Najlepiej sprzedający się przedmiot Walmart prawdopodobnie nie jest tym, czego można się spodziewać

Sklep Walmart i wózki na zakupy Scott Olson/Getty Images

Sam Walton otworzył swój pierwszy Walmart sklep w Rogers, Arkansas w 1962 roku, po odkryciu sukcesu w biznesie drobnym sklepem (poprzez Walmart ). Teraz, dekady później, i tylko w 2020 roku, Walmart zatrudniał ponad 2,2 miliona współpracowników na całym świecie, obsługiwał ponad 265 milionów klientów tygodniowo i przynosił 524 miliardy dolarów przychodów z ponad 11 000 sklepów (poprzez Walmart ).

Paweł J. brązowy

Według doniesień mega-detalista sprzedaje ponad 75 milionów produktów DMR . Jest jednak jeden produkt, który przewyższa wszystkie inne, według dyrektora generalnego Walmart, Douga McMillona. Zaskakująco, najlepiej sprzedającym się produktem w Walmart są banany! W niedawnym wywiadzie McMillon powiedział, że Walmart sprzedaje „miliardy bananów” (przez: Bloomberg ). Banany od lat są bestsellerami Walmarta. W 2013 roku rzecznik Walmart powiedział Business Insiderowi, że banany były najlepiej sprzedającym się produktem nawet wtedy, ponieważ były łatwe, zdrowe i niedrogie (poprzez Insider biznesowy ).Logicznie sumuje się. Na mieszkańca Amerykanie zjadają średnio 27 funtów bananów rocznie, a na całym świecie zjada się co roku ponad 100 miliardów bananów (poprzez Reporter z Południowej Florydy ), więc choć brzmi to dziwnie, najlepiej sprzedający się produkt Walmart ma sens.

Dlaczego ludzie tak bardzo kochają banany Walmart

Kiście bananów siedzących

To prawda, że ​​banany są łatwą i zdrową przekąską, którą można kupić w podróży. Walmart zwykle umieszcza swoje banany w pobliżu kasy jako przypomnienie, aby złapać kilka, a ich uruchomienie jest niedrogie. Średnio około 0,50 USD za funt, średni banan dostarcza około 90 kalorii, 362 miligramy potasu, 23 węglowodany i 2,6 grama błonnika (poprzez Walmart ).

Ale miłość do bananów wykracza poza ofertę Walmarta – są one wyraźnie ulubionym owocem fanów. Oprócz tego, że jest przenośny i smaczny, jedzenie banan dziennie oferuje dodatkowe korzyści, takie jak więcej energii, zrównoważony poziom cukru we krwi i kontrola wagi. Ale przy miliardach bananów sprzedawanych każdego roku w Walmart (co oczywiście nie obejmuje wszystkich innych sklepów na świecie), istnieje również możliwość niechcianych skórek od bananów. Według Ziemscy znajomi , przeciętna skórka od banana potrzebuje dwóch lat na biodegradację. Dobrą wiadomością jest to, że możesz zachować te skórki i użyć ich do zrobienia boczek ze skórki banana — tak, powiedzieliśmy bekon. Nasz ulubiony sposób na delektowanie się bananami? Mrożony i dodany do koktajlu, aby uzyskać najlepszą poranną ucztę!