Nieopowiedziana prawda o twardym Seltzer z białego pazura

puszki z białymi pazurami Facebook

Jeśli ostatnio spacerowałeś wzdłuż alejki z piwem w lokalnym sklepie spożywczym, prawdopodobnie widziałeś masową ilość skrzynek z twardym seltzerem na półkach. W tym momencie istnieje wiele różnych wyborów wśród sprawdzonych i prawdziwych piwo i opcje schładzania wina, ale może istnieć jedna marka wyróżniająca się dla ludzi nieco bardziej niż inne. Twardy Seltzer Białego Pazura podbiła świat szturmem dzięki smukłej, białej puszce i jasnej, kolorowej grafice. Ale co to właściwie jest?

White Claw należy do rodziny podobnych do wód gazowanych, ale z dodatkiem alkohol , oczywiście. I wydaje się, że ludzie nie mają dość tego idealnego letniego drinka. Ale dlaczego? Postanowiliśmy zagłębić się w markę, przyglądając się temu, jak powstaje White Claw, kontrowersje wokół niej i wszystkie sposoby (i powody) jej trendów na Instagramie. To jest nieopowiedziana prawda o White Claw Hard Seltzer.White Claw jest kuzynem Mike's Hard Lemonade

butelki mikrofonu Facebook

White Claw zadebiutował na rynku w 2016 , mniej więcej w tym samym czasie o smaku, wody gazowane przejmowali alejkę z napojami. To było ogromny przypływ zainteresowania w zero kalorii w wodzie gazowanej, a twórcy White Claw postanowili wskoczyć na pokład. Ale White Claw niekoniecznie była nową firmą, która właśnie spadła z nieba.

Biały Pazur należy do Marka Anthony'ego Brandsa, tej samej firmy, do której należy Mike's Hard Lemonade, która zadebiutowała w 1999 . Marka Anthony Company , założona w 1972 roku, ma w swoim portfolio zróżnicowaną liczbę prywatnych firm produkujących napoje, w tym wino, piwo i produkty gotowe do spożycia.

Firma była pionierem w kategorii słodów smakowych, wprowadzając na rynek Mike's Hard, nic więc dziwnego, że jako jedni z pierwszych podbili świat, wprowadzając White Claw z jego czterema oryginalnymi smakami (od sierpnia 2019 jest sześć smaków). ).Technicznie rzecz biorąc, White Claw to napój słodowy

puszki białych pazurów Instagram

Wokół White Claw jest dużo szumu, zwłaszcza że niektórzy uważają napój musujący za „wódkę sodową w puszce”. I choć może przypominać twój ulubiony orzeźwiający koktajl z baru, według Para winorośli , to na pewno nie jest wódka sodowa ani najnowszy IPA na rynku. Ale co to właściwie jest?

Według Para winorośli , to musujące uczucie to smakowy napój słodowy. Przedstawiciel White Claw powiedział Para winorośli to „mieszanka wody seltzer, bezglutenowej bazy alkoholowej i odrobiną owocowego smaku”. I jest w tej samej linii napojów, co jego kuzyn Mike's Hard Lemonade, a także inne przenośne napoje, takie jak Smirnoff Ice i chłodziarki do wina.

Ale według Zjadacz , White Claw może być bardziej ekskluzywną wersją niż Twój codzienny napój słodowy. „To ekskluzywna, aspirująca marka, która nie kojarzy się z tandetnymi, niskobudżetowymi konotacjami, jak inne słodowe napoje alkoholowe, takie jak chłodziarki do wina” – powiedzieli. Ale niezależnie od tego, na jakim poziomie piedestału zdecydujesz się umieścić White Claw, nadal jest on wytwarzany w podobnym procesie, jak inne napoje słodowe.czy mistrz kucharski młodszy jest prawdziwy?

White Claw przechodzi proces fermentacji

zbiorniki do parzenia

Pod pewnymi względami White Claw można porównać do piwa, ponieważ przechodzi podobny proces fermentacji, ale nie jest to dokładnie ta sama metoda. Przy warzeniu piwa piwowar wykorzystuje słód, wody i drożdży i zazwyczaj dodaje chmielu do aromatyzowania. Podczas procesu warzenia słód zasila drożdże, dostarczając im składników odżywczych przez cały etap fermentacji i ostatecznie wytwarzając dwutlenek węgla w celu wytworzenia alkoholu.

