Nieopowiedziana prawda o MasterChef Junior

Zawodnicy Gordona Ramsaya i MasterChef Junior Facebook

Oryginalny Szef kuchni Serial zaczął emitować swój pierwszy sezon w Wielkiej Brytanii w 1990 roku, podbijając świat programów kulinarnych. Wersja amerykańska zadebiutowała w 2010 roku , a pokazy kulinarne w USA nie są już takie same. Ale kiedy jego młodsze rodzeństwo, MasterChef Junior, został wprowadzony w USA w 2013 roku , nowy program znalazł się w centrum uwagi. Zgadza się, dzieci przejęły Szef kuchni kuchnia.

MasterChef Junior został przejęty przez Foxa i ma nakręcono osiem sezonów od 2020 r. , a widzowie nie mają dość. Pokaz zaczyna się od 24 chłopców i dziewczynki , wszyscy w wieku od 8 do 13 lat, rywalizując o pokazanie swoich kulinarnych umiejętności. Od samego początku serial był hitem, ponieważ ci imponujący mali kucharze pokazują widzom w domu, że tylko dlatego, że są mali lub są młodzi, nie oznacza, że ​​nie mogą ugotować wrednego obiadu lub wyszukanego deseruAle co się dzieje z MasterChef Junior za kulisami? Co te dzieciaki robią w sprawie nauki szkolnej, kiedy są w programie i jaką dokładnie nagrodę wygrywają na koniec tego wszystkiego? I czy naprawdę są aż tak dobre w kuchni? Postanowiliśmy przyjrzeć się głębiej. To jest nieopowiedziana prawda o MasterChef Junior .

Dzieci z MasterChef Junior wciąż chodzą do szkoły podczas kręcenia

Zawodnicy MasterChef Junior Facebook

Jak zapewne powie Ci każda nastoletnia gwiazda telewizji, bycie obsadzonym na ekranie (dużym lub małym) nie pozwala ci wyjść ze szkoły. A MasterChef Junior Załoga od samego początku miała plan kontynuowania nauki dla swoich zawodników.

Zapytany o pierwszy sezon, producent wykonawczy Robin Ashbrook powiedział: HuffPost że sfilmowanie sezonu inauguracyjnego zajęło prawie trzy tygodnie. Więc możesz sobie wyobrazić, że żaden okręg szkolny nie pozwoliłby dziecku na tak długi czas poza szkołą. Według Ashbrooka, tuż obok kuchni znajdują się sale lekcyjne, więc obowiązkowe wymagania klasowe można spełnić pomiędzy czterema godzinami filmowania każdego dnia.ile zarabiają szefowie kuchni benihana?

I te wymagania szkolne pozostały na miejscu, ponieważ program rekrutuje nowych zawodników, chociaż wymagania dotyczące czasu znacznie się zmieniły. Według wymagania odlewnicze , wybrani zawodnicy muszą być dostępni do filmowania przez blisko dziewięć tygodni, omijając znacznie więcej szkoły w swoim rodzinnym mieście. Jednak wymagania uwzględniają, że nauczyciel będzie na planie podczas kręcenia filmu, aby spełnić wymagania szkolne w tym czasie.

Przynajmniej jeśli całe gotowanie nie wyjdzie, nadal mają czytanie, pisanie i arytmetykę!

Na planie są też rodzice zawodników MasterChef Junior

Zestaw MasterChef Junior Facebook

Jakby wymagania filmowe dla dzieciaków nie były wystarczająco skomplikowane, producenci wrzucają do miksu także rodziców. Ale jeśli naprawdę się nad tym zastanowisz, wsadzanie dziecka samotnie do samolotu, aby sfilmować program godzinami, prawdopodobnie nie jest najlepszym pomysłem.Według MasterChef Junior wymagania odlewnicze , jeśli zostanie wybrana, rywalizujące dziecko i jeden rodzic będą musieli być dostępni przez cały czas filmowania. Tak więc dziecko nie tylko poświęca dużo czasu, a także pracuje nad edukacją, rodzice wychodzą z pracy na całe tygodnie, aby wspierać swoje dziecko w programie.

Zapytany o włączenie rodziców do pierwszego sezonu serialu, producent wykonawczy Robin Ashbrook powiedział HuffPost przez cały czas na planie była opiekunka. „Przez cały czas widzieli, co się dzieje w kuchni”, powiedział Ashbrook. „Wszyscy rodzice siedzieli razem i obserwowali, co się stało. Naprawdę związali się. To na pewno nie było Taniec Mamy atmosfera.'

