Dlaczego Costco przestało sprzedawać kanapkę z mostkiem?

Kanapka z mostkiem Costco i cena na karcie menu youtube

W recenzji dla Insider biznesowy , pisarz Hollis Johnson opisał kanapkę Costco BBQ Beef Brisket jako „bez wątpienia… jedną z najlepszych kanapek, jakie kiedykolwiek jadłem”. Sprzedawana w białym tekturowym pierścieniu, ta kanapka o znacznych rozmiarach była wysoko ceniona w menu Costco (4,99 USD, jak podano w 2018 r.), A mimo to nadal bardzo przystępna cenowo na pyszną ucztę z grilla z wolno gotowanego mostka. Dwuręczna kanapka ociekająca wędzonym mięsem i kremowo-słodką sałatką coleslaw, nagradzając kupujących zarówno swoim rozmiarem, jak i smakiem na miękkiej bułce z białego chleba.

Kultowy faworyt Costco, ta kanapka była już oferowana w ograniczonych lokalizacjach, ale od 2020 roku niestety okazała się być? przerwane . — Mostek zabrano jakiś czas temu ze sklepów, w których byłem na wschodnim wybrzeżu. Ja też jestem niesamowicie smutny” – podzielił się jeden z fanów wiosną 2020 roku Reddit . W tej samej sekcji komentarzy inny klient Costco lamentował: „Costco może dawać, a Costco może odbierać”. Sama sieć hurtowni nie wyjaśniła, dlaczego najwyraźniej przestała sprzedawać popularną kanapkę z mięsem, ale uważamy, że może to być z jednego z tych powodów.Koszt jest często czynnikiem wpływającym na wybór menu

Kanapka z mostkiem Costco owinięta i rozpakowana? youtube

Jak zauważyli smakosze, w tamtym czasie kanapka z mostkiem za 4,99 USD była już najdroższą rzeczą w menu gastronomicznym Costco. Jeden pracownik Costco udostępniony w dniu Reddit „Wiem, że to niepopularna opinia, ale jako jedna z osób, które pracowały w food court, mówię, że należy się pozbyć. Ta kanapka była bardziej upierdliwa w przygotowaniu i przejściu wszystkich procedur niż robienie 50 batoników z czekoladą i orzechami z rzędu”. Biorąc pod uwagę koszty pracy, a także koszty jedzenia, może to być powód, dla którego Costco zdecydował, że nadszedł czas, aby dać topór ulubionej kanapce fanów.

Istnieje również pomysł, że zamiast oferować kanapkę z mostkiem w pełnym wymiarze godzin, Costco mogło planować sezonowe przywrócenie pozycji z menu. Znawca Reddit donosi, że „w niektórych miejscach Brisket wróci z Chili sezonowo (zima) i al pastor (lato).” Niestety informacje te zostały udostępnione około marca 2020 r. i wszyscy wiemy, co wydarzyło się kilka tygodni później. Ograniczenia COVID mogły na dobre zakończyć popularną kanapkę z mostkiem. Według stanu na 21 maja 2020 r. Costco poważnie ograniczyło swoją ofertę gastronomiczną podczas pandemii do napojów gazowanych, hot-dogów i kawałków pizzy. Jedz to, nie to!

Jeśli celem kanapki z mostkiem było przyciągnięcie większej liczby członków Costco do pozostania podczas jedzenia w sklepach, zgadujemy, że plan (jak większość 2020 r.) został na razie anulowany.Zdrowsze Costco to nowa norma

Klient Costco przeglądający menu food court food Bloomberg/Getty Images

Kolejnym powodem zniknięcia kanapki Costco BBQ Beef Brisket może być po prostu ewolucja marki Costco. Kanapka była mięsista i pyszna, ale niezupełnie zdrowa. Zgłoszone informacje żywieniowe dla tego produktu zostały wymienione na 710 kalorii i 33 gramów tłuszczu na porcję, zgodnie z Znawca Costco . Dla tych z was, którzy się zastanawiają, jest to około połowa zalecanego dziennego spożycia tłuszczu dla przeciętnego dorosłego przez FDA . Costco Insider podzielił się również tym, że kanapka zawierała 40 gramów cukru i aż 1630 miligramów sodu, czyli nieco ponad połowę ilości sodu FDA sugeruje osobę dorosłą spożywać codziennie.

Mogliśmy zobaczyć kanapkę z mostkiem jako od czasu do czasu ucztę, ale rozumiemy decyzję o usunięciu jej z menu, jeśli Costco w ogóle interesowało się zdrowszym wyglądem. Wykazano już, że Costco lubi tworzyć własną wersję znanego produktu, ale ze zdrowszym zestawem składników (takich jak Costco Oreo ), więc pomysł, że odżywianie kanapki z mostkiem pomogło doprowadzić do jej upadku, wcale nas nie zdziwi.

Costco ustępuje miejsca nowym elementom menu

Costco menu food court?

Podczas gdy fani Costco przez lata zgłaszali dodatkowe rozczarowania w menu food court (takie jak skandaliczne zniknięcie polskiego hot doga), szef Costco Craig Jelinek wskazał na nowe, zdrowsze produkty, które wprowadzali, takie jak miski z owocami açai, organiczne burgery , a oparty na roślinach al pastor sałatka białkowa (przez USA dziś ). Te nowe, bardziej pożywne pozycje w menu stanowiły część większego planu, który ma przyciągnąć klientów dbających o zdrowie, mówi Seattle Times , który obejmował przejście na dodanie większej liczby opcji wegetariańskich i wegańskich do menu gastronomicznego Costco. Marka zapewniła jednak kupujących, że nadal mogą spodziewać się niesławnej kombinacji hot dogów i napojów gazowanych za 1,50 USD, o której współzałożyciel Costco, Jim Sinegal, żartował kiedyś, że nie opuści menu ani nie zmieni ceny, dopóki „nie umrę”.Możliwe, że wszystkie te czynniki doprowadziły do ​​tego, że mostek wołowy z grilla zniknął z menu Costco w Twojej okolicy. Jedyne, co wiemy na pewno, to to, że zniknęło, ale nigdy nie wiadomo, może wrócić.