Dlaczego ludzie myślą, że prezent na PS5 Burger Kinga to oszustwo?

Burger King Jeremy Moeller/Getty Images

Gigant fast foodów Burger King słynie nie tylko z asortymentu pysznych hamburgery . Marka również od lat robi fale, starając się przemówić do swoich klientów wieloma ofertami i rabatami. Na przykład w zeszłym miesiącu, w ramach swoich halloweenowych ofert specjalnych, Burger King rzucił wyzwanie swoim fanom, aby udali się do różnych opuszczonych restauracji z burgerami, aby wygrać cyfrowy kupon. Kupon można było wymienić na darmowego Whoppera w sklepach Burger King (przez Bum do żucia ).

co to jest frappe od mcdonalds

W słodkim powrocie do dobrych czasów, Burger King dał również swoim fanom szansę na ucztę na hamburgerach za 0,99 USD, co odzwierciedla ceny hamburgerów z lat 90. XX wieku. Jednak w niefortunnym obrocie wydarzeń niektóre oferty wypadły lepiej niż ich odpowiedniki. Na przykład Burger King loteria w którym klienci mają szansę wygrać PlayStation 5, dostaje dużo flaku online.Choć brzmi kusząco, jak brzmi nowe PS5, wydaje się, że droga do wygrania nowej, eleganckiej konsoli do gier nie jest prosta. Strona z nagrodami na oficjalnej stronie internetowej marki wspomina, że ​​użytkownicy muszą się zarejestrować, aby wziąć udział za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji Burger King. Następnie muszą wydać co najmniej 5 USD, aby uzyskać dostęp do tokena, który pozwala im grać w grę. Alternatywnie, klient może przejść do starej szkoły i wysłać swoje dane, aby wziąć udział w konkursie.

Wydaje się, że na razie nie ma jasności

Kontroler PlayStation

Cóż, klienci po prostu nie są pod wrażeniem. ZA rekompensator podzielili się swoimi rozczarowującymi doświadczeniami z Burger King zawody. Napisali, że na początku zostali poinformowani, że wygrali konsolę do gier, a dziesięć dni później skontaktowali się z nimi, aby dowiedzieć się, że przekroczyli maksymalną liczbę żetonów, jaką mogli zdobyć każdego dnia i nie kwalifikują się do nagrody już. „Od zwycięzcy do niejasnej groźby procesu sądowego” – napisał Redditor. „Słowo do mądrych, jeśli wygrasz i wstawisz informacje o wysyłce, jeśli nadal jest tam żeton mówiący, że masz kolejną grę, zignoruj ​​to”. Wiele skarg pojawiło się od innych w Internecie, wskazując na pomysł, że gratisów nie wydaje się całkowicie uzasadniony. Na przykład klient napisał że ich kasjer odmówił wydania im paragonu po zakupie, podczas gdy inni stwierdził że otrzymali ustandaryzowane odpowiedzi od firmy bez większej jasności. O o.

Jak donosi Gra Rant , prawdą jest, że niektórzy pracownicy Burger King próbują przechować paragony z cyfrowymi kodami tokenów, aby wygrać PS5. Możesz tego uniknąć, zamawiając za pośrednictwem aplikacji, jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu co najmniej 15 USD, co jest minimum, którego potrzebujesz, aby kaszleć podczas korzystania z aplikacji marki. Możesz też po prostu cieszyć się Whopperem i kupić konsolę do gier samodzielnie, zamiast czuć się zmuszonym do wydawania szalonej kwoty ciężko zarobionej gotówki na cyfrowe tokeny.