Dlaczego nigdy nie powinieneś kupować produktów od Costco

Zewnętrzne Costco Nicholas Kamm/Getty Images

Trudno się nie ekscytować, gdy robimy zakupy w Costco , zwłaszcza gdy chcemy kupić wystarczająco dużo, aby zaspokoić potrzeby gospodarstwa domowego, którego potrzeby i potrzeby są lepiej zaspokajane przez zakupy hurtowe. Wizyta w Costco oznacza podróż w teren do hurtowej krainy czarów pełnej wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych, w tym ekskluzywnej marki Kirkland Signature , która obejmuje całą gamę produktów, od przyborów toaletowych i środków czystości po żywność i wysokiej jakości napoje alkoholowe .

Nie ma wątpliwości, że Costco oferuje świetne oferty na wiele rzeczy, które sprzedaje, i tak długo, jak odbierasz produkty luzem i o długim okresie przydatności do spożycia, magazyn z dużymi pudłami jest zdecydowanie miejscem, w którym możesz je zdobyć. Ale zanim zaczniesz biegać dookoła, wypełniając swój koszyk wszystkimi rzeczami w rozsądnej cenie i wspaniałymi, jest kilka sekcji w Costco, na które najlepiej się przyjrzeć, ale ostatecznie daje ci to trud – chyba że masz dużo ludzi do wykarmienia.ciasto szef vs duff

Jedna z tych sekcji obejmuje produkty. Dlaczego?

Produkty Costco są pakowane w zbyt duże opakowania, aby rodzina mogła je spożywać

Klienci Costco w dziale produktów Paul J. Richards/Getty Images

Owoce i warzywa w Costco są dostępne w ilościach, które przepełnią serca każdego, z wyjątkiem właściciela małej restauracji lub głowy dużej rodziny z przerażeniem — tak jak w przypadku wszystkiego innego, co sprzedaje sklep, opakowania są przeznaczone do zakupu hurtowego, co oznacza, że ​​ty”. Skończę z dużą ilością produktów na raz.

boso contessa przepisy na pieczeń

Charlene Haugsven, która założyła witrynę Moje oszczędne przygody , mówi CNBC „To, że Costco to ma, nie oznacza, że ​​jest to okazja. Normalna rodzina po prostu nigdy nie przebrnie przez ilość, którą musisz kupić. I nawet jeśli ilość nie stanowi większego problemu, przechowywanie może być, chyba że masz nadmiar chłodni; istnieje również kwestia trwałości, ponieważ większość owoców i warzyw może się trzymać i nie stanowić dla ciebie zagrożenia przez pięć do siedmiu dni po zakupie.Zmarnowane zakupy produktów masowych mogą w dłuższej perspektywie kosztować więcej pieniędzy

puste pudełka do produkcji Costco Współtwórca AFP/Getty Images

Ponieważ nie możesz przechowywać świeżych owoców i warzyw w nieskończoność, istnieje prawdopodobieństwo, że to, czego nie zjesz, wyląduje w śmietniku — jak 25 procent wszystkich kupowanych przez nas produktów. University of Arizona, którego naukowcy przeprowadzili badanie dotyczące marnowania żywności, również szacuje, że przeciętne amerykańskie gospodarstwo domowe wyrzuca rocznie artykuły spożywcze o wartości 590 USD.

„Powinieneś kupować tylko taką ilość żywności, jaką ty i twoja rodzina możecie spożywać” – powiedział Jeremy Kranowitz, dyrektor wykonawczy Sustainable America. Ściągawka . „Zakup dużego worka słodkich ziemniaków zamiast kilku pojedynczych może być tańszy w przeliczeniu na ziemniaki, ale jeśli wyrzucisz połowę worka, ekonomicznie się pogorszysz”. To może wydawać się okazją na całe życie, ale jeśli skończysz wyrzucać ten pięciofuntowy pojemnik na warzywa po jednej lub dwóch sałatkach, wcale nie oszczędzasz pieniędzy.