Nieopowiedziana prawda o żonie Roberta Irvine'a, Gail Kim

Gail Kim na zdjęciu ze swoim mężem, szefem kuchni Robertem Irvine. Gilbert Carrasquillo/Getty Images

Gail Kim jest wojowniczką pod każdym względem.

Urodzona w Toronto w Kanadzie Kim była sportowcem od najmłodszych lat i regularnie startował we wszystkim, od koszykówki i siatkówki po badmintona. Jej niesamowita siła napędowa popchnęła ją przez studia, gdzie najpierw ukończyła kinezjologię, a potem przeniesiony do programu żywieniowego Ryerson University. Nie minęło jednak dużo czasu, zanim Kim przeszła do kariery, która ostatecznie przyniosła jej sławę: wrestling.kto robi kirkland tequilę srebrną?

Mając za sobą długą listę tytułów telewizyjnych, Kim wycofała się ze sportu, ale nadal walczy poza ringiem jako producent Zapasy na uderzenie . Jest praktycznie czczona w przestrzeni zapaśniczej, ale świat smakoszy zna ją jeszcze bardziej jako niesamowicie fajną żonę Robert Irvine . dwa związane węzeł w 2012 roku, kiedy Kim była jeszcze aktywna na macie.

Małżeństwo i emerytura nie spowolniły jednak ani trochę Kim. Dziś nadal podróżuje, mówi i inspiruje — jak powiedziała Poszukiwacz telewizji „Jestem bardzo zdyscyplinowany, zawsze byłem”. Czytaj dalej, aby odkryć niewypowiedzianą prawdę o tej dynamicznej superkobiecie.

Gail Kim jest jedną z najlepszych zapaśniczek wszech czasów

Gail Kim wyobraziła sobie, że odbiera jej trofeum. Gilbert Carrasquillo/Getty Images

Początkowo walczyła w przebraniu. Zamaskowana i pod pseudonimem „La Felina” Kim przegrała swój pierwszy mecz jako zawodowy wrestler. Ale passa przegranych nie trwała. W ciągu kilku lat Kim podpisał z World Wrestling Entertainment, gdzie rozpoczęła potężną, ciężką od zwycięstw karierę. Tam była pierwsza Diwa WWE zdobyć mistrzostwo w swoim debiutanckim meczu. Po serii kolejnych zwycięstw w WWE ostatecznie zmieniła ligi i szturmem wzięła udział w Total Nonstop Action Wrestling, zaczynając od 2005 roku.Absolutnie dominowała jako pierwsza w historii mistrzyni w nokautach i stał się znany jako łapacz tytułów. Pobiła rekordy, wygrywając siedem mistrzostw Knockout i spędziła ponad 700 dni jako panująca mistrzyni. Fani tak przyzwyczaili się do oglądania jej z tytułem, że kiedy w końcu została usunięta, był prawie nieznany.

Kiedy dziwnie jest być widzianym bez tytułu, wiesz, że robisz coś dobrze.

Pasja Gail Kim do sportu pozwoliła jej przetrwać kontuzje

Gail Kim z kolejnym jednym z wielu jej trofeów. Gilbert Carrasquillo/Getty Images

Jak można się było spodziewać, jej zwycięska reputacja nie była łatwa — Kim napotkała poważne przeszkody podczas jej wznoszenia się w świecie rozrywki wrestlingu. Nie jest jej obca niebezpieczeństwo sportu i wielokrotnie była kontuzjowana.„Po mojej pierwszej kontuzji [moja mama] i mój tata powiedzieli: „OK, możesz już rzucić”, powiedziała Kim Michigan na żywo w 2012 . „Ale do tego czasu bardzo ciężko pracowałem, aby dostać się tam, gdzie byłem, i miałem do tego pasję”.

Jej mama nie oglądała już wielu jej meczów. Ale gwałtowna natura zapasów nie była jedyną przeszkodą, którą pokonała Kim. Wyjaśnia, że ​​jako kobieta jest wiele innych rzeczy do pokonania, zanim jeszcze wejdziesz na ring.

„O mój Boże, kobietom jest o wiele trudniej niż mężczyznom” – kontynuowała w wywiadzie z 2012 roku. „Jeśli pytasz mnie, różnice są zarówno zawodowe, jak i fizyczne. Przebierają się i są gotowe za 10 minut; spędzamy godziny na makijażu i włosach, tylko po to, by wszystko popieprzyć w pierwszej rundzie. Musimy dobrze wyglądać… Dziewczyny w dzisiejszych czasach podążają za nami, ale wciąż są w szoku, kiedy wchodzą. To o wiele trudniejsze, niż się spodziewają.

