Co się stało z Duffem Goldmanem?

Obrazy Getty

Pamiętasz Duffa Goldmana z As ciast , pokaz, który zdołał zainspirować Cię do wejścia do kuchni i spróbowania swoich sił w jakiejś poważnej dekoracji deserowej. Goldman stał na czele programu przez imponujące 10 lat, ale na pewno nie wycofał się z biznesu, gdy ten dobiegł końca. Więc co on robi od tego czasu?

prawda o Walmarcie

Ace of Cakes został odwołany na kolejny koncert

Obrazy Getty

Gdy As ciast pierwszy zaczął, to było coś nowego i innego. Jednak zanim został odwołany, było mnóstwo innych programów o tematyce ciastek, wszystkie wypiekane z tej samej formy. To była część problemu, Goldman powiedział: Los Angeles Times (przez TDN ) i jeden wielki powód, dla którego chciał zrobić coś innego.Do czasu As ciast został odwołany, miał już nowy projekt we współpracy z Food Network. Nie posuwali się zbyt daleko, a sam Goldman powiedział: „Koncepcja nie jest genialna. Jeżdżę po kraju, przyjeżdżam na motocyklu i jem deser. Nowością jest to, jak to przedstawiasz... Jestem kolesiem na rowerze, który lubi czekoladę i budyń.

Było tylko sześć odcinków Wysoki cukier , w którym Goldman znalazł najlepsze desery oferowane w Los Angeles, Dallas, Nowym Orleanie, Chicago, Bostonie i Filadelfii. Podczas Wysoki cukier był krótkotrwały, nie trwało długo, zanim Goldman przeszedł do następnej rzeczy.

Stracił mnóstwo wagi

Instagram przez @duffgoldman

Nie można oglądać żadnego pokazu kulinarnego bez zastanawiania się, jak udaje im się zachować zdrowie, a to podwójnie w przypadku pokazów skupiających się na najsmaczniejszej części posiłku. W sierpniu 2017 roku Goldman zabrał się do mediów społecznościowych, aby pochwalić się imponującą utratą wagi (poprzez: Zdrowie mężczyzn ). Publikował nie tylko o swoim nowym wyglądzie, ale także podzielił się kilkoma wskazówkami i kilkoma zdjęciami, aby pokazać, jak to zrobił. Mówi, że przeszedł „starą szkołę”, skupiając się na prawidłowym jedzeniu, jeździe motocyklem i podnoszeniu ciężarów, jednocześnie układając swoje talerze z warzywami i niskotłuszczowym mięsem. W zasięgu wzroku nie ma ciasta, a on powiedział, że dochodzi do punktu, w którym on potrzebuje nowych ubrań to jedno z najlepszych uczuć, jakich doświadczył.Był głośny w sprzeciwianiu się dyskryminacji

Obrazy Getty

W 2017 roku Goldman napisał utwór dla Ludzie . Rozważał kontrowersyjną sprawę, która zmierzała do Sądu Najwyższego i prawdopodobnie o niej słyszałeś. Zaczęło się, gdy Masterpiece Cakeshop twierdziło, że mają pełne prawo do odmowy zrobienia tortu weselnego na wesele osób tej samej płci ze względu na ich poglądy religijne. Goldman się nie zgadza.

Goldman napisał (częściowo): „… Wspieram parę osób tej samej płci w Kolorado w procesie przeciwko właścicielowi lokalnej firmy, który odmówił sprzedaży tortu weselnego… Po odmowie właściciela firmy, sądy niższej instancji wielokrotnie zgadzają się że odmowa usługi nie była niczym więcej niż dyskryminacją, prostą i prostą. I zdecydowanie się zgadzam...

Goldman powiedział dalej, że cały pomysł był „śliskim zboczem” i że istnieje potencjał, aby otworzyć drzwi dla wszelkiego rodzaju dyskryminacji, począwszy od orientacji seksualnej, a skończywszy na rasie i religii. Był jasny, że postrzega to nie tylko jako dyskryminację, ale jako coś, co może być znacznie bardziej dalekosiężne i szkodliwe.Twierdził, że Trump zerwał mu tort inauguracyjny

Nie jest tajemnicą, że inauguracja prezydenta Donalda Trumpa wprawiła Stany Zjednoczone w kolektywny korkociąg i było to niezwykle dzielące wydarzenie. Goldman również zabrał się do mediów społecznościowych z własnymi skargami i miał na to dowód.

