Whitney Miller: Co teraz robi pierwszy zwycięzca MasterChef

mistrz kuchni Whitney Miller Alexandra Wyman/Getty Images

Szefowa kuchni Whitney Miller miała zaledwie 22 lata, kiedy postawiła swoje roszczenia do sławy w telewizji reality i została pierwszym amerykańskim zwycięzcą Szef kuchni pierwszy sezon w 2010 roku. Miller nadal był studentem żywienia na University of Southern Mississippi, ale odszedł z serialu z 250 000 $ i ofertę na książkę kucharską (przez CBS ). Odkąd zdenerwowała konkurencję swoim zwycięskim posiłkiem kraju smażony kurczak i pudding z białej czekolady, Miller był zajęty robieniem wszystkiego, od gotowania dla celebrytów po oglądanie różnych programów telewizyjnych. Zanurzmy się trochę głębiej, aby dowiedzieć się, co Szef kuchni zwycięzca obecnie się gotuje.

Nazywany „ księżniczka ciasta 'w jej czasie' Szef kuchni za swoje umiejętności z deserami, Miller natychmiast zabrała się do pracy po wygraniu programu. „Życie po” Szef kuchni to była co najmniej dzika przejażdżka, Miller powiedział w 2015 roku. „Zaraz po wygranej miałem cztery miesiące na napisanie mojej pierwszej książki kucharskiej”. Nowoczesna gościnność: proste przepisy z południowym urokiem został wydany w 2011 , a Miller później wydał drugą książkę kucharską, Nowy południowy stół Whitney Miller , w 2015 r. .czy lody mcdonalds są wegańskie?

Wygranie programu, takiego jak Szef kuchni przynosi oczywiście coś więcej niż tylko książki kucharskie. Dzięki temu Miller otrzymał również zaproszenie do gotowania podczas serii kolacji na Sundance Film Festival Szef Tańca w 2013 roku , a w 2015 roku Miller został zaproszony przez szefa kuchni i restauratora z Florydy, Johna Riversa, do objęcia roli szefa kuchni w jego restauracji smażonego kurczaka w Winter Park The Coop. Rzeki powiedziały Dziennik Biznesowy Orlando Orlando uważał, że Miller nadawałaby się do zaprojektowania nowych pozycji do menu, ponieważ była „chętna do nauki” i dobrze „pasowała do kultury”.

Obecnie Miller wciąż jest zajęta opracowywaniem własnych przepisów i udostępnia je swoim fanom jej strona internetowa . Współpracuje również z markami, tworząc blogi i przepisy kulinarne dla ich firm, prowadzi zajęcia kulinarne i jest dostępna jako sędzia konkursy kulinarne lub MC na imprezy. Nadal pojawia się od czasu do czasu w telewizji — fani Nashville dostali ucztę, gdy Miller podzieliła się swoim przepisem na ciasto z roztopionej lawy Dzisiaj w Nashville w grudniu 2017 roku. Ostatnio Miller dołączył do byłego kandydata na prezydenta Mike'a Huckabee w kuchni podczas występu w swoim programie telewizyjnym TBN (poprzez Facebook ).

wigilia godzin krogera

Miller może pozostawać poza zasięgiem opinii publicznej nieco bardziej niż niektórzy inni zwycięzcy programów kulinarnych, ale to prawdopodobnie dlatego, że według jej strona na Facebooku , jest zajęta byciem mamą dwójki swoich dzieci — z których najmłodsze ma zaledwie 5 miesięcy — i wychowuje rodzinę z mężem we Franklin w stanie Tennessee.Kategorie Wskazówki Zabawa Jak