Co teraz robi zwycięzca MasterChef Dorian Hunter

Sławny szef kuchni Dorian Hunter z zbliżenia Masterchef Instagram

Sławny szef kuchni Dorian Łowca zachwyciła widzów swoim występem w dziesiątym sezonie popularnego programu, Szef kuchni . Według RealityTvOdwiedzone Hunter zdołała zaimponować jurorom swoim ostatnim daniem na wystawie: przepysznym posiłkiem z przegrzebkami, tartą cytrynową z jagodami i krótkim żeberkiem. Jej plany po wystawie były ambitne: chciała dalej doskonalić swoje umiejętności kulinarne i pracować z jurorami z wystawy, a także napisać książkę kucharską i otworzyć własną knajpkę.

kfc 5 dolarów kalorii w pudełku

Według Strona Huntera , gotowanie zawsze było dla niej fascynujące i została wychowana, aby docenić sztukę wymyślania nowych i innowacyjnych dań w kuchni. Jako dorosła posunęła swoją miłość do gotowania o krok dalej i studiowała sztukę kulinarną w McIntosh College w Dover, New Hampshire, zanim rozpoczęła pracę w Szef kuchni . Imponujące jest to, że Hunter był także pierwszym Afroamerykaninem i najstarszym uczestnikiem, który zdobył najwyższe wyróżnienie w programie.Po wygranej Szef kuchni , Hunter otrzymał wielką sumę 250 000 $ (przez: Parada ), zestaw kuchenny oraz możliwość pracy pod okiem trzech renomowanych szefów kuchni: Gordon Ramsay , Aaron Sanchez i Joego Bastianicha. Oto, co zamierzała opublikować swoją wygraną.

Hunter jest dość ambitny

Ujęcie sławnego szefa kuchni Doriana Huntera Instagram

Chef Hunter pozostaje tak ambitny jak zawsze. Wchodzi w interakcję ze swoimi fanami, uczestnicząc w wydarzeniach kulinarnych i networkingowych podczas pracy nad swoją książką kucharską. Łowcy stronie internetowej podkreśla również fakt, że zamierza wspierać grupy badawcze zajmujące się rakiem, aby wywiązać się ze swojej roli. Hunter straciła matkę na raka w 2017 roku i od tego czasu głośno mówi o przyczynie. Pracuje również jako twórca treści i często publikuje swoje aktualizacje na Instagram , dzieląc się ze swoimi fanami zdjęciami potraw, którym nie można się oprzeć.

Hunter z pasją łączy się ze swoimi fanami na tyle sposobów, na ile tylko może. Na przykład zorganizowała imprezę inspirowaną Walentynkami lekcje gotowania dla domowych kucharzy , ucząc ich, jak zrobić pyszny deser w zaciszu swoich domów; prowadziła również uczniów przez gotowanie posiłków, takich jak sieja i wołowina. Idealne, prawda? Hunter jest też zajęty regularnym gotowaniem smaczne jedzenie na prywatne imprezy.