Wingstop vs. Buffalo Wild Wings: co jest lepsze?

Logo BWW i Wingstop Joe Raedle, Daniel Boczarski/Getty Images

Coca-Cola czy Pepsi? Gładkie czy masywne? Chick-Fil-A lub Popeye's ? To tylko niektóre z palących pytań, które dzielą Amerykanów w 2020 roku. Dodaj do tej listy jeszcze jeden wielki podział – czyje skrzydła wolisz, B-Dubs czy Wingstop?

Przez wiele lat Buffalo Dzikie Skrzydła rządził grzędą jako niekwestionowany Król Skrzydła, ale ostatecznie każda pizzeria i sieć restauracji tam włączył się do akcji. Jeśli chodzi o miejsca, które specjalizują się wyłącznie w skrzydłach, wciąż jest ograniczona liczba konkurentów na dużą skalę (nie licząc oszustów, takich jak Neighborhood Wings, które tak naprawdę było tylko Applebee's w przebraniu). Spośród tych restauracji, być może największe zagrożenie dla BWW pochodzi z Zatrzymanie skrzydeł . Ten łańcuch istnieje dopiero od 1994 roku do B-Dub's '82, ale ciężko pracowali, aby nadrobić zaległości. Do tej pory mają otwarte 1400 restauracji w całych Stanach Zjednoczonych, a także w Meksyku, Kolumbii, Panamie, Singapurze, Indonezji, Malezji, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. BWW , ze swojej strony, posiada ponad 12000 restauracji (przez Przewód biznesowy ) w całych Stanach Zjednoczonych, a także w Indiach, Meksyku, Panamie, Filipinach, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.Chociaż te informacje mogą być przydatne, jeśli planujesz zainwestować w którąś z firm, to, co wszyscy naprawdę chcą wiedzieć, to czyje skrzydła smakują lepiej? A werdykt, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, brzmi: to kwestia preferencji. Poważnie, nie możemy powiedzieć, że jedno jest absolutnie lepsze od drugiego, ponieważ wszystko zależy od tego, czego szukasz.

Dlaczego niektórzy uważają, że B-Dubs jest najlepszy?

Dziewczyna je Buffalo Wild Wings John Lamparski / Getty Images

B-Dubs ma to wszystko w Wingstop, jeśli chodzi o atmosferę – cóż, przynajmniej jeśli jest to głośny, głośny bar sportowy z milionami gigantycznych telewizorów pokazujących wszystkie wydarzenia sportowe na świecie (a nie najmniejszą możliwość usłyszenia dźwięku z jeden z nich). Jest to również miejsce, do którego należy się udać, jeśli chcesz się upić, gdy będziesz żuć skrzydełka, ponieważ oferują pełny koktajl bar (z alkoholem własnej marki! ) oraz szeroki wybór piw, win, twarde seltzery , i każdy inny rodzaj napoju dla dorosłych, jaki możesz wymyślić, a także kilka wystrojonych lemoniad dla osób niepijących. (W końcu nominalnie jest to miejsce rodzinne, zwłaszcza jeśli masz bardzo hałaśliwe dzieci i szukasz miejsca, w którym nikt nawet tego faktu nie zauważy.)

Jeśli chodzi o ich skrzydła, cóż, oferują znacznie szerszą gamę smaków. Porównanie podobnych smaków z Na wynos stwierdzili, że ich smaki są ogólnie bardziej „żywe” i aromatyczne, a także znacznie ostrzejsze. Przetestowali klasyczne Buffalo, BBQ, Asian Zing (BWW)/Spicy Korean Q (Wingstop), mango habanero i cytrynowy pieprz i stwierdzili, że BWW jest wyraźnym zwycięzcą w każdej kategorii oprócz papryki cytrynowej, ponieważ Wingstop ma tendencję do lepszej pracy z suchymi przetarciami.Dlaczego inni mówią, że zwycięzcą jest Wingstop

Skrzydła skrzydła Jerritt Clark/Getty Images

Kolejny test smaku, ten przeprowadzony przez personel w Insider biznesowy , wydał zupełnie inny werdykt. Porównali także smaki azjatyckie, klasyczne (zarówno ostre, jak i łagodne) i mango habanero, a także czosnkowy parmezan i odkryli, że wszyscy ich testerzy smakują po Wingstop, ponieważ smaki były bardziej zrównoważone (nie za słodkie, zbyt słony lub przytłaczająco gorący, jak w przypadku BWW), a sam kurczak był bardziej soczysty i bardziej aromatyczny. Wingstop również zdecydowanie wychodzi z ich frytkami, jak nawet Na wynos zgadza się. Podczas gdy frytki Buffalo Wild Wings są dość standardowym składnikiem, Wingstop pokrywa je słodko-słoną mieszanką przypraw, która dodaje im trochę więcej czegoś, co czyni je niemożliwym do pominięcia akompaniamentem.

Jednak to, czego Wingstop nie może zaoferować, to coś w rodzaju atmosfery. Wydaje się, że większość swojej działalności wykonują na wynos lub dostawę, ponieważ ich miejsce do siedzenia ma wyraźny klimat fast foodów. Podczas gdy niektóre Wingstopy serwują piwo, ich atmosfera nie przypomina baru. Mimo to, jeśli chcesz zjeść swoje skrzydełka w spokoju lub wolisz jeść na wynos, aby zjeść przed własnym ogromnym telewizorem z płaskim ekranem (z dźwiękiem, który rzeczywiście słychać), ich nieskomplikowana atmosfera może nie być zbyt dobra. wada.

Może żaden z nich nie oferuje najlepszych skrzydeł

Buffalo wings z piwem

Kiedy w mediach społecznościowych pojawia się pytanie BWW vs Wingstop, co zdarza się od czasu do czasu, zawsze znajdą się koneserzy skrzydeł, którzy twierdzą, że żadne z nich nie jest warte jedzenia. Zamiast tego ci puryści twierdzą, że prawda Skrzydła bawole , nawet jeśli nie możesz ich zjeść u źródła (czyli w Anchor Bar w Buffalo w stanie Nowy Jork), powinny być spożywane tylko w małych okolicznych barach nurkowych, aby uzyskać autentyczne wrażenia ze skrzydeł. Jeden niedawny Reddit wątek poświęcony temu tematowi przyciągnął odpowiedzi typu: „Mieszkam 2 minuty od BWW i 5 minut od Wingstop i jest prawdopodobnie co najmniej kilkanaście lokalnych i sieciowych restauracji, które mają znacznie lepsze skrzydła w tym promieniu” oraz „jest ich wiele, wiele lokalnych dziur w ścianach pizzy i barów – nie wspominając o mojej własnej kuchni – które robią lepsze skrzydełka.Cóż, jeśli jesteś bardziej partyzantką BWW lub będziesz jadł skrzydełka Buffalo, gdziekolwiek możesz je zdobyć, możesz przetestować całą teorię „mojej kuchni” (używając swojej kuchni, a nie Redditora). Oto najlepsze Buffalo Wild Wings naśladowca przepis mogliśmy znaleźć, ale możesz go dostosować, jak chcesz, aby był jeszcze lepszy. Kto wie? Może to ty wymyślisz najlepszy przepis na sos ze skrzydełkami i sprawisz, że cały świat będzie torował sobie drogę (lub trzepotał skrzydłem) do twoich drzwi.