Co teraz robi zwyciężczyni Hell's Kitchen Christina Machamer Hell

Christina Machamer Donald Kravitz/Getty Images

Przez lata, Piekielna kuchnia został wyróżniony zawody trąby powietrznej , niekończąca się rozrywka od niesławnego Gordona Ramsaya i ukoronowana garstka utalentowanych, rozwijających się szefów kuchni, ale co się dzieje po ugotowaniu ostatniego posiłku? Szefowa kuchni Christina Machamer była jedną z pierwszych, które dołączyły do ​​tak elitarnego grona zwycięzców po zdobyciu korony w czwartym sezonie.

W 2008 roku widzowie byli zszokowani, gdy Machamer wygrał finał z kolegą kucharzem Louisem Petrozzą. Według Reality TV Świat , Machamer pobił rekord w większości wyzwań wygranych w sezonie, mimo że w momencie kręcenia filmu był jeszcze młodym studentem kulinarnym. Outlet opisuje, jak mistrz kuchni zabrał do domu niesamowitą nagrodę: stanowisko szefa kuchni w restauracji Gordona Ramsaya The London West Hollywood. Nawet lepiej? Nowy koncert przyszedł z pensją 250 000 dolarów!Obecnie Machamer po latach próbowania nowych przedsięwzięć dokonuje przełomu w swojej karierze.

Szefowa kuchni Christina Machamer zainteresowała się winem po wygranej w Hell's Kitchen

Kieliszki do wina

Podążając za nią duży Piekielna kuchnia triumfował, Machamer kontynuował współpracę z najlepszymi szefami kuchni (jak Thomas Keller z Bouchon Bistro, mówi Powrót do Reality TV! ), podczas gdy realizowała nowe zainteresowania. W 2009, Magazyn St. Louis poinformowała, że ​​Machamer i jej ówczesny chłopak założyli lokalną firmę produkującą przyprawy o nazwie BCBC Blends, co dosłownie oznacza „brązowy kurczak, brązowa krowa”.

W późniejszym wywiadzie z 2011 roku z Magazyn St. Louis Machamer wyjaśnia, że ​​nie chodzi tylko o jedzenie — uwielbia też wino! Szefowa kuchni mówi, że jej zainteresowanie winem sięga czasów dorastania na rodzinnej farmie w Augusta w stanie Missouri, a także czasu, kiedy relaksowała się z przyjaciółmi na winnicach na studiach. Powrót do Reality TV! ujawnia, że ​​Machamer wróciła do szkoły po debiucie w telewizji reality i jest teraz zawodowym sommelierem. I dla wszystkich fanatyków Pinot Noir, którzy trzymają się na oku, to jest numer fazy sześć w kierunku zostania snobem wina!Machamer nadal odnosi sukcesy w branży hotelarskiej

Turcja i wino

Obecnie Machamer integruje swoje dwie pasje, oferując kilka osobistych usług gastronomicznych. Na jej osobista strona internetowa , wymienia degustacje luksusowych win i cateringowe kolacje jako niektóre z najważniejszych wydarzeń jej nowego „Napa Valley Experience”.

Niewiele wiadomo o życiu osobistym Machamer poza faktem, że mieszka w Napa Valley, ale jasne jest, że jej życie zawodowe kwitnie. Chociaż Machamer milczy? Media społecznościowe i mniej w oczach opinii publicznej, nadal pracuje jako osobisty szef kuchni i nadal współpracuje z dużymi i małymi markami przy okazjonalnych imprezach kulinarnych. W 2019 roku Machamer współpracował z Hormel Foods Corp. i Jennie-O Turkey Store. Gigant z indyków sprowadził wpływowych i sławnych szefów kuchni – w tym Machamera – do desperackich apeli o pomoc w Święto Dziękczynienia na linii 1-800-TURKEYS (przez Trybuna Gwiazd ).

W 2020 roku Machamer zaoferowała trochę więcej pomocy w Święto Dziękczynienia, kiedy nawiązała współpracę ze sprzedawcą luksusowych win Winnice rodziny Franków ugotować wykwintny świąteczny posiłek. Zobacz cały film tutaj !