Dlaczego nigdy nie powinieneś kupować mielonej wołowiny w Walmart

Mielona wołowina Walmart Robyn Beck/Getty Images

Chociaż Walmart może być najlepszym miejscem na zakupy w jednym miejscu na te okazje, kiedy musisz tylko odebrać urna kremacyjna , do futrzany garnitur i, o tak, niektóre artykuły spożywcze, wciąż jest kilka rzeczy, które naprawdę powinieneś kupić gdzie indziej, i nie, nie mówimy o tych wstydliwych produktach, które prawdopodobnie i tak kupujesz online. Nie, po prostu to Linia spożywcza Walmart , choć jest obszerny, zawiera kilka przedmiotów, które najlepiej kupić w sklepie spożywczym, który faktycznie specjalizuje się w żywności. Mielona wołowina to zdecydowanie jeden z najlepszych produktów, które powinieneś nie odebrać na następnym biegu Wally World.

Mielona wołowina Walmart nie zawsze jest najlepszą ofertą

Walmart Justin Sullivan/Getty Images

' Ale dlaczego? „Możesz zapytać, sfrustrowany, że musisz zrobić kolejny postój w drodze do następnego futrzaka pogrzeb -slash-grill. Jednym z powodów jest jego stosunkowo wysoka cena. Gdy Kiplinger sprawdzili ceny różnych produktów Walmart w porównaniu do innych sprzedawców detalicznych, odkryli, że mielona wołowina Walmart sprzedawała się o ponad 1 USD za funt więcej niż ta sprzedawana w dyskontowym sklepie spożywczym Aldi . Kuchnia zrobili własne porównanie cen, tym razem Walmart vs. Koszto i okazało się, że podczas gdy cena zwykłej mielonej wołowiny Walmart była tylko kilka centów wyższa niż cena Costco, ekologiczna mielona wołowina Walmart kosztowała cały 1 dolar za funt więcej.Mielona wołowina Walmart nie zbiera najlepszych recenzji

mielona wołowina

Mielona wołowina Walmart nie tylko nie jest najtańsza, ale może również mieć niższą jakość niż świeże produkty, które można kupić gdzie indziej. Całe mięso sprzedawane w Walmart jest znane jako sprawa gotowe , według New York Times . Oznacza to, że jest przygotowywany i pakowany w zakładzie pakowania mięsa, a nie w sklepie mięsnym. Podczas gdy mięso w gotowych opakowaniach może mieć dłuższy okres przydatności do spożycia niż mięso przygotowywane na miejscu, zawdzięcza tę stabilność zabiegom z użyciem dwutlenku węgla i roztworu soli fizjologicznej… nie tak smaczne.

Wszystkie te powody wciąż Ci nie wystarczają? Cóż, recenzje konsumentów na stronie Walmart również są dość negatywne. Jeden nabywca pięciofuntowej bułki 80 procent chudej wołowiny znalazłem „dużo chrząstek / kawałków gumy w mięsie”, a także „ogromny, 5 uncjowy kawałek tłuszczu wielkości mojej dłoni”, chociaż dał wołowinie ocenę dwóch gwiazdek, ponieważ „mój pies lubi to w porządku”. ' Inny recenzent zauważył, że „mięso miało tak dużo chrząstek, że trudno było się udławić”, podczas gdy jeszcze inny powiedział, że jest „zbyt tłuste i za dużo gotuje”, co prowadzi ją do podejrzeń, że jest wypełnione wodą – lub, bardziej prawdopodobne jest, że roztwór soli fizjologicznej, który, jak wspomniano, jest używany do przygotowania mięsa gotowego.

zły król burger burger

Nie tylko 80 procent chudej wołowiny przyciąga niezbyt entuzjastyczne recenzje. Pięciofuntowa bułka 73 procent chudej wołowiny jeden z nabywców powiedział, że zawiera „nienaruszoną tętnicę” wraz z „nieprawidłową ilością białych kawałków”. Ew, obrzydliwie. Ale to nie jest nawet najgorsze – inny konsument zgłosił, że znalazł „posiekane (lub bardziej żylaste) tętnice i często twarde kawałki” (prawdopodobnie fragmenty kości) więcej niż jeden raz, ale naprawdę sprzeciwił się rolce, która miała „kawałek”. siana w nim. Brzmi jak niektóre poważne problemy z kontrolą jakości.Walmart wprowadza pewne zmiany w swoim łańcuchu dostaw mielonej wołowiny, ale zajmie to trochę czasu

Walmart Justin Sullivan/Getty Images

Walmart ogłosił w kwietniu 2019 r., że chce stworzyć dedykowany kompleksowy łańcuch dostaw wołowiny Angus. Chociaż Scott Neal, starszy wiceprezes w Walmart US Meat, ogłosił w komunikacie prasowym, że pozwoli to sprzedawcy „dostarczać stałą jakość i wartość”, ten system nie jest jeszcze wdrożony i może im zająć trochę czasu, zanim wszystko się rozwinie. załamania (i dziwne, grudkowate, chrząstkowate kawałki). Jeremy Scott, analityk z Mizuho Finansal Group, pochwalił to „unikalne podejście Walmart do bezpośredniego połączenia od cielęcia do talerza” w wywiadzie dla Reuters agencja informacyjna, ale ostrzegła, że ​​„wiąże się to z dużym ryzykiem i nowymi zmiennymi”. Wśród tych nowych zmiennych wydaje się, że łańcuch dostaw nie będzie w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb w zakresie wołowiny Walmart, więc niektóre produkty nadal będą musiały pochodzić od byłego (lub nie tak dawnego) dostawcy Tyson Foods.

Wygląda na to, że może minąć trochę czasu, zanim Walmart osiągnie swój cel przejrzystości od farmy do stołu dzięki dostawom wołowiny. W międzyczasie sugerujemy, abyś kupił mieloną wołowinę innemu sklepowi spożywczemu.