Dlaczego Internet ma obsesję na punkcie zupy z kurczaka z makaronem Costco

plastikowy pojemnik na makaron z kurczaka Costco youtube

Internet już wiedział, że rosół z makaronem Costco był dobry. Biorąc pod uwagę, że sieć sprzedaży hurtowej sprzedaje szacunkowo 60 milionów kurczaki z rożna rok (przez NPR ), wydaje się naturalne, że część tego kurczaka staje się również pyszną zupą. Sprzedawany w cenie 9,99 USD za opakowanie o pojemności 64 uncji, ten ulubiony delikatesy zawiera charakterystyczną dla sieci rożna wraz z szerokim makaronem, selerem, marchewką i pikantnym bulionem (przez Mam dość gotowania ). Na pewno świetna okazja – jedynym haczykiem jest zjedzenie wszystkich 64 uncji, zanim się zepsuje.

kto ma nadziewaną pizzę?

Dlatego to wirusowe włamać się ma obsesję na punkcie internetu.rekompensator który rozpoczął tę rozmowę, napisał: „Wskazówka dla profesjonalistów: rosół z makaronem z kurczaka jest niesamowity, kosztuje mniej niż 10 USD i idealnie pasuje do 4 słoików z masonem, jeśli mieszkasz sam i musisz zamrozić”. Jeśli robisz matematykę, to lunch za 2,50 USD dziennie przez 4 dni – całkiem niesamowita oferta. Jeden z czytelników, zachwycony tym pomysłem, ubolewa: „Potrzebuję drugiej zamrażarki tylko do rzeczy, które dostaję po costco [sic]”, podczas gdy inny szybko zauważa: „Costco sprzedaje jedną”.

Chociaż wyraźnie wszyscy zgadzają się co do inteligentnego porcjowania, czytelnicy mieli jednak dodatkowe, a czasem sprzeczne porady dotyczące zamrażania zup.

Kupuj rosół luzem, jedz porcjami

Zupa Costco w słoikach do zamrożenia Reddit

Redditors zauważyli obawy, że zamrażanie szkła może spowodować niebezpieczne (i niechlujne) pęknięcia, rozbijając słoiki. Na marginesie, zbyt szybkie nagrzewanie szkła, jak w przypadku gorącej zupy, może również spowodować rozszerzenie, które spowoduje pęknięcie szkła (poprzez Minifizyka ). Zaniepokojeni czytelnicy zostali jednak uspokojeni, że użycie odpowiedniego rodzaju słoika i pozostawienie miejsca na rozszerzenie powinno działać całkiem dobrze. Podczas gdy wielu użytkowników sugerowało zamiast tego używanie torebek do zamrażania lub plastikowych pojemników, jeden użytkownik miał dodatkowy hack, który sam otrzymał entuzjastyczne recenzje.'Pomyślałem o tym samym. Zamrażam porcje zupy w pojemnikach Glad, gdy stężeje, wyjmuję bloki zupy i pakuję próżniowo. Zapobiega to przypaleniu zamrażarki i mogę zjeść zupę, kiedy tylko zechcę. Zwykle robię duże porcje zupy. U mnie działa świetnie!' mówi kontrybutor.

Sean Evans wartość netto

I ostatnia wskazówka dla tych, którzy martwią się, że zamrażanie wpłynie na smak. Samozwańczy pracownik Costco mówi, że ta zupa faktycznie przychodzi do nich zamrożona w pierwszej kolejności: „Bulion i makaron są wstępnie przygotowane i zamrożone, po prostu je rozmrażamy i wkładamy do pojemników z kurczakiem” (przez Reddit ). Więc teraz już wiesz – kupuj luzem i pakuj zupę na wynos.