Czy Costco będzie otwarte 4 lipca 2021 r.?

Sklep Costco widziany z zewnątrz

Najlepsze w świętach narodowych jest nie tylko to, że zbliżają do siebie przyjaciół i rodzinę, ale także tymczasowo łączą poszczególne grupy konsumentów. Ranne ptaszki mają szansę komplementować sobie nawzajem swoje zarządzanie czasem, a prokrastynatorzy mają chwilę na współczucie.

Ale „nabywcy na ostatnią chwilę” (która nie jest tylko nieformalnym grupowaniem, ale pełnoprawną – i rosnącą – kategorią konsumentów, według firmy zajmującej się danymi marketingowymi Cardlytics ) powinni być ostrożni w ten weekend czwartego lipca, ponieważ mogą nie mieć tak dużo czasu, jak myśleli. Jeśli zdarzy ci się być prokrastynatorem noszącym karty, ostrzegaj: w Dniu Niepodległości nie będziesz mógł praktykować swojej sztuki we wszystkich lokalizacjach Costco. Jak zgłoszono w Złamać , krajowy sprzedawca detaliczny zostanie zamknięty czwartego lipca — i to nie tylko wcześnie, ale całkowicie. Więc jeśli nadal musisz zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne rzeczy na 4 lipca, rozważ to, co ci doradzono. Costco bierze ten dzień wolny.Zaplanuj z wyprzedzeniem obchody czwartego lipca

Patriotyczny burger i frytki na talerzu

Zamknięcie nie jest, technicznie rzecz biorąc, wiadomością: Costcos są zwykle zamknięte w ważne święta narodowe, a czwarty lipca jest jednym z nich. Sprzedawca pozostanie otwarty do poprzedniego dnia, dając kupującym, w ostatniej chwili lub w inny sposób, mnóstwo czasu na zebranie zapasów na grilla z okazji Dnia Niepodległości . A jeśli chcesz zostawić to wszystko do 3 lipca, ale wolisz nie mieszać się i mieszać ze swoimi braćmi, którzy zwlekają, możesz nawet otrzymać zakupy spożywcze prosto do domu, dzięki programowi dostawy tego samego dnia Costco, na właściciel sklepu spożywczego .

Jeśli jednak jesteś purystą na ostatnią chwilę, będziesz musiał szukać dalej, aby poznać emocje podczas jedenastej godziny. Jak zgłoszono w Parada : Walmart, Kroger, Publix i Target witają prokrastynatorów z otwartymi ramionami w ten świąteczny weekend, więc możecie się tam udać już 4 lipca. W międzyczasie, jeśli twoje plany Dnia Niepodległości obejmują jeden z 60-uncjowe półmiski brownie firmy Costco , najlepiej zablokuj to wcześniej niż później.