Nagroda na MasterChef Junior jest śmieszna

Zwycięzca MasterChef Junior Facebook

Jeśli chodzi o pokazy kulinarne, nagrody z pewnością mogą się różnić. Z jednej strony masz Wielki brytyjski pokaz pieczenia tylko rozdanie trofeum i stojaka na ciasto, podczas gdy Szef kuchni rozdaje aż 250 000 dolarów. Ale znowu, Szef kuchni składa się z dobrze wyszkolonych dorosłych. Jednak blisko tej samej kwoty nagrody, MasterChef Junior rozdaje trofeum i zdumiewające 100 000 $ zawodnikowi w wieku od 8 do 13 lat, który wygrywa. Ale co ma zrobić dzieciak z 100 000 dolarów, zanim jeszcze osiągnie wiek nastoletni?

Jak się okazuje, zwycięzca otrzymuje trofeum i czek, ale pieniądze są niedostępne, dopóki dziecko nie skończy 18 lat. Zwycięzca siódmego sezonu, powiedział 13-letni Che Spiotta Parada już myślał, co zrobić ze swoimi pieniędzmi, kiedy w końcu będzie mógł uzyskać do nich dostęp. „Na pewno część z nich uratuję” – powiedział. „Dostanę fajny prezent dla mojej mamy, ponieważ bardzo mi pomogła przez cały czas. Była ze mną w Los Angeles i wszystko zorganizowała, więc dostanę jej fajny prezent.

Gordon Ramsay jest naprawdę bardzo miły dla dzieci w MasterChef Junior

Gordon Ramsay rozmawia z uczestnikiem MasterChef Junior Facebook

Spośród wszystkich gwiazd telewizyjnych programów kulinarnych, Gordon Ramsay ma być może najbardziej interesującą osobowość, którą należy spróbować zrozumieć. Po latach oglądania Szef kuchni , z bardzo prostym Ramsaya i obwiniające recenzje lub jego wrzeszczenie na kucharzy dalej Piekielna kuchnia , pomysł, by poprowadził wersję programu kulinarnego w całości poświęconego dzieciom, był dość trudny do zrozumienia dla wielu widzów.

Ale Ramsay z pewnością zaszokował widzów w ciągu ostatnich sezonów, pokazując mu troskliwą stronę, której wielu wcześniej nie widziało. W trakcie pokazu przekazywał dzieciom wiele konstruktywnych opinii, nawet tulenie niektórzy zawodnicy mieli szczególnie ciężki dzień

naśladowca ukąszenia jajka Starbucks

Uczestnik szóstego sezonu, Evan Estrada, potwierdził miękką stronę Ramsaya podczas kręcenia MasterChef Junior kiedy powiedział Chicago Tribune , „Jest absolutnie niesamowity. On wcale nie jest wredny. Jest super zabawny. Uwielbia żartować.

Dzieci korzystające z MasterChef Junior tną się znacznie rzadziej niż dorośli korzystający z MasterChef

Gotowanie uczestnika MasterChef Junior Facebook

Jak w przypadku każdego programu kulinarnego, naprawdę musisz pomyśleć o tym, jak można pracować z tak wieloma ostrymi przedmiotami w tak szalonych ograniczeniach czasowych. Czy to nie jest tylko recepta na katastrofę? Cóż, nie w tym programie. Na MasterChef Junior wszystko idzie szokująco gładko.

W rzeczywistości, powiedział Sandee Birdsong, producent kulinarny serialu Salon Czasopism że dzieci faktycznie tną się znacznie mniej niż dorośli Szef kuchni .

Ale na wypadek, gdyby ich wyzwanie się nie powiodło i zranili się, w programie jest wielu medyków w gotowości. Według producenta wykonawczego Robina Ashbrooka z pierwszego sezonu, na końcu każdego rzędu stacji w trybie gotowości jest sanitariusz... tak na wszelki wypadek.

Zwycięzca piekielnej kuchni w sezonie 5 kitchen

„On ma na oku jedno dziecko przez cały czas” – powiedział Ashbrook HuffPost . „W tym programie nie ma czegoś takiego jak gumowe noże i udawanie wrzącej wody”. Lepiej być bezpiecznym niż żałować, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, prawda?

Pojawiły się oskarżenia o stronniczość wobec MasterChef Junioref

Sędziowanie MasterChef Junior Facebook

Tak jak w przypadku każdego reality show, musi być jeden wyraźny zwycięzca, a pozostali uczestnicy zostaną po drodze wyeliminowani. Teoretycznie zawodnicy powinni być oceniani na podstawie ich umiejętności kulinarnych lub specyficznych wymagań każdego wyzwania. Ale niektóre MasterChef Junior widzowie nie byli tak przekonani.

