Dlaczego Twitter wysadza komentarz Joe Bidena na temat lodów

Mówi Joe Biden

Jeśli nie możesz znaleźć prezydenta Joe Bidena w Białym Domu, możesz zajrzeć do lodziarni. Niezależnie od tego, czy wykonuje swoje dawne obowiązki jako wiceprezes, czy jest na szlaku kampanii, Biden zwykle znajduje czas, aby zatrzymać się w sklepie z lodami (poprzez JEST! ).

Biden (lub jego opiekunowie) zawsze znają najlepszą lodziarnię do odwiedzenia, bez względu na to, w jakim mieście się znajduje. Dostał podwójną miarkę czekolady i wanilii w Salt & Straw w Portland w 2014 roku (przez Oregonian ). Kilka lat wcześniej Biden po raz pierwszy odwiedził lodziarnię Jeni w Columbus w stanie Ohio i obsługiwała go sama Jeni Britton Bauer, jak opowiadał w niej założyciel Jeni. Blog . W sklepie nie było ulubionego kawałka czekolady Bidena, więc ponownie zdecydował się na podwójną gałkę czekolady i wanilii. Dziewięć lat później Jeni wydała lody Joe Bidena o nazwie White House Chocolate Chip (przez Ludzie ).W czwartek 27 maja Biden zrobił jeden ze swoich słynnych „nieplanowanych” lodziarni w innym wysoko cenionym lokalnym sklepie, Cleveland's Honey Hut, według doniesień. Łata . Dziennikarze otoczyli prezydenta, gdy ten wychodził ze sklepu ze stożkiem w dłoni, jak pokazał w swoim artykule korespondent CNN Białego Domu DJ Judd. Świergot Poczta. Najpierw chcieli wiedzieć, co zamówił: czekoladowe kawałki czekolady. Potem zastanawiali się, czy ma wiadomość dla republikanów, którzy sprzeciwiali się komisji, która miała zbadać atak z 6 stycznia na Kapitol. Jego odpowiedź: „Zjedz trochę czekoladowych kawałków czekolady”.

Linia Joe Bidena „Przyszedłem po lody” może być godna pamięci

Joe Biden rozmawia z lodziarnią Bloomberg/Getty Images

Prezydent Joe Biden zdecydowanie chciał, aby temat był lekki i słodki, gdy reporterzy złapali go przed lodziarnią w Cleveland. Naciskany na stanowisko republikanów w komisji 6 stycznia, Biden powiedział: „Nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek głosował przeciwko utworzeniu komisji w sprawie największego ataku od czasu wojny domowej na Kapitolu” (poprzez Świergot ). Potem Biden próbował zmienić temat — z powrotem na lody: „Ale w każdym razie przyszedłem po lody”.

Twitter wyleciał w powietrze nad pożegnalnym strzałem Bidena do dziennikarzy. „Przyszedłem po lody” będzie moim nowym hasłem, Jan-Hendrik Fiedler tweetował. Użytkownik Twittera @kaceybanester następnie dodał: „Dodam część „ale w każdym razie”, kiedy będę szczególnie zirytowana”. Brizita M. na Twitterze przewidział, że „Przyszedłem po lody” Bidena wzrośnie do poziomu pewnego popularnego memu fast foodowego: „Lol, „Przyszedłem po lody” będzie brzmieć jak „to jest Wendy .'' Dla tych, którzy nie wiedzą, mem „Sir/Ma'am, to jest Wendy” odzwierciedla sposób, w jaki dana osoba może zareagować na długą i nieistotną tyradę (poprzez Reddit ).W każdym razie „Przyszedłem po lody” Bidena sugeruje, że podwójna gałka podana ze stroną polityki może prowadzić tylko do zgagi.