Gdzie mieszka Paula Deen i jak duży jest jej dom?

Paula Deen Charley Gallay / Getty Images

Chociaż Paula Deen może nie pojawiać się w telewizji tak często, jak kiedyś, wciąż jest zajęta wycieczkami z książkami i serialami telewizyjnymi Pozytywnie Paula . Kulinarna celebrytka Deen pomogła jej zbudować fortunę dzięki wartość netto 14 milionów dolarów . To bardzo odległe od pieniędzy, które zarabiała jako kasjerka bankowa, zanim założyła własną firmę cateringową pod koniec lat 80. (poprzez Britannica ).

kto robi tequilę z Kirkland

Z pieniędzmi w banku Deen kupił wystawny dom w Savannah w stanie Georgia, nazwany „Riverbend” za 3,75 miliona dolarów w 2006 roku (poprzez Rezydencja na całym świecie ). Deen może nie zbudował domu, który został zbudowany w latach 80., ale z pewnością został zaprojektowany przez Paulę dzięki jej charakterystycznym przyborom kuchennym i meblom wykonanym na zamówienie (poprzez Ograniczony ).Jeśli chodzi o wygląd domu, cóż, nie jest to dokładnie posiadłość w stylu plantacji Scarlett O'Hara, w której można by oczekiwać, że Deen będzie mieszkał - ale zdecydowanie jest wspaniały.

Riverbend to ogromny dom na wyspie Wilmington w Savannah

Paula Deen Christie's International Real Estate

Masywny dom o powierzchni 14500 stóp kwadratowych ma architekturę w stylu francusko-karaibskim i znajduje się na pięciu i pół akrach niskiej wiejskiej posiadłości na nabrzeżu. Według Ludzie , w domu znajduje się garaż na trzy samochody, sala medialna, woliera i kuchnia dla smakoszy (oczywiście). To naprawdę tylko zarysowuje powierzchnię, ponieważ jest też basen z wysuwanym kinem, kuchnia na świeżym powietrzu z czterema lodówkami i trzema grillami, kort do krokieta, staw z karpiami koi i tak... kurnik.

Och, jest też stodoła o powierzchni 10 000 stóp kwadratowych z trzema sypialniami i garażem na osiem samochodów. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej noclegów dla gości, dostępne są dwa domki gościnne i domek portowy.Tajne menu Starbucks cold brew

„To wspaniały dom do rozrywki, jeśli lubisz gościć przyjaciół” – powiedział Deen Telewizja z otwartym domem (przez youtube ). „Chciałem, żeby moi przyjaciele wchodzili do drzwi, a dom miał wrażenie, że obejmuje cię ramionami, całuje cię i mówi „Hej, wejdź”.

Jej dom jest obecnie na sprzedaż

Paula Deen Christie's International Real Estate

Choć dom Deen jest spektakularny, jest gotowa przekazać go następnemu lokatorowi, a jeśli masz gotówkę – a będziesz jej potrzebować dużo – może być twoja. Według Pośrednik Deen po raz pierwszy wystawił swój dom na sprzedaż za 12,5 miliona dolarów. Nawet jeśli Deen wydało kilka milionów na ulepszenia, prawie 9 milionów więcej, niż zapłaciła, to dość stromy wzrost ceny w ciągu zaledwie dziesięciu lat.

aldi k kubki przegląd

Tak wysoka cena sprzedaży najwyraźniej była trochę za duża dla każdego potencjalnego nabywcy, a cena została kilkakrotnie obniżona z 10 mln USD do 8,75 mln USD do obecnej ceny 7,25 mln USD (za pośrednictwem Christie's International Real Estate).Kiedy jej dom po raz pierwszy trafił na rynek, Ludzie poinformowała, że ​​myśli o budowie nowego domu w Savannah i kupnie mieszkania w Nowym Jorku. Wydawało się, że żaden z tych ruchów jeszcze się nie wydarzył, więc mogła spędzić trochę czasu w Riverbend.