Według Miasteczko , White Claw wciąż przechodzi fermentację, ale procedura jest bardzo specyficzna. 'Marka wykorzystuje zastrzeżony proces warzenia, który wykorzystuje sfermentowany cukier i szczep drożdży, których opracowanie zajęło rok' - powiedzieli. Wykorzystując bardzo podobny proces, jak warzenie piwa, są w stanie fermentować cukier za pomocą wyspecjalizowanych drożdży, aby go rozłożyć. Gdy nastąpi fermentacja cukru i powstanie alkohol, karbonatyzacja można dodać, aby zakończyć tę odświeżającą puszkę White Claw.

White Claw ma mniej więcej taką samą ilość alkoholu jak piwo

piwo w szklankach

Częścią uroku White Claw jest umiejętność spożywania alkoholu w łatwej do picia puszce. Niektórzy mogą nawet powiedzieć, że jest całkowicie zniszczalny. Ten sam urok piwa istnieje od lat, częściowo ze względu na przenośność produktu, ale teraz White Claw ściśle do niego pasuje.

Według Instytut Zdrowia Publicznego , zawartość alkoholu w lekkim piwie historycznie wynosiła 4,2% objętości alkoholu (ABV). W przypadku piwa standardowego zwykle zobaczysz pięć procent, podczas gdy piwo rzemieślnicze lub mocniejsze style piwa, takie jak porter lub stout, mogą wynosić od sześciu do 12 procent. Ale nieczęsto zdarza się, że łapiesz tęga na plaży lub na łódce po jeziorze. Po prostu nie są tak odświeżające. I właśnie tam dla większości konsumentów pojawia się piękno White Claw.

Z pięcioprocentowym ABV w 12-uncjowej puszce, White Claw może spakować tyle samo mocy, co większość standardowych piw. Według Świerk zjada , etykiety ABV dokładnie wyjaśniają, ile rzeczywistego alkoholu znajduje się w napoju. Dla White Claw oznacza to, że jego 12-uncjowa puszka, przy 5% ABV, zawiera 0,6 uncji czystego alkoholu. To mniej niż twoje przeciętny kieliszek , ale szybko się sumuje, gdy wypijesz więcej niż jeden łyk — a dzieje się to dość łatwo, gdy popijasz coś owocowego i orzeźwiającego.

kiedy jest narodowy dzień pizzy 2021?

White Claw staje się coraz bardziej popularny niż piwo

piwo w lodówce Instagram

piwo zyskuje coraz większą popularność w ostatnich latach, zwłaszcza w rynek piwa rzemieślniczego . Ale co się stanie, gdy zastąpi to twardy seltzer?

Sandy Vox, zastępca kierownika sprzedaży w kategorii piwa w sieci supermarketów Jewel-Osco, powiedział: Chicago Tribune że miejsce na półkach w jej sklepach jest przenoszone z domowych opcji piwa na więcej miejsca na twardy seltzer. Ponadto mniej miejsca na półkach przeznacza się na piwa rzemieślnicze, aby zrobić miejsce na wzrost popularności. Według Vox, White Claw ma naprawdę szeroki urok. „W Jewel-Osco, hard seltzer prawdopodobnie osiągnął dużą sprzedaż, która kiedyś dotyczyła słodkich piw. Lekkie piwo również cierpi”, powiedział Vox. „Nowy pijący, którego pierwszym piwem było Miller Lite lub Bud Light, chwytają seltzerów”.

Według Sanjiva Gajiwala, starszego wiceprezesa ds. marketingu w Mark Anthony Group, większość konsumpcji White Claw pochodzi od konsumentów, którzy wcześniej lubili napoje w sektorze piwa. W podziale na style, 25 procent sprzedaży pochodzi od pijących piwo lekkie, 11 procent od krajowych piwoszy premium (takich jak Budweiser), 9% od piwoszy rzemieślniczych i 8% od piwoszy importowanych.

White Claw jest tak samo popularny wśród mężczyzn jak i kobiet

mężczyzna trzymający biały pazur Facebook

Chociaż istnieje wiele stereotypów dotyczących kobiet zamawiających lżejsze koktajle, takie jak wódka w barze, stereotyp ten niekoniecznie przekłada się na wyprzedzanie White Claw. W tym momencie możliwe jest, że White Claw jest na równych zasadach pod względem poziomu konsumpcji zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.

