Jaka jest różnica między chicharrones a skórkami wieprzowymi?

Świeżo smażone skórki wieprzowe

Z jakiegoś powodu wszystko smażone wydaje się smakować o wiele lepiej. Wielki amerykański kraj nawet nazywa smażone jedzenie szóstą grupą żywności (słusznie). W dzisiejszych czasach można znaleźć prawie wszystko, co smażone – oreo, twinkies i smażone na głębokim tłuszczu ciasto w postaci ciastek lejkowych. Thriller donosi, że smażenie na głębokim tłuszczu zostało wynalezione przez Egipcjan około piątego tysiąclecia pne (mówimy o długiej historii smażenia), a dzięki wynalezieniu Piekarnika Holenderskiego smażenie stało się nieco bardziej uniwersalne, ponieważ otworzyło możliwość masom również smażyć jedzenie. Wkrótce zaczęły pojawiać się takie rzeczy jak smażona cola (#zmieszana), smażone masło i smażony kurczak.

czy możesz jeść skórkę z ziemniaków?

Kolejna rzecz, która znalazła się we wspaniałych salach smażenia? Smażona skórka wieprzowa, znana również jako skórki wieprzowe trzaskające, tłuste plecy lub chicharrones. Według Tydzień Indy , ten magiczny mały kąsek był popularny w południowych Stanach Zjednoczonych w okolicach Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia, który był znany jako „czas zabijania wieprzowiny” w roku. Ze wszystkimi nazwami otaczającymi tę małą przekąskę, czy istnieje różnica między nazwą skórki wieprzowej a chicharron?Różnica w imionach zależy od tego, skąd pochodzisz

Smażone skórki wieprzowe w misce

Linia zdrowia definiuje skórki wieprzowe jako smażoną przekąskę ze skóry wieprzowej, która zyskała popularność na całym świecie. Raport podaje, że jest to ulubiona przekąska zarówno w południowej części Stanów Zjednoczonych (gdzie nazywa się ją skórkami wieprzowymi), jak iw Meksyku (gdzie nazywa się ją chicharrones). Wszystkie przepisy potwierdza to, twierdząc, że na całym świecie istnieją wersje skórek wieprzowych – wszystkie równie pyszne, można by przypuszczać – każda o różnej nazwie w zależności od tego, skąd pochodzą.

W Chowhound forum, jedna osoba zapytała o prawdziwą różnicę między nimi. Wielu użytkowników zastanawiało się, jak to naprawdę wszystko zależy od tego, skąd się pochodzi. Użytkownik Wawsanham twierdził, że oba są takie same, a prawdziwe zamieszanie wynika częściowo z tłumaczenia z jednego języka na drugi. Użytkownik raytamsgv stwierdził również, że chicharron nabiera innego znaczenia w zależności od tego, skąd pochodzisz, wyjaśniając, że w Salwadorze nazwa odnosi się do szatkowanej wieprzowiny. iFood.tv szczegółowo opisuje, w jaki sposób wersje skórek wieprzowych i chicharrones (o różnych nazwach) można znaleźć w krajach takich jak Hiszpania, Filipiny, Brazylia i Kuba, żeby wymienić tylko kilka.

costco pay i benefity