Co wiemy do tej pory o programie The Try Guys' New Food Network Show

Wypróbuj Facetów na imprezie Robin Marchant/Getty Images

Dzięki internetowi znalezienie przepisu na gotowanie i pieczenie zostało uproszczone. Dzięki prostemu wyszukiwaniu w Google ludzie mogą znaleźć wszystko, od tego, jak zrobić chleb bananowy, po „ładną” śmietankę (bezmleczną formę lody , dla kuchnia ). I spójrzmy prawdzie w oczy, próba ugotowania czegokolwiek od zera może być nieco zniechęcającą podróżą, ponieważ ryzykujesz pominięcie niezbędnych składników lub użycie niewłaściwego zestawu składników. Ale co, jeśli pewnego dnia zdecydujesz, że chcesz dać mu przepis na go sans?

Cóż, na szczęście dla ludzi na całym świecie wielokrotnie nagradzana grupa komediowa The Wypróbuj chłopaki chcą podjąć to szczególne wyzwanie dzięki najnowszemu projektowi w Food Network, zgodnie z Świat na Broadwayu raport. Raport podaje, że grupa składająca się z członków Keitha Habersbergera, Neda Fulmera, Zacha Kornfelda i Eugene'a Lee Yang'a będzie próbowała zrobić niektóre z najpopularniejszych obecnie potraw bez użycia jakichkolwiek przepisów.ryżowe bryłki mochi tradera joe

Try Guys spróbują zrobić takie rzeczy jak pizza, lody i wszystko pomiędzy

Wypróbuj Facetów na imprezie Rachel Murray/Getty Images

W komunikacie prasowym wysłanym do Tłuczony , grupa komediowa znana ze swoich wirusowych filmów, w których próbują takich rzeczy, jak pływanie z rekinami i przetrwanie na wolności, zmierzy się z jednym ze swoich największych wyzwań w nowym programie Food Network. Seria, która obecnie znajduje się w fazie przedprodukcyjnej, nosi roboczy tytuł: Podróż bez przepisu z Try Guys .

W komunikacie Courtney White, prezes Food Network, stwierdza, że ​​współpraca z Try Guys była oczywista z powodu ich „niesamowitej energii i niezwykłego poczucia humoru, któremu nie można się oprzeć w połączeniu z ich diabelskim podejściem”. The Try Guys są szczególnie podekscytowani współpracą z Food Network i zauważyli w komunikacie prasowym, że „praca z najbardziej kultową marką w branży gastronomicznej jest spełnieniem marzeń” i że ich fani z pewnością pokochają wszystkie zabawne treści kwartet będzie pracował.

godziny śniadania w białym zamku