Kim jednak wciąż powraca do miłości do sportu jako jej koło ratunkowe: „Ale jeśli pasja jest, to nie zniknie” – podsumowuje.

Gail Kim odeszła z WWE, ku pewnym kontrowersjom

Gail Kim uczestniczy w wydarzeniu WWE Frazer Harrison/Getty Images

Pasja zaprowadziła Kim daleko, ale kiedy zaczęła czuć się niewykorzystana przez firmę, uznała, że ​​to nie wystarczy. W 2011 roku publicznie wypowiedziała się przeciwko WWE za pośrednictwem ciągu tweetów zamieszczonych na jej koncie osobistym (przez SeScoops ).

„Odpowiedź naszego meczu była niewiarygodna i to było NAPRAWDĘ spełnienie marzeń. Wyobraź sobie, że dostaliśmy fabułę lub trochę więcej czasu za nią! Ech...” – napisała Kim. Diva WWE później rozwinęła swoje frustracje, pisanie : „Taka jest aktualna sytuacja dla wszystkich, którzy pytają: odszedłem w zeszły poniedziałek. I najwyraźniej po pięciu latach pracy w firmie, w której nie byłam wykorzystywana ani doceniana, jestem teraz, z jakiegoś powodu, wystarczająco cenna, by utrzymać mnie na mocy pozostałej części mojego kontraktu, żebym nie mogła pracować gdzie indziej. Kontrolowanie? Myśli?'

Kim ostatecznie przeniosła swoje talenty gdzie indziej, ale później była wobec niej brutalnie szczera niepokoi się konglomeratem zapaśniczym . Gwiazda wrestlingu powiedziała, że ​​„nigdy nie czuła żadnej mocy” i martwiła się, że zostanie zastąpiona, jeśli wyjdzie poza linię, nazywając środowisko pracy „bardzo toksycznym”.

Gail Kim w swojej karierze zmagała się z rasizmem

Gail Kim na zdjęciu podczas imprezy. Gilbert Carrasquillo/Getty Images

Podczas gdy ona była urodzony w Kanadzie , Kim ma koreańskie pochodzenie. Podczas zapasów na srebrnym ekranie napotkała rasistowskie podteksty, o których ostatecznie głośno mówiła.

„To było wokół mnie, tak jak rozmowy, nawet musiałem rozmawiać z biurem, jakby nie rozumiem, co mam tu robić, bo robię wszystko, o co mnie prosicie. Doszedłem do punktu, w którym jestem jak, czy jestem zbyt Azjatką? Powiedziała, opowiadając o swoim doświadczeniu (poprzez Źródło wiadomości o zapasach ).

Chociaż wypowiadanie się przeciwko instytucjom jest obecnie prawdopodobnie bardziej znormalizowane, kiedy Kim to zrobiła, była bardziej pionierką w swojej dziedzinie. I była brutalnie szczera w swoich zwierzeniach. „Dosłownie podkreślałam moje włosy pod koniec, aby stały się bardziej białe, nie wiedziałam, co robić w tym momencie, dlatego odeszłam… Po prostu czułam się naprawdę, nie wiem, stłumiona, czułam się bardzo stłumione – zakończyła.

kumpel kontra duff

Gail Kim jest w szczytowej kondycji fizycznej i tak też utrzymuje swojego męża

Gail Kim z mężem Robertem na siłowni. Daniel Zuchnik/Getty Images

Mimo że Kim nie używa już swojego ciała do profesjonalnego występu, nadal utrzymuje je w doskonałej formie. Jak wyjaśniła Telewizja AfterBuzz , zawsze dbała o swoje ciało, co oznacza dbanie o kondycję oprócz zdrowego odżywiania i ograniczania spożycia alkoholu.

W tym samym wywiadzie Kim przyznała, że ​​nadal zmaga się z dysmorfią ciała, mówiąc, że zbyt dobrze zna zjawisko widzenia w lustrze czegoś innego niż ludzie wokół ciebie widzą osobiście. Mówi, że to efekt uboczny tak długiej pracy w jej branży. „Masz dla siebie takie krytyczne oko… jesteś swoim własnym najgorszym krytykiem”.

Kim jednak nie spędza całego czasu na siłowni sama i regularnie pompuje żelazko na siłowni tuż obok męża.

