Co teraz robi zwycięzca Hell's Kitchen Meghan Gill

Szefowa Meghan Gill youtube

Szefowa kuchni Meghan Gill — która jest najbardziej znana z tego, że odniosła zwycięstwo w 14. sezonie konkursowy pokaz gotowania, Piekielna kuchnia - jest absolutną siłą, z którą należy się liczyć. Jak na Sieć Dormie , gwiazda rozpoczęła swoją podróż, gdy miała zaledwie 19 lat. Zasadniczo była pewna swojej skłonności do gotowania na wczesnym etapie i nie zawahała się nauczyć się sztuki gotowania w restauracji 2941 w okolicy Waszyngtonu.

Gill cenił jej doświadczenie w serialu i powtarzał je ponownie bez wahania nawet przez sekundę. Powiedziała: „Wierzę, że kiedy jesteś kucharzem, twój sposób myślenia jest taki, że rywalizujesz i próbujesz wygrać. Ale kiedy zostajesz szefem kuchni, zamiast tego myślisz o doprowadzeniu innych do swojego poziomu”. To była jej strategia w programie, w którym spędzała znaczną ilość czasu pomagając innym, zamiast koncentrować się wyłącznie na wygraniu konkursu.czy mogę użyć cudzej karty costco?

Jeśli zastanawiasz się, co robił Gill w tych dniach, mamy wszystkie odpowiedzi. Przeczytaj wszystko, co musisz wiedzieć o dalszym życiu szefa kuchni Piekielna kuchnia .

Szefowa Meghan Gill jest ambitna jak zawsze

Szefowa Meghan Gill Instagram

Zaraz po jej przejściu na Piekielna kuchnia Meghan Gill zaoferowano całkiem solidny występ i służyła jako szef kuchni w Caesars Palace w Atlantic City, N.J. Złote Derby ). Obecnie doskonale sprawdza się w roli szefa kuchni w Sieć Dormie , obiekt skoncentrowany na golfie, który ma kilka pól przeznaczonych dla miłośników tego sportu. Oto zabawny fakt: ta szefowa kuchni zdobyła swój obecny występ dzięki wiadomości na Instagramie od jej starego przyjaciela, szefa kuchni Tony'ego Pope'a.

dobre jedzenie: powrót

Gill wyjaśnił nawet, co jej się podobało, jeśli chodzi o jej pracę. Powiedziała: „Sieć wspiera jedzenie i napoje jak coś, czego nigdy wcześniej nie widziałam, i to naprawdę podnosi poziom doświadczenia. Naprawdę fajną rzeczą, która wyróżnia miejsce takie jak Dormie Network, jest to, że możemy działać inaczej niż zwykła restauracja”. Gill dodał, że szefowie kuchni tacy jak ona mają dużą swobodę w opracowywaniu specjalnych menu i skupiają się osobiście na każdym gościu w sieci, co najwyraźniej jest niemożliwe do zrobienia w innych restauracjach. „Dla mnie, jako szefa kuchni, naprawdę fajnie jest być kreatywnym i uszczęśliwiać ludzi” – podsumowała.