Gdzie kręci się Hot Ones?

Kevin Hart o Hot Ones youtube

Jeśli kiedykolwiek znudzisz się podczas oglądania wywiadu z celebrytami, prawdopodobnie nie oglądałeś Gorące . Program YouTube jest kultowym faworytem i nie bez powodu, ponieważ konfrontuje celebrytów z coraz bardziej pikantnymi, gorącymi skrzydłami, podczas gdy gospodarz Sean Evans zadaje im pytania. Jeśli uważasz, że brzmi to łatwo, pomyśl jeszcze raz; jeden z sosów prezentowanych w programie jest zrobiony z najostrzejszej papryki świata, Pepper X, która jest dwa razy ostrzejsza od słynnej papryki Carolina Reaper, nazywanej najostrzejszą papryką na świecie (poprzez Najpierw ucztujemy ). Rezultatem jest wyjątkowe i autentyczne spojrzenie na sławnych ludzi z ich strażnikami dobrze i naprawdę przybitymi. W końcu, kto nie chciałby, aby ich ulubiona celebrytka pociła się, krążyła i płakała nad gorącymi skrzydłami? W zasadzie nikt, bo kanał ma ponad 8 milionów subskrybentów i ponad miliard wyświetleń.

Od początku występu scenografia i styl występu niewiele się zmieniły. Wszyscy znakomici goście, od Willa Ferrella, przez Gordona Ramsaya, po Neila deGrasse Tysona, siedzą przy tym samym czarnym stole z dziesięcioma skrzydłami i czarnym tłem (przez Insider biznesowy ). Ten minimalistyczny zestaw niczego nie zdradza, jeśli chodzi o faktyczne miejsce filmowania. Więc gdzie jest kręcony program?krem kokosowy vs krem ​​kokosowy

Sekret zestawu Hot Ones

Idris Elba na Hot Ones youtube

Według wywiadu w Pogranicze , większość ujęć — około 50 procent — jest kręconych w Nowym Jorku w biurach Complex Networks na 43. ulicy, ale tam, gdzie kręcono pozostałe 50 procent, może cię to zaskoczyć. Blask tego bardzo uproszczonego zestawu polega na tym, że można go łatwo i tanio odtworzyć w dowolnym miejscu, więc nawet nie zauważysz, jeśli odcinek nie zostanie nakręcony w zwykłym miejscu. To znaczy, chyba że oglądasz odcinek Stephena Colberta nakręcony w Ed Sullivan Theatre; choć to było technicznie włączone Późny pokaz .

Gdy nie jest w Nowym Jorku, około 40 procent zdjęć odbywa się w Los Angeles, co ma sens, biorąc pod uwagę ankietowanych z listy A. Pozostałe 10 procent odcinków jest kręconych gdzie indziej, zazwyczaj tam, gdzie celebryta promuje swój najnowszy projekt. Na przykład odcinek Idrisa Elby został nakręcony w Londynie, a Kevin Hart na Hawajach, kiedy kręcił Jumanji .

restauracje z wołowiną kobe