Co teraz robi zwycięzca MasterChef Gerron Hurt

Gerron Hurt w mundurze szefa kuchni Facebook

Jeśli czytałeś ostatnio wiadomości, być może słyszałeś o tym Gordon Ramsay - tak, szef kuchni Gordon Ramsay — być może robi sobie przerwę w gotowaniu, aby zająć się czymś zupełnie innym: prowadzeniem teleturniejów. Tymczasem Gerron Hurt, jeden z kuchennych cudów Ramsaya z jego popularnego programu MasterChef, dopiero zaczyna swoją własną kulinarną karierę!

Zwycięzca programu MasterChef dziewiątego sezonu zwrócił na siebie uwagę, gdy zdobył koronę w 2019 roku. Podczas gdy każdy uczestnik programu MasterChef zaczynał jako amatorski kucharz bez doświadczenia zawodowego, widzowie szczególnie lubili Hurta, który był skromnym nauczycielem angielskiego z Louisville w stanie Kentucky. Powrót do RealityTV ). Według magazynu, inspirowane Południem menu Hurta było kluczem do zdobycia jego pierwszego miejsca.napoje energetyczne przyjazne dla keto

W dzisiejszych czasach Hurt nie jest obcy telewizji czy kuchni. Właściwie, Powrót do Reality TV! donosi również, że od tego czasu opuścił swoje nauczanie, aby skupić się na jedzeniu w pełnym wymiarze godzin.

Gerron Hurt osiągnął profesjonalne i osobiste kamienie milowe od czasu wygrania MasterChef

Gerron Hurt i żona Brandi Beckham Facebook

Po jego zwycięstwie droga do sukcesu Gerrona Hurta była jasna. Według Dziennik kurierski , szef kuchni szybko zbudował karierę na występach celebrytów i oferowaniu lekcji gotowania w całym kraju. Swoje doświadczenie w nauczaniu połączył z nowo odkrytą karierą kulinarną w Camp MasterChef w Chicago, gdzie udzielał lekcji dzieciom aspirującym do zostania szefami kuchni. Hurt został nawet zaproszony na Kentucky Derby, gdzie wziął udział w konkursie kulinarnym z okazji Dnia Gwiazdy na torze w Derby Week i wygrał. Nagroda w wysokości 100 dolarów była niczym w porównaniu z kawałkami reszty, które zabrał do domu po wygranej w MasterChef (250 000 dolarów!), ale ugruntowała wspaniały fundament pod jego rozwijającą się karierę kulinarną.

Hurt również odniósł dwa osobiste zwycięstwa od czasu swojego debiutu w MasterChef. On i narzeczona Brandi Beckham wrócili do serialu, aby zawiązać węzeł w specjalnym sezonie dziesiątym. Nie tylko Gordon Ramsay prowadził ceremonię, ale 14 pozostałych uczestników rywalizowało również o ugotowanie homara i fileta mignon na przyjęcie (poprzez Parada ).W październiku 2020 Hurt zwrócił się do Instagram aby ogłosić swoją najnowszą życiową aktualizację: narodziny swojej pierwszej córki Harlee Michelle!

Gerron Hurt jest teraz pełnoetatowym i pożądanym szefem kuchni południa

Southern Ego Food Truck w Iowa Facebook

Według LinkedIn , Gerron Hurt jest teraz właścicielem i operatorem Family on a Plate LLC, która koncentruje się na wspólnym wspólnym gotowaniu rodzin w kuchni. Firma oferuje prywatne usługi szefa kuchni i przyjęcia, a także lekcje gotowania.

Po spędzeniu trochę czasu na oferowaniu osobistych usług szefa kuchni, Hurt rozpoczął karierę kulinarną przez całe życie, wprowadzając w listopadzie 2019 r. swoją ciężarówkę z jedzeniem Southern Ego. dziura w ścianie, ale Skowyt recenzje zachwycone gorącym smażonym kurczakiem Hurta. Według najnowszego posta na Instagramie Southern Ego ciężarówka została zmuszona do zamknięcia i zaoferowania cateringu tylko podczas pandemii COVID-19.Podczas pandemia nie był zbyt przyjazny dla restauracji i szefów kuchni, Hurt był zdeterminowany, aby się dostosować. Na bieżąco aktualizuje stronę Family on a Plate dzięki wpisom na blogu — jeden sugeruje nawet pełną listę podstawowych artykułów spożywczych, które można wykorzystać w domu. A jeśli jesteś jednym z wielu ludzi, którzy utknęli w domu i spędzają czas, ucząc się gotować, nadal możesz zamówić niektóre z podstawowych południowych przepisów Hurta, dzięki którym zdobył tytuł MasterChef.