Gdzie jest kręcony Hell's Kitchen?

Gordon Ramsay piekło David M. Benett/Getty Images

Może pamiętasz Piekielna kuchnia — to ten pokaz, w którym zawodnicy biegają jak kurczaki z odciętymi głowami, prawdopodobnie dlatego, że śpią od zera do pięciu godzin w nocy (poprzez Delikatny ). Wiesz, ten, w którym szef kuchni z gwiazdką Michelin, Gordon Ramsay (ten facet, który zabił i zjadł maskonura w telewizji, według Opiekun ) lubi rozpętać tyrady obelg na początkujących kucharzy? W rzeczywistości krzyczy tak bardzo, że program wymaga, aby zawodnicy przeszli później analizę psychiczną (poprzez Poczta w Nowym Jorku ). Tak, ten. Okazuje się, że znowu się rusza.

Możesz zapytać: „Skąd?” Do teraz, Piekielna kuchnia nigdy nie został nakręcony w prawdziwej restauracji. Kiedy program zadebiutował w 2005 roku, zawodnicy gotowali i podawali jedzenie z 915 N. Labrea Avenue w West Hollywood, dawnej stacji KCOP (przez Zjadacz LA , IMDb , i Widząc Gwiazdy ). Jeśli wyszukasz adres w Mapach Google, znajdziesz długi, prostokątny, biały budynek, który wygląda jak skrzyżowanie więzienia i szkoły podstawowej — nie jest to najbardziej relaksujące miejsce do filmowania, chociaż może o to chodziło?obejrzyj świetny brytyjski program pieczenia online

Gdzie przeniosła się Hell's Kitchen po drugim sezonie?

Piekło Frazer Harrison/Getty Images

Piekielna kuchnia trwała krótko dwa sezony na Labrea. Według Nieskończona kuchnia i Reality TV Świat , kręcenie trzeciego sezonu przeniosło się do Century Studios przy 3322 La Cienega Place w Los Angeles. La Cienega Place nie było olśniewające. Komik Nightly Show, Larry Wilmore, również został nakręcony w La Cienega. Opisał to jako „dziwaczne” studio, które wyglądało, jakby było przeznaczone do „wysyłania aluminium” (przez: Biuro: nieopowiedziana historia największego sitcomu lat 2000com ).Na szczęście zawodnicy Hell's Kitchen nie wytrwali długo na La Cienega Place. Po trzecim sezonie serial znów się ruszył. Dokąd? Według Nieskończona kuchnia i Skowyt , znalazła nowe miejsca przy 8660 Hayden Place w Culver City. Culver City jest znane jako „Serce Screenlandu”, podobnie jak klasyka Przeminęło z wiatrem , Obywatel Kane , oraz T on Czarnoksiężnik z Oz zostały tam nakręcone (przez Towarzystwo Historyczne Miasta Culver ). Marketer nieruchomości komercyjnych Loopnet powie ci, że 8860 Hayden Place to studio produkcyjne przekształcone w magazyn, w pełni wyposażone w pięć scen dźwiękowych i wysokie na 25 stóp sufity. Gdyby Za kulisami należy sądzić, że Century Studios wykorzystało to zaplecze do kręcenia programów telewizyjnych Umysły kryminalistów i Stracony . Czy było lepsze niż 3322 La Cienega? Może. Ale Doradca wycieczek recenzenci nie byli pod wrażeniem. Opisali nową lokalizację jako „dużą scenę dźwiękową”, w której ludzie jedzący dużo „pośpieszyli się i czekali”.

A teraz, po 15 sezonach w Hayden Place, Hell's Kitchen znów się rusza.

Czy nowe miejsce filmowania Hell's Kitchen to ulepszenie?

Piekło Ethan Miller/Getty Images

Pożegnaj się z Culver City. Złote Derby informuje nas, że zawodnicy rywalizujący w 19 i 20 sezonie serialu będą gotować w prawdziwej restauracji! Gdzie dokładnie? Przygotuj się na rzut kostką, ponieważ sezon 19 zabiera nas do Gordona Ramsaya Restauracja Piekielna Kuchnia w Mieście Grzechu. Ramsay otworzył restaurację w Ceasar's Palace w Las Vegas w stanie Nevada w 2018 roku. Jeśli masz szczęście dostać stolik, możesz cieszyć się klasykami Hell's Kitchen, takimi jak Beef Wellington i Eggs In Purgatory. Ariel Contreras-Fox, który wygrał 18. sezon Hell's Kitchen, jest szefem kuchni restauracji (poprzez Zjadacz Las Vegas ) . Biorąc to pod uwagę, prawdopodobnie zobaczymy ją ponownie w nadchodzących sezonach serialu.Nie jesteśmy do końca pewni, jak zmieni się nowa lokalizacja programu, ale chętnie się o tym przekonamy. Po pierwsze, w fantazyjnym, czerwonym i niebieskim lokalu mieszczącym 300 miejsc. To krok naprzód w porównaniu ze studiami magazynowymi, które wyglądają, jakby miały wysyłać aluminium. Dla dwojga Ramsay obiecał, że w nadchodzących sezonach pojawi się nie tylko restauracja, ale i samo miasto. Wskazuje również na nowe i „kreatywne” wyzwania, nagrody i kary. Czy już ci ślinka cieknie?