Kilka lat wcześniej firma Charm City Cakes z Baltimore została poproszona o upieczenie tortu na uroczystość inauguracyjną prezydenta Baracka Obamy w 2013 roku. Patriotyczny, wielopoziomowy tort został ozdobiony emblematami sił zbrojnych wraz z tradycyjnymi gwiazdami i paskami, a kiedy cztery lata później przyszedł czas na tort Trumpa, wyglądał podejrzanie znajomo.

W rzeczywistości wyglądał prawie identycznie. Goldman wysłana porównanie side-by-side na Twitterze , zauważając, że zdecydowanie nie upiekł ciasta Trumpa. Okazuje się, że to nie był zbieg okoliczności, a zgodnie z tym, co w odpowiedzi opublikował cukiernik Trumpa Buttercream Bakeshop (poprzez Dobre gospodarowanie ), poproszono ich specjalnie o skopiowanie ciasta Goldmana. Zagadka rozwiązana?

Doskonali swoje przepisy na chleb

Obrazy Getty

Mimo że Goldman jest znany ze swoich ciast, zaczynał w innej części piekarni. Podczas swojego pobytu w Culinary Institute of America pracował również w lokalnej piekarni, która każdego dnia produkowała tysiące bagietek i bułek. Kochał to, mówiąc Los Angeles Times , „To było jak zen. Byłem tam całą noc sam. Ale oto była ta instynktowna satysfakcja pod koniec każdej zmiany, po prostu patrząc na cały chleb na półkach.

serowy pies pięciu facetów

To ta miłość, do której wrócił, udoskonalając swój własny przepis na focaccię – i inne chleby – do swojej książki Duff Bakes: Myśl i piecz jak profesjonalista w domu . Chleb może wydawać się odejściem dla kogoś, kto wyrobił sobie nazwisko, robiąc jedne z najbardziej oszałamiających ciast, jakie kiedykolwiek widziano w Food Network, ale Goldman wyraźnie ma słabość do tego szczególnego rodzaju pieczenia. „Nieważne, ile razy pieczesz chleb, zawsze jesteś podekscytowany. To niesamowite. To magiczne. Jak wspaniale? Wyjaśnił to również, mówiąc: „Gdybym mógł przestać robić ciasta i piec chleb i nadal żyć tak, jak mam, zrobiłbym to”.

Napisał książkę kucharską

Obrazy Getty

Książka kucharska Goldmana trafiła na półki sklepowe w 2015 roku i powiedział: Baltimore chciał mieć pewność, że zrobi coś, co będzie nie tylko pouczające, ale także dostępne. Powiedział, że pieczenie może być na tyle naukowe, że jest onieśmielające, i chciał wyjaśnić błędne przekonanie niektórych ludzi, że musi być nudne. „Pieczenie jest postrzegane jako ta tajemnicza alchemia, którą mogą zrobić tylko nieliczni szczęśliwcy, ale to nieprawda” – powiedział.

Goldman opisuje w swojej książce pełną gamę wypieków Duff Bakes: Myśl i piecz jak profesjonalista w domu i zadedykował go swojej mentorce, szefowej kuchni Cindy Wolf. Powiedział, że bez niej nie byłby tam, gdzie jest dzisiaj, więc to naturalne, że zadedykował jej książkę.

Stracił kilka palców u nóg w wypadku motocyklowym

Obrazy Getty

Każdy, kto śledzi Goldmana, wie, że jest wielkim fanem motocykli, do tego stopnia, że ​​udało mu się popracować nad niektórymi jego projektami. Ale w 2012 roku brał udział w wypadku, który zakończył się źle – ale nie tak źle, jak mógł, i powiedział Tygodnik amerykański to pomogło spojrzeć na sprawy z innej perspektywy.

kalorie w bułce jajecznej

Goldman stracił kilka palców u nóg w wypadku i chociaż obiecał rodzinie i przyjaciołom, że nie będzie już jeździł, to obietnicy, której nie mógł dotrzymać. „To po prostu skłoniło mnie do dokonania wyboru – bardziej świadomie, aby powiedzieć: „Robię coś, co jest bardzo niebezpieczne, ale to jest coś, co kocham”. Może to zabrzmieć trochę szaleńczo, ale mówi też, że osiem miesięcy, które dał jazda w górę była niesamowicie trudna, a kiedy wrócił do niej, był całkowicie pogodzony z myślą, że robi coś, co go „naprawdę bliskie śmierci”.

Rozszerzył działalność na Kalifornię

Obrazy Getty

Po As ciast uczynił swoją piekarnię miejscem na ciasta na Wschodnim Wybrzeżu, Goldman skierował się na zachód. Ciasto Duffa otworzył się na Melrose Avenue w Los Angeles i choć na pewno można u niego zamówić tort, można też wpaść na trochę zrób to sam. Włącza opcję, aby klienci mogli poznać tajniki projektowania pieczenia i ciast, oferując serię warsztatów i powiedział Los Angeles Times (przez TDN ), że ta nowa lokalizacja była logicznym krokiem dla jego firmy, mimo że „wyrzuciła nas z naszej strefy komfortu”.

