Nieopowiedziana prawda o żonie Wolfganga Pucka

Gelila Assefa Stefanie Keenan/Getty Images

Pionierski szef kuchni, Wolfgang Puck, wyrobił sobie markę w latach 80. w Los Angeles, z trudnymi do zarezerwowania stolikami, pizzą dla smakoszy i wiernymi fanami hollywoodzkiej rodziny królewskiej. Jego niesamowita osobowość zapewniła mu niezliczone występy na ekranie (poprzez IMDb ) i miał trzy żony w ciągu swojej kariery kulinarnej.

Jego pięcioletnie małżeństwo z Marie France w latach 1975-1980 nie znalazło się w centrum uwagi, ale jego sława małżeńska wzrosła, gdy poślubił Barbara Łazaroff w 1984 roku. Uderzający Lazaroff stał się frontowym przedstawicielem imperium restauracyjnego Pucka, kierując projektowaniem wnętrz, a także otwierając razem dziesiątki restauracji, zanim rozstał się w 2002 roku (poprzez Ludzie ).Chociaż Puck wtedy o tym nie wiedział, swoją trzecią żonę, Gelilę Assefę, poznał pod koniec lat 90., kiedy była studentką mody w Los Angeles Trade Technical College. W przeciwieństwie do Lazaroffa, który od samego początku czuł się dobrze w centrum uwagi, Assefa przez lata wolała nie zwracać na siebie uwagi, co jest niemałym wyczynem, biorąc pod uwagę sławę jej męża. Szczegóły dzieciństwa Assefy są nieliczne. Urodziła się i wychowała w Addis Abebie jako ojciec biznesmena i matka, która pracowała jako stewardesa w Ethiopian Airlines. Krążą pogłoski, że matce Assefy stanowisko zaoferował ówczesny cesarz Etiopii, Haile Selassie, ze względu na jej wyjątkową urodę (poprzez Trybuna biografii ).

Żona Wolfganga Pucka przez lata wolała nie zwracać na siebie uwagi

Gelila Assefa Taylor Hill/Getty Images

Podczas studiowania mody Assefa odbyła staż u projektanta Jamesa Galanosa, projektanta najbardziej znanego z ubierania znanych osób z towarzystwa. Stamtąd otworzyła butik w West Hollywood, gdzie prezentowała couture inspirowane tkaninami z jej dzieciństwa (poprzez Styl Gelili ).

Assefa rozpoczął związek z Puckiem po jego rozwodzie z Lazaroffem i pobrali się na malowniczej wyspie Capri w 2007 roku (poprzez Ludzie ). Para ma dwoje dzieci, Olivera i Aleksandra. Zgodnie z bliskim związkiem Pucków z Hollywood, dwaj chłopcy mogą z dumą wymienić Sidneya i Joannę Poitier jako rodziców chrzestnych (poprzez Bazar harfara ).Assefa kontynuowała karierę modową z linią torebek. W rozmowie z Bazar harfara Assefa wyjaśnia, że ​​chociaż używa strusia i krokodyla do swoich toreb, uważa, że ​​zwierzęta są wykorzystywane w całości, a nie tylko do skór. Nie jest też fanką obnoszących się etykiet. „Moja linia torebek zdecydowanie nie jest dla klienta w metkach. Uważam je za wulgarne. Nie chodzę, pokazując bieliznę. Logo należy schować do środka.

Puckowie są wielkimi artystami i podczas gdy ona pozwala Puckowi kierować wszystkimi rzeczami związanymi z kuchnią, Assefa jest odpowiedzialna za upewnienie się, że jej mąż kucharz zawsze wygląda najlepiej, mówiąc sklepowi, że kupuje wszystkie jego ubrania. Assefa zasiada również w dwóch radach charytatywnych Fundacja Dream for the Future Afryka i Etiopski Fundusz na rzecz Dzieci .