Sandy Vox, zastępca kierownika sprzedaży w kategorii piwa w sieci supermarketów Jewel-Osco, powiedział: Chicago Tribune że to zaskakujące, jak wielu mężczyzn wybiera kategorię seltzer. „Myślałam, że będzie więcej kobiet napędzanych, ale jest 50-50”, powiedziała.

Według Insider biznesowy, istnieje wiele męskich grup pakujących napój w podróży. Fan White Claw, powiedział Ben Shea Insider biznesowy nie słyszał o Białych szponach, kiedy pierwszy raz tego spróbował, ale teraz jest uzależniony. „Shea i jego załoga nie są sami” – powiedziała Bethany Biron za Insider biznesowy. „Na grillu, na plażach i na imprezach bractw legiony mężczyzn śpiewają nagle pochwały twardego seltzera”.

White Claw jest liderem na rynku twardych seltzerów

przypadki białego pazura Instagram

Od czasu debiutu White Claw stale zwiększał sprzedaż, powoli przejmując alejkę z napojami. Ogólnie rzecz biorąc, sprzedaż gotowych do spożycia napojów alkoholowych gwałtownie wzrosła, a sprzedaż w kategorii koktajli na bazie słodu wzrosła o 574 proc.

Przy takim skoku na rynku wiele firm ma companies wprowadzony koktajl na bazie słodu podobny do White Claw, w tym marki takie jak Truly, Pure i Bon & Viv. A przy oczekiwanym wzroście tej kategorii z obecnej wartości 550 mln USD do 2,5 mld USD do 2021 r., przeskakując z 14 mln skrzynek w 2018 r. do 72 mln skrzynek w 2021 r., nic dziwnego, że tak wiele firm wchodzi na pokład jak to możliwe.

Ale nawet po dodaniu przenośnych napojów słodowych od dużych firm aż do browarów rzemieślniczych, White Claw wciąż jest liderem. Według Insider biznesowy, White Claw jest liderem na rynku z 50-procentowym udziałem w hard seltzer, ale wiele innych firm produkujących napoje ma nadzieję, że to dogoni. Jak dotąd White Claw nie musi zbytnio martwić się rywalizacją.

brytyjska obsada pieczenia

White Claw może być zdrowszy niż piwo

kobieta na macie do jogi Facebook

Ogromna część tego, dlaczego White Claw jest tak kochany, to jego liczba kalorii . Z zaledwie 100 kaloriami na puszkę i dwoma węglowodanami, nic dziwnego, że stał się tak popularnym letnim drinkiem. Liczy się kalorie dla piwa w zależności od stylu i browaru, ale generalnie można znaleźć od 96 kalorii w jasnym piwie do ponad 300 kalorii w czymś na ciemniejszy koniec spektrum. Przeciętna kobieta powinna spożywać 2000 kalorii dziennie, podczas gdy mężczyzna powinien spożywać 2500 zgodnie z Linia zdrowia , a te liczby szybko się sumują, zwłaszcza podczas picia.

Według Chicago Tribune , część uroku White Claw jest zdecydowanie oparta na kwestii zdrowia i wellness . Niskowęglowodanowe, niskokaloryczne piwa odniosły duży sukces, wprowadzając na rynek nowe produkty, więc jest rzeczą naturalną, że przemysł napojów słodowych pójdzie w ich ślady. „Twarde seltzery doskonale wpisują się w ten trend” – mówili. „Są na ogół niskokaloryczne, zawierają cukier i węglowodany i często nie zawierają glutenu”.

Biały Pazur jest bezglutenowy

trzymając puszkę białych pazurów Instagram

Dla osób z celiakią lub wrażliwością na gluten lub dla tych, którzy po prostu wolą unikać glutenu, ponieważ bez niego czują się lepiej, White Claw jest idealną opcją. Według Linia zdrowia , gluten jest białkiem, które zazwyczaj znajduje się w ziarna takich jak żyto czy jęczmień. Ponieważ jęczmień jest używany w procesie warzenia piwa, większość piw zazwyczaj nie jest bezglutenowa. Ponadto wiele napojów słodowych i chłodziarek do wina wykorzystuje również jęczmień w procesie warzenia, co powoduje, że wiele opcji znika z listy dla tych, którzy szukają owocowego, przenośnego napoju bez całego glutenu. Niektóre wina lub wina deserowe zawierają również zboże w procesie produkcji.

