Co tak naprawdę się dzieje, jeśli powiesz „moja przyjemność” pracownikowi pisklęcia

Na zewnątrz restauracji Chick-fil-A? Cindy Ord/Getty Images

Jedna z rzeczy, które sprawiają, że Laska-fil-A tak popularna jest ich świetna obsługa klienta i przyjazny personel. Ostatnio krąży plotka, że ​​jeśli klienci wypowiedzą frazę „moja przyjemność” w dowolnym miejscu Chick-fil-A, zostaną nagrodzeni darmowym produktem lub zniżką na ich posiłek , a dzięki słynnemu nastawieniu Chick-fil-A na klienta, nie musi to wydawać się zbyt daleko idące. Nie jest też całkowicie niespotykane, aby łańcuch rozdawać darmowe jedzenie od czasu do czasu. Jednak według Snopy , niestety nie ma takiej polityki firmy dotyczącej powtarzania przez klientów przemyślanej frazy.

Plotka zyskała popularność na początku grudnia 2020 r., kiedy użytkownik TikTok i znany intrygant Jordan Lewis robił na swoim koncie żarty z obserwatorów @driftyjayy . W krótkim filmie Lewis sfilmował siebie zamawiającego posiłek przez Chick-fil-A drive-thru i odpowiadając na koniec interakcji słowami „moja przyjemność”, na które pracownik odpowiada: „Twoja suma wynosi 0 dolarów. ' Klip szybko zdobył blisko 4 miliony wyświetleń. Jednak Lewis, który na swoim koncie TikTok udostępnia wiele filmów z dowcipami, nie może całkowicie ubiegać się o uznanie tej plotki.Rabat Chick-fil-A „moja przyjemność” to mit

Pracownik Chick-fil-A w oknie drive-thru Instagram

Jakaś wersja rabatu „moja przyjemność” krąży po Internecie przynajmniej od 2019 roku. Wcześniejszy mit głosił, że klienci mają prawo do rabatu, jeśli powiedzą „moja przyjemność” przed Laska-fil-A pracownik zrobił. Jednak inni twierdzili, że za wypowiedzenie tego wyrażenia otrzymasz darmowe lody lub deser.

Jednak klienci, którzy wypróbowali tę taktykę, szybko się zawiedli, o czym świadczy tweet użytkownika @amsentio z lutego 2020 roku. „Byłem w @ChickfilA i pracownik dał mi jedzenie, ale przed nim powiedziałem „moja przyjemność”, oni wysłano . „Zapytałem go „nie dostanę darmowych lodów albo czegoś, jeśli powiem to przed tobą”, powiedział, że to podróbka. Podobnie użytkownik Twittera (i prawdopodobnie sfrustrowany pracownik Chick-fil-A) @alaynawalter przyznał się '... laska fil a nie da ci darmowych lodów, jeśli powiesz mi przyjemność przed nami, proszę nie więcej.' Inne konto na Twitterze, @katiadlosreyes, skrytykowało tych na tyle łatwowiernych, by dać się ponieść mitowi darmowego jedzenia, pisanie „Jest taki tiktok, który mówi, że jeśli powiesz „z przyjemnością”, zanim laska zgłosi się do pracownika, dostaniesz lody za darmo, to nieprawda, to po prostu sprawia, że ​​wyglądasz głupio.

Pomimo uporu i długowieczności tego twierdzenia, było ono wielokrotnie obalane. Więc uważaj: jeśli powiesz „z przyjemnością” podczas następnej podróży do Chick-fil-A, tak naprawdę nie otrzymasz żadnych darmowych przedmiotów. Jedyne, czego powinieneś się spodziewać, to regularna, przyjazna obsługa Chick-fil-A.