Co teraz robi zwycięzca MasterChef Courtney Lapresi

Courtney Lapresi w żółtej sukience Instagram

Były Zwycięzca MasterChef Courtney Lapresi była zupełnie inna niż jej rówieśnicy. Zwycięzca piątego sezonu serialu, Lapresi, wykazała się niewiarygodną pewnością siebie i autentycznością, gdy zdecydowała się być sobą w serialu, pojawiając się, by gotować w szykownych strojach i mnóstwie makijażu (poprzez Ekran Rant .) Co ciekawe, zanim wziął udział w konkursie, Lapresi pracował jako tancerz w Filadelfii w Pensylwanii, zgodnie z Powrót do Reality TV! .

sędziowie na wystawie Byliśmy pod ogromnym wrażeniem Lapresi, kiedy przygotowała wspaniały trzydaniowy posiłek i pokonała swoją konkurentkę, Elizabeth Cauvel, stając się zwycięzcą pokazu. Po wygranej Lapresi wyjaśniła, że ​​bycie artystycznym naprawdę jej pomogło, ponieważ była przyzwyczajona do stresujących zawodów i potrafiła działać pod presją (poprzez Pytający z Filadelfii ). Powiedziała: „Jestem przyzwyczajona do nerwowości i zdenerwowania. W moich poprzednich występach wiedziałem, że jeśli się nie denerwujesz, to znaczy, że cię to nie obchodzi. Przypomniało mi, że jest to dla mnie ważne i naprawdę włożyłem się w to, co było na talerzu”.Ciekawi Cię, co robiło Lapresi po swojej pracy w MasterChef? Postanowiliśmy trochę pogrzebać.

Courtney Lapresi nie jest już w branży kulinarnej

Szef Kuchni Courtney Lapresi w okularach Instagram

Pomimo wygrywając program i radzi sobie całkiem nieźle jako uczestnik , Lapresi nie ścigał się z karierą kucharza. Według Powrót do Reality TV! , przeszła do sprzedaży wkrótce po zakończeniu programu i dołączyła do Tesli. Napisała jednak książkę pod tytułem Codzienna fantazja: 65 łatwych, eleganckich przepisów na posiłki, przekąski, słodycze i napoje przed przejściem do branży sprzedaży.

Widzowie spekulowali na temat decyzji Lapresi o odejściu z branży Reddit . Jeden z użytkowników napisał, że być może Lapresi nie była zbyt podekscytowana perspektywami: „Możliwe, że po prostu nie lubiła pracować w kuchni obsługującej klientów lub po prostu wypaliła się życiem”. Inny widz wspomniał, że możliwe jest również, że stosunkowo niższe wynagrodzenie mogło skłonić do zmiany. Nawiasem mówiąc, Lapresi nadal jest w Tesli i jest również aktywny na Instagram , gdzie nadal dzieli się swoją miłością do jedzenia i kuchni poprzez regularne posty.