czy odpoczywasz przy filiżance herbaty, możesz ją bezpłatnie uzupełnić.

Panera jest jedną z nielicznych sieci, w których można dostać darmowe dolewki tak szerokiej gamy napojów, ale to samo możesz zrobić z napojami gazowanymi w wielu restauracjach typu fast-food. Pięciu gości , Denny's, KFC, Taco Bell, Chipotle , a Friendly's to tylko niektóre z miejsc, w których możesz uzupełnić swoją małą filiżankę coli bez dodatkowych kosztów (przez Taniizm ).