Gail Kim poznała swojego męża na planie swojego programu telewizyjnego

Gail Kim z mężem Robertem na imprezie. Larry Busacca/Getty Images

Mówiąc o mężu Kim, jest on tak samo sławny jak ona, na innej arenie: w świecie jedzenia. Robert Irvine jest znanym szefem kuchni celebrytą, pochodzącym z Anglii, który stał się podstawą Food Network. Ta dwójka ma wyjątkową, uroczą historię — poznali ją, gdy wystąpiła gościnnie w jednym z odcinków programu telewizyjnego Irvine'a, Kolacja: Niemożliwe .

czy velveeta to prawdziwy ser?

Odcinek zatytułowany „Misja na macie” przedstawia kilku zapaśników walczących o składniki obiadowe (poprzez Michigan na żywo ). Początek związku Irvine'a i Kima został uwieczniony w cytacie, który dokonał ostatecznego cięcia: „Przestań z nim rozmawiać”, Irvine krzyczy do Kim, gdy rozmawia z innym zapaśnikiem, gdy ten jest w połowie sprzątania.

Zastanawiając się nad czasem spędzonym razem za kulisami, Kim mówi, że Irvine'owi podobało się to, że mnie nie onieśmielał. Można ją zobaczyć blisko jego boku przez cały odcinek. „Jesteśmy jedynymi, którzy mogliby się ze sobą znieść” – mówi Kim.

Gail Kim zostawiła planowanie ślubu swojemu mężowi Robertowi Irvine

Gail i Robert na ślubie. Instagram

Po tym odcinku romans Kim/Irvine trwał dalej i pobrali się 10 maja 2012 roku. Podobnie jak w przypadku wszystkich aspektów ich historii miłosnej, ślub był niekonwencjonalny: Kim nie planowała ani jednego aspektu, poza wyborem sukienki. Irvine zorganizował powóz konny, aby zabrać Kim i zabrać ją na szybką wycieczkę po Kalifornijska winnica Charles Krug Winery przed ceremonią.

„Chciał dać mi bajkowy ślub” – powiedziała Kim Magazyn Ludzie . „Nie wiedziałam, w jakich kolorach będzie mój ślub ani jak będzie wyglądał mój bukiet! Ale ufałem jego gustowi. „Kiedy przybyli na przyjęcie, Irvine zaprowadził Kima do środka, po czym powiedział: „OK, teraz otwórz oczy”.

Było wiele do zobaczenia i posmakowania. Irvine zaaranżował przygotowanie sushi przez szefa kuchni Masaharu Morimoto, podczas gdy szef kuchni Michael Chiarello był na przystawkach, a cukiernik Elizabeth Falkner na deserach.

Cała sprawa została uwieczniona na kamerze i wyemitowana jako Specjalne Food Network : Ślub: Niemożliwe.

Gail Kim sama jest trochę szefową kuchni

Gail Kim poleca gotowe posiłki w mediach społecznościowych. Instagram

Podczas gdy Irvine wyrobił sobie markę w świecie jedzenia, Kim również zna się na kuchni – jej stopień żywienia się przydaje.

'Do dzisiaj ...' ona powiedziała Codzienny Posiłek „Dowiaduję się wiele o tym, jak moje ciało reaguje na jedzenie. Wierzę w to, co wkładam do organizmu, wpływając na moje zdrowie... W zeszłym roku praktycznie wyciąłem wszystkie krowy, czyli czerwone mięso i nabiał, i zauważyłem taką różnicę w tym, jak moje Skóra to mój poziom energii... Próbowałem przejść na weganizm, ale to nie wyszło, bo jestem żoną szefa kuchni.

Kontynuuje, zanim poznała Irvine'a, była „gotowawką dla wszystkich”. Kim gotowała dla wszystkich swoich przyjaciół, nawet grup liczących ponad 10 osób. – Potem poznałam mojego męża – zażartowała.

Ale Kim nadal wykorzystuje swoje umiejętności. Jej ulubione danie do gotowania? Łosoś. „W przypadku łososia lub ryb”, mówi, „Czuję, że chodzi o technikę gotowania”.

najlepsza rzecz do zamówienia w panera

Mąż Gail Kim nazywa ją „królową Siracha”

Gail i Robert śmieją się na imprezie. Cindy Ord/Getty Images

Para jest tak samo żądna przygód w kuchni, jak w ich karierze. Podczas gdy Irvine jest znany jako światowy koneser najwyższej jakości (cecha ta wyraźnie kontrastuje z jego doświadczeniami w Stanach Zjednoczonych z Najgorsi kucharze w Ameryce ), Kim nie jest obca sama fanaberia jedzenia. W wieku 2 lat Kim powiedział Pasta czasopismo , jadła pełny stek.

