Jak to jest być członkiem publiczności Beat Bobby Flay

Bobby Flay Slaven Vlasic/Getty Images

Znany szef kuchni celebrytów Bobby Flay jest znany ze swojego talentu kulinarnego i występów w programach telewizyjnych, w tym w Food Network's Pokonaj Bobby'ego Flay'a . Jak wyjaśniono przez Ściągawka , w programie w zasadzie w pierwszej rundzie rywalizuje ze sobą dwóch szefów kuchni. Dwóch przyjaciół Flay jest sędziami i wybierają, kto ma szansę sprawdzić swoje umiejętności gotowania w porównaniu z umiejętnościami samego Bobby'ego Flaya.

Oczywiście, sędziowie nie wiedzą, czyje jedzenie testują, gdy dania są im przynoszone. Nie jest to jednak oczywiste, gdy oglądasz program, co skłoniło widzów do spekulacji. Fan programu wyjaśnił swoją teorię na temat Reddit , pisząc: „Widziałem, jak wiele osób pisze tutaj, że ocenianie nie jest tak naprawdę ślepą degustacją. Przyznam, że też tak myślałem przez długi czas, dopóki nie zacząłem namiętnie oglądać. Moja teoria jest taka, że ​​Bobby i drugi szef kuchni tak naprawdę nie są w pokoju, gdy odbywa się sędziowanie. Sędziowie zawsze kierują swoją krytykę [i] komplementy do gospodarzy”.najlepszy olej do smażenia steków

Inny komentator, który twierdził, że jest producentem programu, napisał, że sędziowie już próbowali dań na ślepo i oceniali je, zanim poproszono ich o degustację przed kamerą przed Flay i zawodnikami. Jeśli zastanawiasz się, jak to jest naprawdę być na widowni i patrzeć, jak Pokonaj Bobby'ego Flay'a jest filmowany, użytkownik Reddit również ma na to odpowiedź.

To mieszana torba pewnego rodzaju

Szef kuchni Bobby Flay Larry Marano/Getty Images

Fan napisał dalej Reddit że zauważyli, że widzowie się zastanawiają czy przedstawienie było fałszywe lub szczerzy i zdecydowali się wkroczyć w swoje doświadczenia z bycia na planie serialu. Zaczęli od stwierdzenia, że ​​nic nie jest fałszywe Pokonaj Bobby'ego Flay'a . Twierdzili, że dostali darmowe bilety na udział w kręceniu filmu i powiedzieli, że otrzymali również 68 USD za pojawienie się.

Redditor napisał, że pracownicy byli niezwykle pomocni, a nawet zabrali im i ich chłopakowi różne miejsca po tym, jak wyjaśnili, że ich widok jest zasłonięty. „Sam serial jest zdecydowanie prawdziwy, ponieważ wszystkie czasy i potrawy, które widzisz gotowane, są dokładnie takie, jak pojawiają się w telewizji. Jedyne dziwne jest to, że podczas zwykłych segmentów konwersacyjnych byłyby długie przerwy i takie rzeczy, które miały tylko pomóc w procesie edycji” – czytamy w komentarzu. Więc jeśli chodzi o bitwę, wszystko, co widzisz, jest uzasadnione z perspektywy tej osoby.jak gorące są cheetos

Fan pochwalił również Bobbly Flay i powiedział, że szef kuchni jest trochę arogancki, „trochę zabawny” i bardzo wysportowany. Chociaż nie wrócą ponownie ze względu na liczbę godzin, które musieli spędzić na nogach, zalecają czytelnikom, aby byli fanami szefa kuchni.