Dlaczego powinieneś pominąć okłady Arby

Arby Świergot

Pomyśl o Arby's i możesz pomyśleć o tych klasycznych kanapkach z pieczoną wołowiną, z mięsem pokrojonym w cienkie plasterki i ułożonym wysoko na tostowanej bułce z sezamem. A może, jak wiele osób, jesteś ich fanem frytki karbowane lub wstrząsy. W rzeczywistości Arby's może wypełnić basen olimpijski taką ilością koktajli, jaką sprzedaje w ciągu miesiąca. Thriller .

czy buraki sprawiają, że mocz jest czerwony?

Czego możesz nie wiedzieć, to to, że Arby's ma część swoich menu online o nazwie Market Fresh. Te pozycje obejmują składniki, które trudno znaleźć w pozostałej części menu sieci – zielone rzeczy, takie jak sałata, zwykły chleb pszenny zamiast bułek i kanapki wbudowane w tortille. W rzeczywistości Arby's tak bardzo lubi swoją koncepcję wrapów, że w 2020 roku dodała do swojego menu trzy nowe wrapy, według Żuć bum , co daje w sumie pięć: Creamy Mediterranean Chicken, Chicken Club, Jalapeño Bacon Ranch Chicken, Pieczony Indyk i Szwajcar oraz Pieczony Indyk z Bekonem. Zwróć uwagę: Arby Wrapy naprawdę nie są najlepszą opcją, gdy jesz w restauracji, mimo że wyglądają całkiem pysznie. Lepiej będzie, jeśli spróbujesz czegoś innego.Wrapy Arby's są wysokokaloryczne i drogie

Arby

Okłady Arby są naprawdę wysokokaloryczne. Każdy z nich waha się od 530 do 650 kalorii, zgodnie z Menu Arby . Dla porownania, Strona Arby mówi, że Classic Beef 'N Cheddar to 450 kalorii. Poza tym same chusty nie są najlepsze. ZA rekompensator podzielili się swoimi doświadczeniami: „Kilka miesięcy temu jadłem Śródziemnomorskiego Kurczaka i chociaż smakował dobrze, wrapy, których do tego używają, są straszny . Są o wiele grubsze niż powinny i są super suche.

Arby's nie twierdzi, że jego menu Market Fresh jest zdrowsze niż standardowa taryfa kanapkowa, ale przynajmniej jeden komentator w wątku Reddit przyjął to w ten sposób, pisząc: „Kombinacja wrapów nie jest warta 10 USD, a i tak wygląda na to, że to głównie sałata . Wiele z ich „zdrowych” ofert nie wypada dobrze w porównaniu z ich zwykłym menu”. Jeden z Redditorów, który naprawdę polubił swoją okładkę z kurczaka Jalapeño Bacon Ranch, nadal miał dużą skargę: „W przypadku Arby'ego dużym minusem jest zwykle cena. To nie jest wyjątek.

Oto rada: jeśli masz wątpliwości, po prostu wybierz kanapkę z pieczoną wołowiną klasyczną. To tylko 360 kalorii, per Strona menu Arby , i to kanapka sprawiła, że ​​Arby's stało się sławne.