Dlaczego warto przemyśleć jedzenie pop-tart

Jedzenie Pop-Tart

Zapamietaj to Członek rodziny piosenka o Pop-Tartach? Brzmi to mniej więcej tak: „Czy kiedykolwiek posmarowałeś masłem Pop-Tarta? To jest takie cholernie dobre! Czy kiedykolwiek położyłeś masło na? Pop-Tart ? Jeśli nie, to myślę, że powinieneś” (poprzez youtube ). Tyle że naprawdę nie powinieneś. Nie według AHND, TND, BCDNM, FDN-P, holistycznego eksperta w zakresie zdrowia i żywienia Piper Gibson . Gibson usiadł wyłącznie z Tłuczony aby powiedzieć nam, jak zły Pop-Tart jest dla naszych ciał. Zanim zanurkujemy, niech to będzie ostrzeżeniem dla wszystkich miłośników pop-tartu, którzy to czytają. Ponieważ Pop-Tarts, jak się okazuje, mogą być dla ciebie gorsze, niż sobie wyobrażałeś.

Per Gibson, kiedy bierzesz kęs pop-tarta, bierzesz udział w ' ekstrawagancja cukru . Lub, w prostym języku angielskim, Pop-Tarts zawierają „nie tylko jedną, ale dwie formy syropu kukurydzianego, plus dekstrozę i cukier!”. Gibson zwrócił uwagę, że dodatek cukru w ​​pop-tartach (29 gramów) stanowi ponad trzykrotność dziennego zalecanego spożycia przez American Heart Association dla dorosłych mężczyzn i prawie czterokrotnie jego rekomendację dla dorosłych kobiet. 'W wątrobie fruktoza jest szybko metabolizowana do glukozy, co dodatkowo obciąża wątrobę' - ostrzega Gibson. Jedzenie Pop-Tartów nie tylko może przyczynić się do stłuszczenia wątroby, ale częste spożywanie może również siać spustoszenie w poziomie cukru we krwi. Według Gibsona „Dekstroza jest chemicznie identyczna z glukozą i podnosi poziom cukru we krwi, co może prowadzić do cukrzycy typu 2”. Jezu.Pop-Tarts są zaprojektowane tak, abyś je dalej jadł

nieodparte Pop-Tarty

Masz problem z porzuceniem obsesji na punkcie pop-tarta? To nie pomyłka. Pop-Tarts są przygotowywane ze składników zaprojektowanych tak, aby sprawić, że będziesz głodny. Więc następnym razem, gdy będziesz sięgać po kolejne dwie paczki Pop-Tartów, obwiniaj wzbogaconą mąkę, która do nich wchodzi. W tym przypadku „wzbogacony” jest trochę mylącą nazwą. Co to słowo naprawdę oznacza, wyjaśnił Gibson Tłuczony , jest to, że 'mąka została pozbawiona wszelkich składników odżywczych, a zamiast nich dodano syntetyczne składniki odżywcze'. Dodała, że ​​„przetwarzana mąka jest również pozbawiona błonnika, co daje uczucie sytości”.

Pop-Tarts piecze się z bielonej białej mąki, która może dzwonić na alarm. Gibson powiedział, że bielona biała mąka „została potraktowana chlorem, który może zastąpić jod w organizmie”. Niedobór jodu nie jest czymś, na co można kichać. Jest bezpośrednio powiązany z powiększenie tarczycy , według Amerykańskie Stowarzyszenie Tarczycy . A gdy jest ciężki, niedobór jodu może powodować poważne komplikacje u kobiet w ciąży. Nie oznacza to, że jedzenie pop-tartów było kiedykolwiek powiązane z przedwczesnymi porodami. Niemniej jednak sugestia, że ​​regularne spożywanie popularnych przekąsek może zredukować istotny składnik odżywczy w organizmie, nie wywołuje apetytu.

Pop-Tarts i ich wątpliwe składniki

Zepsuta Pop-tarta

Ciężko, nieznośnie trudno znaleźć naturalnie występujący składnik z tyłu opakowania Pop-Tarts. Zamiast tego przekąska ma przetrwać na półkach (poprzez apokalipsę i nie tylko) dzięki TBHQ. TBHQ, ostrzega Gibson, jest 'środkiem konserwującym, o którym wiadomo, że powoduje powiększenie wątroby, działanie neurotoksyczne, drgawki i paraliż u zwierząt laboratoryjnych'. A jeśli to nie wystarczyło, aby cię zniechęcić, może istnieć związek między spożyciem TBHQ a alergiami pokarmowymi (poprzez MSU dzisiaj ).sos rosyjski vs sos francuski

Nie przestawaj jeszcze czytać. „Jakby ten pyszny smakołyk nie mógł być gorzej… Pop-Tarts są pełne sztucznych barwników spożywczych” – mówi Gibson, wskazując na czerwony barwnik 40. /ADHD i zwiększona nadpobudliwość u dzieci”. Gibson powołała się również na badania dr Daniela Amena, które według niej wskazują, że barwnik „drastycznie wpływa na funkcjonowanie mózgu”. Jeśli tak, to takie wstrząsające efekty mogą pomóc wyjaśnić, dlaczego czerwony barwnik 40 jest zakazany do spożycia w Europie i Australii. Nie chodzi tylko o czerwony barwnik, o który musisz się martwić, powiedziała. „Niebieski barwnik numer 2 został powiązany z rakiem u zwierząt i zwiększonymi problemami behawioralnymi u dzieci” – powiedział Gibson Tłuczony . W 2003 roku FDA wysłało poradę dotyczącą zdrowia publicznego dokumentującą przypadki „toksyczności, w tym zgonu”, które wynikały z krytycznie chorych pacjentów spożywających Blue No. 1.

Następnym razem, gdy będziesz tęsknić za Pop-Tartami, może zamiast tego wybierz coś domowej roboty.