Możesz pominąć pałeczki mozzarelli od Burger Kinga. Dlatego

Poza restauracją Burger King? Yuriko Nakao / Getty Images

Burger King to bez wątpienia gigantyczna marka fast foodów. Jeśli chodzi o zaspokojenie ogromnej liczby klientów, trzeba powiedzieć, że marka zdecydowanie robi coś dobrze. Według Pyszne Nie można lekceważyć miłości, jaką publiczność darzy Burger Kinga. Kilka znanych osobistości, takich jak Hugh Laurie, Jay Leno, Robert Downey Jr. i Jennifer Hudson, ma dostęp do tak zwanej złotej karty. Karta Burger King daje specjalnym klientom dostęp do szeregu korzyści w Burger King.

sprite zero źle dla ciebie

Jeśli chodzi o jedzenie w sieci fast foodów, kiedy próbujesz wybrać dania do jedzenia w restauracji, będziesz rozpieszczany wyborem. Według Ranker , jedne z najlepszych dań, które dostajesz w restauracji, to Whopper , pikantna kanapka z kurczakiem, frytki, krążki cebulowe i nie tylko. Jaki jest jednak jeden przedmiot, którego zdecydowanie powinieneś unikać, bez względu na to, jak bardzo jesteś głodny? Mozzarella paluszki. Dlatego.Paluszki mozzarelli Burger King pozostawiają wiele do życzenia

Paluszki Mozzarella od Burger King Instagram

DO rekompensator niedawno napisali o rozczarowującym doświadczeniu, jakie mieli po zamówieniu paluszków mozzarella w restauracji. Opublikowali dwa zdjęcia: porównując, jak Burger King twierdzi, że produkt spożywczy wygląda z rozczarowującym daniem, które im podano. Komentator napisał: „Próbowałem trzech różnych BK w trzech różnych miastach i wszyscy zachowywali się tak… to tak, jakby celowo trzymali swoje stare gówno, dopóki się nie sprzedają – zero standardów… smutne”. Auć.

Pałeczki mozzarelli zdecydowanie mają zły rap. Recenzja z 2019 r. wykazała, że ​​przedmiot był pozbawiony smaku lub aromatów (przez Jedzenie marki .) Recenzja zauważyła, że ​​patyczki były nijakie i miały minimalną ilość przypraw. Danie podano z sosem marinara. W recenzji zauważono: „Ponieważ paluszki mozzarelli są dość bez smaku, dołączony sos marinara pozostawiono do przenoszenia ładunku smaku. Sos był w większości po prostu słodki i cierpki z wymaganymi nutami pomidorów, ale brakowało mu posmaku czosnku, cebuli czy ziół”. Brzmi całkowicie rozczarowujące.

Galaretka z papryki handlarza Joe