Dlaczego Great British Baking Show naprawdę kręci w namiocie

Namiot Great British Baking Show Facebook

Wielki brytyjski pokaz pieczenia (znany jako Wielka Brytyjska Bake Off w Wielkiej Brytanii) wywołuje wiele pytań dla amerykańskiego widza. Ale chociaż zawsze będziemy się zastanawiać, jak udaje im się obsadzić takich ukochanych w serialu w porównaniu z ludźmi, których widzisz na reality TV w USA naprawdę jesteśmy ciekawi, dlaczego Wielki brytyjski pokaz pieczenia jest kręcony na zewnątrz w namiocie.

Namiot przynosi piekarzom niemałą niedolę. Temperatura i wilgotność zmieniają się w zależności od pogody, co prowadzi do rzeźb z cukru, które nigdy nie twardnieją, czekolady, która topi się, i ciasta chlebowego, które przesadza. Okazuje się jednak, że namiot ma znaczenie symboliczne, z którego trudno się szydzić.Dlaczego więc film The Great British Baking Show w namiocie?

Namiot Great British Baking Show Facebook

Filmowanie w namiocie nie ma nic wspólnego z brakiem wystarczająco dużej przestrzeni wewnętrznej, aby pomieścić wszystkich piekarzy i ich sprzęt, ani nie ma nic wspólnego z naturalnym oświetleniem lub dużym przepływem powietrza. Zamiast tego namiot ma przywodzić na myśl „festiwal wiejski” z dawnych czasów, lokalne święto wiejskie, często widywane latem w małych brytyjskich miasteczkach (poprzez Odwracać uwagę ).

Festyn wiejski jest podobny do jarmarku rolniczego (poprzez Historia Hampshire ). Sprzedawane są wypieki, dżemy i marynaty (przez Opiekun ), są stragany do grania w gry, stoiska artystyczne i rzemieślnicze obfitują, a wioska zbiera się, aby świętować hojność ziemi i społeczności. Czy jest lepsza inspiracja dla programu konkursowego, w którym występują najsłodsi, najbardziej szanowani uczestnicy reality show, a także nowe podejście do tradycyjnych brytyjskich wypieków?

Czy The Great British Baking Show był kiedykolwiek kręcony poza namiotem?

Świetny brytyjski namiot Bake Off Facebook

Oczywiście raz opuścili namiot, ale gotowanie na zewnątrz okazało się jeszcze większym wyzwaniem niż radzenie sobie z upałem i wilgocią w środku. Dzieje się tak dlatego, że w wyzwaniu w ósmym sezonie finałowa trójka nie przeszła z namiotu do hali (poprzez Kuchnia ). Zamiast tego mieli za zadanie ugotować chleb pita na otwartym ogniu, na zewnątrz, bez namiotu chroniącego ich przed słońcem (na szczęście wyzwanie nie wymagało żadnej pracy z czekoladą!).Aby wygrać wyzwanie, piekarze musieli nie tylko upiec idealny chleb pita, ale także zarządzać ogniem, utrzymując go na tyle gorąco, aby upiec ciasto, ale nie na tyle, aby się przypaliło. Pod koniec wyzwania na świeżym powietrzu nie zdziwilibyśmy się, gdyby już nigdy nie chcieli opuścić namiotu.