Co teraz robi zwycięzca Hell's Kitchen Ariel Contreras-Fox

Ariel Contreras-Fox pozuje w jasnoróżowej koszuli Gary Gershoff/Getty Images

Szef kuchni Ariel Contreras-Fox, czarodziej kulinarny, zdobył uznanie jurorów w sezonie 18 Piekielna kuchnia . Według Powrót do Reality TV! , Contreras-Fox wcześniej startowała w szóstym sezonie serialu, gdzie udało jej się zdobyć trzecie miejsce, zanim pokazała niesamowity wzrost i pojawiła się ponownie w sezonie 18, gdzie została zwycięzcą.

olej rzepakowy i olej roślinny

Ta szefowa kuchni była utalentowana i wiedziała, jak najlepiej wykorzystać swoje umiejętności – ucząc się na swoich błędach i ewoluując jako szef kuchni, aby zwyciężyć. Jak na Złote Derby Contreras-Fox miała 35 lat, kiedy wygrała w 2019 roku. W końcu wiek to tylko liczba, co?Po jej przejściu na Piekielna kuchnia szef kuchni postanowił nie pracować jako szef kuchni w Piekielna Kuchnia, Pałac Cezara w Las Vegas i skończyło się na robieniu czegoś innego. Czytaj dalej, aby uzyskać pełne informacje o jej życiu po jej pojawieniu się w serialu i o tym, co teraz robi.

Szef kuchni Ariel Contreras-Fox ma wiele celów

Ariel Contreras-Fox na imprezie Był stonowany/Getty Images

Według Powrót do Reality TV! Ariel Contreras-Fox przyjął ofertę pracy w nowojorskiej meksykańskiej knajpce Dos Caminos. Według urzędnika restauracji stronie internetowej , szefowa ciężko pracowała, aby skupić się na wniesieniu różnorodności i autentyczności do restauracji i jej wizji. Jest także wielką fanką ruchu na rzecz zrównoważonej żywności i dba o to, by w swoich potrawach zawsze używać świeżych składników.

Ponadto szef kuchni pozostaje pasjonatem sztuki kulinarnej, a także aktywnie działa Instagram , gdzie często dzieli się fragmentami swojego życia, związanymi z jedzeniem i nie tylko. Ona też jest dość głośna Piekielna kuchnia a ostatnio zamieściłem post Instagram o kolejnym sezonie serialu i napisał: „Już prawie czas przekazać pochodnię!!! Niecały miesiąc przed nowym sezonem Hell's Kitchen, a nowe zespoły wyglądają zaciekle!!! Nie mogę się doczekać. Wielki szacunek.