Kto właściwie produkuje tequilę Kirklanda?

tequila z Kirklandu Świergot

Costco sprzedaje prawie wszystko, a jego marka Kirkland jest niezwykle popularna wśród kupujących, którzy szukają jakości w niskiej cenie marki. Taniej z alkoholem jednak nie zawsze się opłaca. Podczas gdy nazwaliśmy szkocką whisky Kirklanda jako jedną z of najlepsze trunki do kupienia w Costco , tego samego nie można było powiedzieć o ich Tequila .

czy kawa panera jest dobra?

Tequila to jeden z tych trunków, gdzie jak jest dobry, to jest naprawdę dobry, a kiedy jest zły, to jest naprawdę, naprawdę zły. Więc o co chodzi z tequilą Kirklanda? Kto produkuje te rzeczy i czy ma nadzieję na poprawę?Tequila Kirkland pochodzi z meksykańskiego stanu Jalisco

tequila z Kirklandu Świergot

Jeśli chodzi o tequilę Kirklanda, ktoś musi wziąć na siebie winę za tę pijaną zbrodnię, ponieważ Costco zdecydowanie jej nie robi. (One nie rób piwa Kirkland albo, na wypadek, gdybyś się zastanawiał.) Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie powstaje konkretna tequila, wszystko, co musisz zrobić, to spojrzeć na NOM. Jest to numer identyfikacyjny na butelce, który można wykorzystać do śledzenia pochodzenia tequili.

Według strony internetowej Smak tequili swatka , wszystkie trzy tequile Kirklanda (Anejo, Silver i Reposado) pochodzą obecnie z La Madrileña w Tototlan, mieście w meksykańskim środkowo-zachodnim stanie Jalisco. La Madrileña to także destylarnia, która produkuje markę tequili Tabasco — na wypadek, gdybyś był ciekaw, jaki mają wpływ.

Tequila Kirklanda może się pogarszać

tequila z Kirklandu Świergot

Nie żeby zbytnio nienawidzić La Madrileña — prawdopodobnie jest tam wielu miłych, zaangażowanych ludzi, którzy tam pracują — ale to nie jest śmietanka towarzyska. Według Spróbuj Tequili w rankingu jakości 136 aktywnych destylarni tequili działających w Meksyku, La Madrileña uplasowała się na poziomie 99.Costco nie zawsze jednak pozyskiwał swoją tequilę z La Madrileña. Jeszcze w styczniu 2019 r. dostawali tequilę od Fabrica de Tequilas Finos. Ta destylarnia również wyprodukowała tequilę Ed Hardy, jeśli potrzebujesz pojęcia, z jakimi markami współpracowali (poprzez Thriller ).

ser kozi ser feta

Gigant handlu detalicznego masowo trochę skakał ze swoimi destylarniami tequili. Przed NOM 1142 i 1472 używali NOM 1438 i 1173. Teraz przygotuj się na prawdziwego kopacza, bo to doozy. Wygląda na to, że tequila Kirkland już od jakiegoś czasu traciła na jakości. Podczas gdy ich obecna destylarnia znajduje się na 99 miejscu na 136, NOM 1173 na 51, NOM 1438 na 65, a NOM 1472 na 92. Yikes.

Tequila Kirklanda? Nie, dziękuję.