Caroline Framke opublikowała swoje obawy w Atlantycki , odnotowując mylącą scenę z drugiego sezonu serialu. Według Framke, koniec sezonu pokazał wyzwanie w wyskakującej restauracji, w którym Oona, 9-letnia dziewczynka i Sean, 12-letni chłopiec pochodzenia azjatyckiego, rywalizowali w drużynie ze swoim liderem. Samuel, 12-letni biały chłopiec. Po tym, jak Samuel popełnił ogromne błędy podczas zawodów i nie był dobrym liderem zespołu, nadal był tym, który pozostał z sędzią Grahamem Elliotem w tym czasie, stwierdzając: „byłeś tym, który wyglądał najwygodniejszy w tym środowisku”.

Framke argumentował, że serial jest „mikrokosmosem tych samych starych, wyczerpujących uprzedzeń dotyczących płci i rasy, które są zakorzenione w codziennym życiu”, powodując, że inni widzowie zastanawiają się, jak sprawiedliwi są sędziowie w każdym sezonie.

Dzieci pojawiające się na MasterChef Junior mogą być wcześniej przygotowane

Zawodnik MasterChef Junior robiący makaron Facebook

Jeśli oglądałeś program, raz za razem widziałeś dzieci pomagające sobie nawzajem w kuchni. Jeśli nie mogą nosić własnego miksera, zrobią to razem. Nie do końca w naturze dziecka jest bycie strasznie konkurencyjnym i można to zobaczyć w tym programie. Ale co, jeśli byli przygotowani z wyprzedzeniem, aby rzeczywiście byli całkiem pewni swoich umiejętności rywalizacji na długo przed rozpoczęciem zdjęć?

Po tym, jak drugi sezon zaczął emitować w Australii w 2011 roku, Herold Sun poinformował, że „rzeczywistość” serialu może nie być aż tak realna. Firma produkcyjna stojąca za programem, Shine, powiedziała: Herold Sun że zawodnicy otrzymali z wyprzedzeniem informacje o wyzwaniach, ale nie przepisy.

Rodzice zawodnika anonimowo powiedzieli Herold Sun aby młodzi kucharze z wyprzedzeniem wiedzieli, co mają ugotować, co pozwala im pracować nad potrawami w domu. „Dzieciaki wyglądają na zdziwione, ale przepisy mają już od tygodni” – powiedział rodzic.

czy jestem zdrowy?

Niezależnie od tego, czy otrzymują wskazówki z wyprzedzeniem, czy pełne przepisy, zastanawiasz się. W końcu dzieciaki z pewnością nie pękają pod presją zbyt łatwo w serialu.

Gordon Ramsay nie ma nic przeciwko, gdy dzieci płaczą na MasterChef Junior

Gordon Ramsay i uczestnik MasterChef Junior Facebook

Jeśli chodzi o programy kulinarne reality, rzeczy się nagrzewają. Zawodnicy mają załamania, gdy popełniają najprostsze błędy podczas wyzwania lub płaczą, gdy są odsyłani do domu. I choć trochę tego widać na programach kulinarnych z dorosłymi, na pewno widać to w programie skupiającym się na 8-13-latkach.

Ale płacz może być rzeczywiście zachęcany dalej MasterChef Junior , ponieważ sędziowie powiadomili dzieci, że można tego nie powstrzymywać. Gordon Ramsay, jeden z sędziów programu powiedział Ostateczny termin że płacze dzieci, gdy otrzymują krytykę w kuchni, jest zdrowe.

„Tłumienie emocji może prowadzić do niebezpiecznych rzeczy” – powiedział Ramsay. „Myślę, że płacz jest zdrowy”. Była sędzia Christina Tosi powiedziała Ostateczny termin że jej celem nie było rozpłakanie dzieci, ale w rzeczywistości jest to nieuniknione. W końcu, kiedy chcesz czegoś wystarczająco mocno, musi to sprawić, że będziesz trochę emocjonalny, prawda?

