Dlaczego nowa polityka dotycząca bezpłatnych masek pełnowartościowych jest tak ważna?

Całej żywności Cindy Ord/Getty Images

Wszystkie sklepy spożywcze i inne ważne firmy, które nadal są otwarte dla ogółu społeczeństwa, oczywiście chciałyby, aby ich klienci nosili maski lub inne osłony twarzy na czas pandemii COVID-19, a niektórzy, tacy jak Costco, zrobili to nawet obowiązkowy. Chociaż maski niekoniecznie chronić nas przed infekcją , przynajmniej zapobiegną rozprzestrzenianiu się naszych zarazków na innych, więc sklep spożywczy, w którym wszyscy są zamaskowani, będzie bezpieczniejszym środowiskiem zarówno dla kupujących, jak i pracowników.

koks zero sztucznych słodzików

Problem z taką polisą polega jednak na tym, że nie każdy jest właścicielem lub nie może zrobić maskę , a nawet ci, którzy to robią, mogą nie zawsze pamiętać o zabraniu ich ze sobą. W przypadku toreb na zakupy wielokrotnego użytku, jeśli jakoś udało Ci się (po raz kolejny) zostawić je w domu, to nawet sprzedawcy bez torebek, tacy jak Aldi mieć jakieś torby, które mogą ci sprzedać, ale jeśli zapomniałeś zabrać ze sobą maskę, szalik lub chustkę na szybki przystanek w sklepie spożywczym, aby kupić szybki galon mleka, będzie to główne źródło frustrację, jeśli nie możesz nawet dostać się do drzwi, aby kupić coś, co można by wykorzystać w szczyptę (zakładając, że twój sklep spożywczy nawet sprzedaje takie przedmioty).Na szczęście jeden sprzedawca przewidział nasze sporadyczne nieprzygotowanie i podjął kroki, aby zapewnić, że bez względu na to, jak bardzo jesteśmy zapominalscy, wszyscy nadal możemy być bezpiecznymi kupującymi — dziękuję, Całej żywności !

Jakie korzyści przyniesie wszystkim polityka masek Whole Foods?

Kupujący w masce na twarz

Jako adopcyjna spółka macierzysta Whole Foods Amazonka ogłosił na swoim blogu, że dołączyli do innych sprzedawców detalicznych, prosząc, aby wszyscy klienci robiący zakupy w ich sklepach nosili maski na twarz, aby zapewnićbezpieczeństwo członków zespołui innych kupujących. Co więcej, wykroczyli poza to, co oferują inni sprzedawcy, dostarczając jednorazowe maski, które będą rozprowadzane bezpłatnie przy wejściu do każdego sklepu dla kupujących, którzy nie mają własnych masek. Prosty, a jednocześnie genialny pomysł, który mamy nadzieję, że inni sprzedawcy pójdą w jego ślady, przyjmując ASAP.

Jeśli się nad tym zastanowić, to wygrana dla wszystkich. Nie tylko zapominalscy klienci nadal będą mogli robić zakupy, a pracownicy sklepów będą o wiele bezpieczniejsi dzięki stosowaniu takich środków ostrożności, ale prawdopodobnie zwiększy to również ruch w samych sklepach. O wiele wygodniej jest po prostu udać się do sklepu, aby zrobić zakupy, nie martwiąc się, czy przyniosłeś cały niezbędny sprzęt i akcesoria — wiedząc, że cokolwiek potrzebujesz, w tym maski, ten konkretny sklep będzie w stanie dostarczyć raz przybywasz. Dobrze zagrane, Whole Foods.masło orzechowe i majonez

W ramach specjalnego podziękowania zamierzamy przygotować cały artykuł, nie nazywając Cię ani razu Cała wypłata... ups! Cóż, może tylko ten jeden raz. Ale jeśli chodzi o twoje zaangażowanie w bezpieczeństwo pracowników i kupujących, jesteś całkowicie wart wypłaty, a nawet więcej.