Gdzie jest kręcony Beat Bobby Flay?

Bobby Flay Denis Contreras/Getty Images

W trakcie 25 sezonów , Pokonaj Bobby'ego Flay'a widział słynnego szefa kuchni zmagającego się z największymi talentami kulinarnymi z całego kraju. Podczas półgodzinnych odcinków w kuchni jest mnóstwo intensywnej akcji, ale jest wiele innych atrakcji dla tego ulubionego Food Network, w tym Polaryzacyjny talent Flay za mówienie klapsa. Nigdy nie uchylający się przed konkurencją, były zawodnik Stadionu Kuchennego idzie łeb w łeb z uznanymi szefami kuchni, aby zobaczyć, kto może przygotować najlepszą możliwą wersję dań, takich jak sznycel z kurczaka, krewetki z kaszą czy falafel.

Panel jurorów decyduje, czy Flay lub jego konkurencja zgarną nagrodę. Podczas gdy sędziowie Flay mają tendencję do skłaniania się ku znanym twarzom ze świata jedzenia, takim jak Carla Hall, Ina Garten i Andrew Zimmern, Pokonaj Bobby'ego Flay'a w ostatnich latach widziała kilku nieoczekiwanych sędziów gościnnych, w tym Drew Barrymore, Bethenny Frankel i Gigi Hadid.Gdzie więc odbywa się cała akcja?

jak smakują skórki wieprzowe

Ujawniono lokalizację filmu Beat Bobby Flay

Bobby Flay Paul Morigi/Getty Images

w odróżnieniu Rzucać! z Bobby'm Flay , gdzie szef kuchni jedzie na spotkanie z konkurencją, Pokonaj Bobby'ego Flay'a jest kręcony w pobliżu siedziby szefa kuchni w Nowym Jorku, a nawet można w nim uczestniczyć jako członek widowni studia. ZA Targowisko próżności Profil mówi, że dojazd Flay na plan jest prosty — wystarczy szybka przejażdżka metrem. Według Danie FN , studio kuchenne było pierwotnie zaopatrzone w spiżarnię pełną ponad 200 artykułów spożywczych (prawdopodobnie w tym tajną broń Flay) i 100 sztuk sprzętu kuchennego.

Były członek publiczności podzielił się wrażeniami na Reddit : „W tej chwili film jest kręcony na Manhattanie i byłem zszokowany, że nie tylko bilety były darmowe, ale w rzeczywistości zapłacili nam po 68 dolarów gotówką za udział. Zapłaciłbym za uczestnictwo, ale dobrze, zróbmy to! Gość powiedział dalej: „Byliśmy tuż za Bobbym przez cały czas, kiedy gotował. Sam program jest zdecydowanie prawdziwy, ponieważ wszystkie czasy i potrawy, które widzisz gotowane, są dokładnie takie, jak w telewizji”.Inny gość wyznał: „Cały czas miałem przy sobie torebkę i przez wszystkie przerwy mogliśmy rozmawiać przez telefony. Niektórzy ludzie, w tym ja, lol, ukradli zdjęcia, nie znając na początku zasad. Byli bardzo mili i po prostu namawiali nas, abyśmy nie publikowali żadnych zdjęć, które mogłyby pokazać gospodarzy lub cokolwiek na temat wyniku”.

o bezalkoholowe piwo doula