Dlaczego nie powinieneś jeść hot dogów na stacji benzynowej

Mężczyzna je hot doga

Hot dogi to ulubieniec Amerykanów uliczne jedzenie. Te smakołyki są szczególnie dobre w cieplejszych porach roku, kiedy odpoczywasz na świeżym powietrzu z grupą przyjaciół. A może są po prostu opcją, która jest bardzo wygodna, gdy załatwiasz sprawy i potrzebujesz szybkiej naprawy, aby powstrzymać głód. Tak jak Czas zwraca uwagę, że hot dog nie jest najzdrowszą rzeczą, jaką można jeść, zwłaszcza jeśli chodzi o niektóre składniki. (Ale pyszne, prawda?)

Na przykład mięso z hot dogów jest często przetwarzane, co naraża cię na ryzyko chorób takich jak cukrzyca, rak i problemy sercowo-naczyniowe. Hot dog zwykle może mieć ponad 200 kalorii, z 18 gramami tłuszczu i 620 miligramów sodu , i to jeszcze zanim weźmiesz pod uwagę popularne dodatki, takie jak musztarda, keczup i smakołyk. Kłopotliwymi składnikami parówek są azotany — zasadniczo są to konserwanty, co nie jest dobre, ale prawdziwym problemem jest to, że niektóre badania powiązały azotany z rakiem.Może chcesz żyć w błogiej ignorancji jak naprawdę powstają hot dogi . Ale kiedy już wszystko zostało powiedziane i zrobione, kiedy raczysz się od czasu do czasu hot dogiem, wszystko sprowadza się do bycia uważnym. Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać, jest miejsce, w którym spożywasz ten szybki, całkowicie amerykański posiłek.

Mogą być bardzo niezdrowe

Składniki z hot doga

Hot dogi zazwyczaj zawierają mięso oddzielone mechanicznie – w zasadzie resztki mięsa, które otrzymujesz, gdy pracujesz z kośćmi w wysokich temperaturach, przepuszczając je przez sito w celu zebrania pozostałości mięsa (poprzez Codzienny Posiłek ). Podczas gdy niektóre marki hot dogów unikają takiego mięsa, zazwyczaj są to produkty, za które będziesz musiał zapłacić więcej. Być może nie trzeba dodawać, że z reguły stacje benzynowe nie będą oferować najwyższej jakości steków w bułce.

Wręcz przeciwnie. Mięso wysokiej jakości? Prawdopodobnie nie. Czystość produktu? Niezbyt dobry zakład. Unikasz szkodliwych składników chemicznych i dodatków? Nie tak bardzo. Kiedy Reddit użytkownik prosił innych, aby podzielili się swoimi opiniami na temat hot dogów na stacji benzynowej, komentator napisał: „Zdecydowanie nie jest to najlepszy wybór. Bogaty w tłuszcze nasycone, sód i azotyny... technicznie lepszy byłby nawet burger czy kawałek pizzy.Sprowadza się to do wiedzy, co jest w twoim jedzeniu, a zamiast tego warto przeprowadzić małe badania, co? Zrób sobie przysługę i unikaj hot dogów, gdy znajdziesz się na stacja paliw . Zamiast tego uzyskaj naprawę hot dogów z zaufanego źródła.

recenzja hot dogów pięciu facetów