Co się stało z Hershey's Swoops?

Swoops o smaku batonika Świergot

Jeśli samo usłyszenie słowa „Swoops” sprawia, że ​​chcesz wyrwać się z „shakalaka, shakalaka”, to prawdopodobnie przeżyłeś okres wczesnych lat, kiedy Hershey's chwytliwe reklamy wyemitowały swój najnowszy produkt. Zabawne reklamy przedstawiały ludzi trzymających czekoladki i tańczących do dżingla, który zamienił „Swoops” na „Whoomp” w Tag Team's naciśnij „Och! (Tam jest)” Ale niestety dla Hershey, Swoops (tam poszło).

Swoops to czekoladki w kształcie Pringle, które pojawiły się na rynku w 2003 roku. Cienko pokrojone słodycze zostały zakrzywione i zaprojektowane tak, aby oferować — mówiąc słowami Hershey — „pobłażliwe, rozpływające się w ustach doświadczenie” (poprzez Szósta Pieczęć ). Pudełko Swoops zawierało trzy oddzielne plastikowe kubki z odklejanymi, foliowymi wieczkami. (Na samą myśl o tym robimy się trochę zamglone.) Według Szybka firma , oprócz standardowej czekolady mlecznej Hershey's było wiele opcji, w tym Reese'a , York Peppermint Pattie, Almond Joy, Biała Czekolada Reese's oraz toffi i migdały. Były nawet Swoopy z limitowanej edycji, takie jak biała czekolada miętowa, specjalna ciemna z migdałami oraz truskawki i krem. Niestety, Swoopy zostały wycofane w sierpniu 2006 roku — dlaczego więc nie możemy mieć fajnych rzeczy?mcdonalds duży n smaczny

Swoops nie miał tego, czego potrzeba, aby przetrwać

pyszne Reese Świergot

W końcu Swoops okazał się po prostu kolejnym skrupulatnie nieudana moda . Może być kilka powodów, dla których czekoladowe smakołyki nie przetrwały długiej podróży. Szybka firma zasugerował, że nazwa może po prostu nie była wystarczająco dobra lub że mając tylko sześć Swoopów w pojemniku, konsumenci nie odczuwali trzaskającego żetonu w ustach jak-nie ma-jutra zadowolenia, że ​​Pringles wywołany kształt.

Inną wadą mógł być nadmiar opakowania. Każdy z trzech zapieczętowanych kubków, które znalazły się w pudełku Swoops, miał tylko 1,26 uncji. czekolady. Pudełka ważyły ​​łącznie 3,78 uncji. i sprzedawany za około 1,79 dolara, mniej więcej tyle samo, co trzy tabliczki czekolady. Świadomi ekologicznie konsumenci mogli zdecydować się na mniejsze opakowania i postawić na batony . Bez względu na przyczynę zamiatania Swoopsa pod matę, życzymy, aby wszystkie nasze porażki smakowały tak słodko. A może wciąż jest (bardzo) mała szansa, że ​​ktoś wkroczy i uratuje dzień. W końcu jak NPR doniesiono, że Pittsburgh odzyskał swoje sztabki Clarka.