Wendy's 4 za 4 USD właśnie zrobiło się cieplejsze dzięki nowej pikantnej chrupiącej kanapce z kurczakiem

Wendy Wendy

Co za czas dla fanów pikantnego kurczaka! Po piętach Jack in the Box r e-wydawanie ich popularnych Spicy Chicken Strips przez ograniczony czas przychodzimy do was z jeszcze bardziej pikantnymi wiadomościami związanymi z kurczakiem. Według Thriller , krajowa sieć fast food Wendy świętuje debiut swojego zupełnie nowego Spicy Crispy Chicken Sandwich, dołączając go do oferty 4 za 4 $ Meal Deal. Kanapka jest opisana na Strona internetowa Wendy przygotowywane z soczystego białego mięsa z kurczaka, marynowane w charakterystycznej mieszance przypraw i pieprzu, zwieńczone sałatą rzymską i kremowym majonezem.

Wendy's 4 for 4 $ Meal Deal umożliwia stworzenie własnego posiłku z wybranych pozycji menu. Obecnie możesz zamówić 4 za 4 USD Meal Deal i sparować Jr. Bacon Cheeseburger, Jr. Cheeseburger, zwykły Crispy Chicken Sandwich lub nowy Spicy Crispy Chicken Sandwich z czteroczęściowymi nuggetsami z kurczaka z łańcucha, czyli niewielką ilością frytek , i napój o pojemności 16 uncji.44 444 szczęśliwych fanów otrzyma darmowe 4 Wendy za 4 $ Meal Deal

Wendy Instagram

„Poczekaj”, możesz powiedzieć, „Wendy już zjadła pikantną kanapkę z kurczakiem — zjadłem ją w czerwcu!”. No tak, zrobili, ale Thriller stwierdza, że ​​istnieje kilka różnic między nowym Spicy Crispy Chicken Sandwich a starą pozycją w menu. Rzecznik prasowy Wendy powiedział, że nowa pikantna kanapka z kurczakiem jest zdecydowanie wartościową pozycją w menu w porównaniu do starej pikantnej kanapki z kurczakiem, którą opisują jako ofertę premium. Nowa Spicy Crispy Chicken Sandwich jest zdecydowanie mniejsza niż poprzednia pozycja w menu, zawiera kotlet z kurczaka zamiast piersi z kurczaka i nie zawiera pomidora.

Oprócz oferty posiłków 4 za 4 USD, Wiadomości PR informuje, że Wendy's współpracuje z firmą kurierską Postmates, aby zaoferować 44 444 klientom darmowe 4 posiłki za 4 USD przy każdym zakupie za 10 USD lub więcej do 31 sierpnia 2020 r. Aby wykorzystać darmowe 4 posiłki za 4 USD, wystarczy zamówić co najmniej Jedzenie o wartości 10 USD za pośrednictwem aplikacji usługi dostawy i użyj kodu rabatowego SPICY444. Sieć fast foodów ogłosiła ten specjalny kod kuponu pod koniec pierwszego odcinka swojego nowego podcastu, zatytułowanego „Proszę pana, to jest podcast Wendy”, co może być żartem, a nie poważnym podcastem.