I chociaż możesz pomyśleć, że strefa komfortu Goldmana obejmuje wymyślanie najbardziej szalonych ciastek w historii, mówi, że skupia się na mniejszych ciastkach dla LA. To dlatego, że walczy, aby przekazać wiadomość, że ciasto od nich nie musi kosztować tysięcy dolarów, a także wprowadza do menu kilka naprawdę odjechanych smaków. Mimo że jego ulubieńcem jest nadal staroświeckie ciasto marchewkowe, mówi, że jego nowym ulubionym może być po prostu ich banan curry. Na serio.

Zagrał w nowym programie

Obrazy Getty

W 2016 roku Goldman i Charm City Cakes powróciły do ​​Food Network z nowym programem o nazwie Mistrzowie Ciasta . Program trwał tylko jeden sezon, miał sześć odcinków i jeden specjalny, ale dla fanów As ciast prawdopodobnie wydawało się to bardzo znajome. Program podążał za ekipą, która stworzyła mega-ciasta, które były trochę więcej niż tylko jadalne. Stworzyli wydarzenie wokół gry wideo Skylanders, tortu Transformers, który faktycznie się zmienił, i gitary z ciastem, która faktycznie odtwarzała muzykę – ale tak fajnie jak te ciasta, serial nadal był niesamowicie krótkotrwały.

Nawiązuje kontakt ze swoją muzyczną stroną

W 2015 roku Magazyn Los Angeles zagrał intro jednego z najnowszych zespołów rockowych w mieście: Foie Grock. Nic dziwnego, że składa się (prawie) wyłącznie z szefów kuchni – i Goldmana na basie.

Mówią, że pomysł stworzenia zespołu był prawie przypadkowy i wszystko zaczęło się, gdy Goldman był na imprezie z szefem Union and Knead and Co Pasta Bar Brucem Kalmanem. Ktoś skomentował bezceremonialnie, że wyglądali, jakby byli w zespole, i nie minęło dużo czasu, zanim byli – razem z kilkoma innymi rekrutami.

Goldman też nie jest na scenie po raz pierwszy. Był w kilku zespołach w Baltimore i mówi, że logiczne jest skakanie z kuchni na scenę. Dynamika jest taka sama, ponieważ wszyscy pracują razem, aby wyciągnąć swój ciężar, aby gotowy produkt był większy niż suma jego części. Dodaje, że na wszystkich wpływa jeden obibok, a to jest coś, co trzeba kochać. Logiczny!

Rozgałęził się na lody

Obrazy Getty

Nieważne, o jakim torcie mówimy, wszyscy wiemy, że bez lodów nie jest kompletna. To sprawia, że ​​całkowicie logiczne jest, że nie było to długo potem As ciast zakończył, że Goldman nawiązał nowe partnerstwo — z lodami Blue Bunny.

substytuty oleju kokosowego

Według Zjadacz , wszystkie smaki Goldmana są inspirowane ciastami. Należą do nich takie rzeczy jak Red Carpet Red Velvet, Strawberries to Forever Shortcake, I Do I Do Wedding Cake, i Chocolate Lovers Triple Chocolate Cake. Zasadniczo są to kawałki dobra – w tym ciasto – zmieszane z lodami. Powiedzmy wszyscy „mniam!” razem.

Organizuje konkurs pieczenia dla dzieci

Obrazy Getty

W 2015 roku Food Network ogłosił, że Goldman powróci do swojego składu. Tym razem nie zamierzał piec, a zamiast tego miał oceniać. oficjalna informacja prasowa nazwał Goldmana jednym z jurorów (wraz z Valerie Bertinelli) w nadchodzącym sezonie Mistrzostwa w pieczeniu dzieci , pokaz konkursowy, w którym grupa dzieciaków — wszystkie w wieku od 10 do 13 lat — zmierzy się ze sobą w konkursie pieczenia, w którym muszą zrobić wszystko, od pizzy deserowej po ciasteczka.

Goldman mówi, że jest konsekwentnie zdumiony młodymi piekarzami konkursu, opowiadając Danie FN „To nie było [tylko] dobre dla dzieci, było dobre, kropka. ... Te dzieciaki były lepsze w wieku 11 i 12 lat niż ja, kiedy ukończyłem szkołę kulinarną”. I to jest naprawdę wysoka pochwała.