Kim pamięta, że ​​„zawsze była wielkim niejadkiem”, ale nigdy nie była wybredna. Jako dziecko jadła dużo domowych koreańskich potraw – jej mama jest świetną kucharką – ale marzyła też o McDonaldzie „i całym tym gównianym jedzeniu”.

„Jem wszystko z czymkolwiek, a ona jest taka sama”, powiedział Irvine wywiad z Trybuna Gwiazd . Jedyny duży wyróżnik w ich paletach? Przyprawa. — Czasami zje o wiele więcej Srirachy niż ja. Ona jest Sriracha Królowa. Ona kocha przyprawy bardziej niż ja – kontynuował Irvine.

Gail Kim ma zdrowe sposoby na jedzenie podczas podróży

Gail Kim podróżuje. Instagram

Zawsze w drodze do pracy Kim opracowała zestaw niezawodnych systemów, aby utrzymać (stosunkowo) czystą dietę podczas podróży. Zamiast wpychać Tupperware z domowym kurczakiem do bagażu podręcznego, Kim zaleca prostsze alternatywy.

„Niezależnie od tego, ile [wody] pijesz w ciągu jednego dnia, podwój ją w dniu podróży” – powiedziała w krótkim wywiad dla strony Roberta Irvine'a . Dodatkowo mówi, że noszenie batonów proteinowych i – dosłownie – gorącego sosu w torbie może pomóc zminimalizować napady głodu podczas podróży.

Kim upewnia się również, że przed odlotem ma trening i, co zaskakujące, nie odmawia przystanku na lotnisku Chipotle.

„Pomiń tylko kilka rzeczy, które cię nadędzą (ryż) i te, które są bardzo kaloryczne (ser, kwaśna śmietana i guacamole)” – mówi, wyjaśniając swój sposób na burrito. „Nadal możesz wypełnić go po brzegi kurczakiem lub wołowiną, warzywami fajita, salsą i ostrym sosem”.

Gail Kim ma teraz podwójne obywatelstwo

Gail Kim ze swoim amerykańskim paszportem. Świergot

Kim nie jest obca gromadzenie tytułów. W drugiej połowie swojej kariery sama z Impact Wrestling, wygrała osiem (a plotka głosiła, że ​​mogła zdobyć mistrzostwo). Oficjalnie wyszła z ringu w 2017 roku, wycofując się z zapasów, powołując się na problemy z plecami.

„Moje plecy zaczęły się pogarszać i zasadniczo po prostu nie mogłam chodzić po kilku meczach tu i tam” powiedział w tym czasie , „Zasadniczo podjąłem decyzję, że nie chcę iść dalej”.

Ale w tym samym roku, w którym straciła możliwość zdobycia kolejnych tytułów wrestlingowych, pochodząca z Toronto urodzona w Toronto zablokowała nowy tytuł na zupełnie innej arenie: została obywatelką amerykańską. 10 października 2017 r. Kim ją ogłosił podwójne obywatelstwo , który wkrótce udostępniła również w ekscytującym poście w mediach społecznościowych. Teraz z dumą jest Amerykanką i Kanadyjką.

Możesz poprosić Gail Kim, aby wysłała Ci osobiste powitanie

Gail Kim i mąż Robert na imprezie. Astrid Stawiarz/Getty Images

Jeśli jesteś tak samo oczarowany Kim jak my, po przeczytaniu tego artykułu nie uwierzysz: dzięki magii współczesnego świata możesz nakłonić słynnego zapaśnika do wysłania Ci osobistej wiadomości. Zgadza się, celebrytka ma Konto Cameo , a za 60 USD możesz poprosić o wiadomość od niej (reklamuje dostawę w ciągu 24 godzin!). Na swojej stronie mówi, że „wreszcie” dołączyła do Cameo i „jest tutaj, abyście przekazali im wszystkie specjalne okrzyki i wiadomości kochasz lub siebie.

kto robi masło orzechowe w dobrej cenie?

Jej recenzje na platformie są zdecydowanie pozytywne — nie ma jednej oceny innej niż pięć gwiazdek. Jeden z fanów napisał, że Kim jest „Absolutnie niewiarygodna! Kultowa i legendarna pionierka”, podczas gdy inna powiedziała, że ​​jej „życzliwe słowa dodały mi otuchy w tych trudnych czasach” i wspomniała, że ​​śpiewała dla nich.

Może warto spróbować — może nawet wykona jeden ze swoich słynnych ruchów zapaśniczych przed kamerą!