Biały Pazur chwali się, że są opcją bezglutenową, naturalnie wytwarzaną z bezglutenowych składników, dzięki czemu większy rynek może cieszyć się ich napojami musującymi. Inne marki w sferze twardych seltzerów, takich jak Truly, również są bezglutenowe, ale inne, takie jak Henry's Hard Sparkling Cider lub Nauti Seltzer, nie mogą tego samego roszczenia bezglutenowego.

jak zły jest dla ciebie kurczak popeyes

White Claw szturmem podbija internet

biały pazur może Instagram

Trudno uwierzyć, że napój słodowy mógłby tak szybko stać się popularny, ale wiele z tego ma związek z jego popularnością w Internecie.

Od czasu debiutu White Claw zaledwie kilka lat temu pojawiło się wiele kont na Instagramie, takich jak @itsawhiteclawsummer . Hashtag #whiteclaw rozrósł się i zawiera ponad 61 000 postów i jest liczony, pokazując zdjęcia ludzi pokazujących, jak bardzo lubią ten musujący napój.

Według Sanjiva Gajiwala, starszego wiceprezesa ds. marketingu w Mark Anthony Group, celowe opakowanie również odgrywa rolę w tej popularności. Gajiwala powiedział Chicago Tribune , elegancki i smukły może wszystko to zwiększa wrażenia. „Częścią doświadczenia jest puszka i opakowanie” – powiedział Gajiwala. „Ludzie lubią elegancką puszkę i to, co o nich mówi, a także najlepsze wrażenia”. Przy tak celowym projekcie nic dziwnego, że tak wiele osób robi zdjęcia i Instagramy wszędzie, gdzie zabierają ze sobą White Claw.

Kultowemu sloganowi otaczającemu White Claw Hard Seltzer podano nakaz zaprzestania działalności

trzymając puszkę białych pazurów Facebook

Wraz z gwałtownym wzrostem White Claw w ciągu zaledwie kilku lat, było tylko kwestią czasu, zanim film o musującym napoju stał się wirusowy. Komik Trevor Wallace opublikował swój film „*Drinks White Claw Once*” na swoim youtube Kanał w czerwcu 2019 r. i stał się natychmiastowym hitem. Teledysk, który wyśmiewa ludzi pijących White Claw i tych fanów, którzy po jednym łyku od razu mają na jego punkcie obsesję, zebrał ponad 2 miliony wyświetleń i wciąż rośnie.

W filmie Wallace używa zwrotu „nie ma żadnych praw, kiedy pijesz pazury”, a hasło natychmiast stało się wirusowe. Po filmie Wallace wydał koszulki z tym samym hasłem, ale według Para winorośli , został poproszony o zaprzestanie ich sprzedaży.

Rzecznik Białego Pazura powiedział: Para winorośli że komik otrzymał nakaz zaprzestania działalności, stwierdzający: „Trevor został poproszony przez zespół prawników White Claw, aby nie sprzedawał tych koszulek”. Koszule zostały już zdjęte, ale liczba wyświetleń wideo Wallace'a wciąż rośnie.

Jest gra na monety z białymi pazurami

gra z pazurami

Jakby szum wokół White Claw nie był wystarczający, w ich budynkach znajdują się teraz bary implementujące gry White Claw. Podobnie jak automaty z pazurami na monety, które mogą przynieść ci pluszowego misia lub pazura pełnego cukierków, ta gra White Claw w El Hefe w Scottsdale w Arizonie staje się niezwykle popularna. Według AZ Centralny , w barze wiele razy zabrakło Białych Szponów, kiedy po raz pierwszy przedstawili grę swoim klientom, ponieważ wszyscy ustawiali się w kolejce do gry.

Gra pozwala gościom spróbować złapać puszkę White Claw za pomocą maszyny z pazurami. Jeśli to zrobisz, wygrywasz kupon rabatowy na White Claw w barze. Maszyna nie może oferować napojów samoobsługowych, więc puszki są puste do gry, ale nagroda jest równie satysfakcjonująca.

Z powodu szaleństwa otaczającego grę, nad którą bar pracował wraz z przedstawicielami White Claw, planują dodać kolejną maszynę do swojej innej lokalizacji w Tempe w Arizonie. Popularność związana z grą na monety sprawia, że ​​zastanawiasz się, co może być dalej dla tej dynamicznej sensacji.