Proces przesłuchania MasterChef Junior składa się z kilku kroków

Zawodnicy MasterChef Junior Facebook

Chociaż przesłuchanie do reality show kulinarnego może czasami wydawać się tak proste, jak ugotowanie wyszukanego dania i uchwycenie procesu przed kamerą w celu przesłania, MasterChef Junior wymagania są nieco bardziej skomplikowane. Odlewy są skonfigurowane jako wstępnie zarejestrowane otwarte połączenia i MasterChef Junior Wymagania castingowe wskazują, że nie każdy, kto się pojawi, będzie miał możliwość przesłuchania. Ale przy dużej liczbie dzieci, które widują na otwartych rozmowach, można sobie wyobrazić, że sprawy mogą być trochę zajęte.

Według Kelli Hendon, której córka Kate znalazła się w serialu, na castingu, na który ona i jej córka poszły w Atlancie, było blisko 300 dzieci.

Kate i jej mama powiedzieli Przywódca Randolpha ta część procesu polegała na gotowaniu jajka i krojeniu jedzenia nożem. Po tym, jak przeszła pierwszą próbę, została wezwana z powrotem do Atlanty, aby przygotować danie dla producentów i nakręcono, aby zobaczyć, jak dobrze sobie poradziła przed kamerą. Następny krok obejmował wywiady, oceny psychologiczne, sprawdzenie przeszłości, a nawet wycieczki wideo po jej rodzinnym domu, ale nie wiedziała, czy jeszcze to zrobiła. W końcu Kate została wezwana do Kalifornii na ostateczne przesłuchanie 48 dzieci i była jedną z 24 wybranych do udziału w programie. Porozmawiaj o długim, skomplikowanym procesie, przez który przechodzą małe dzieci.

Sędziami MasterChef Junior są też rodzice

Sędziowie MasterChef Junior Facebook

Trudno sobie wyobrazić umieszczenie trzech dorosłych osób w pokoju z 24 dziećmi i umożliwienie im krytykowania ich potężnych arcydzieł po drodze. W końcu jest to spin-off Szef kuchni , a konkursy i krytyka w tym programie są trudne. Ale być może wybór sędziów był częścią planu, ponieważ wszyscy sędziowie biorący udział w programie są w rzeczywistości również rodzicami i prawdopodobnie rozumieją co nieco o dzieciach.

Gordon Ramsay , znany ze swojej ostrej krytyki na temat wersji dla dorosłych Szef kuchni ma pięcioro dzieci własnego, w tym noworodka z kwietnia 2019 r. oraz najnowszego sędziego serialu, który pojawił się w sezonie 8, Daphne Oz, ma czworo własnych dzieci. Aaron Sanchez powiedział Parada w wywiadzie z 2019 roku, że skoro on i Gordon Ramsay są rodzicami, mogą być lepiej przygotowani do pracy z dziećmi w serialu.

„Może dlatego, że Gordon i ja jesteśmy rodzicami i rozumiemy, ile cierpliwości wymaga to od dzieci, jak przechowują informacje i jak długo trwa poprawa, więc nigdy się nie denerwuję” – wyjaśnił.

MasterChef Junior początkowo miał tylko dwa castingi

MasterChef Junior obsada Facebook

Po pierwsze, kiedy zamierzasz uruchomić program o konkursie kulinarnym w telewizji — musi mieć uczestników. Ale kiedy MasterChef Junior producenci rozpoczęli poszukiwania sezonu inauguracyjnego, nie rozszerzyli zbyt daleko swojego zasięgu.

W wywiadzie z 2013 r. z HuffPost , MasterChef Junior Producent wykonawczy Robin Ashbrook powiedział, że serial został odebrany przez Lis trochę późno w grze, więc może nie było tak dużo czasu na rzucanie, jak by sobie tego życzyli. „Właściwie fizycznie siedzieliśmy i prowadziliśmy sesje castingowe w dwóch miastach, Nowym Jorku i Los Angeles” – powiedział. „Moim zamiarem i mam nadzieję jest, że w przyszłych sezonach będziemy rzucać znacznie szerzej”.

00 mąka vs mąka chlebowa

Od 2019, liczba castingów została powiększona, aby objąć większą grupę demograficzną, ale niewiele. Odlewy w 2019 roku zaplanowano w Houston, Nowym Jorku, Atlancie i Los Angeles. Przy tak udanym pokazie zastanawiasz się, dlaczego nie rzuca się szerszej sieci, aby znaleźć uczestników.

Zwycięzca pierwszego sezonu MasterChef Junior wciąż odnosi sukcesy w kuchni

Alexander Weiss gotuje w kuchni Kevork Djansezian/Getty Images

MasterChef Junior debiutując w 2013 roku wywrócił świat kulinarnych programów do góry nogami, uhonorowując dzieci poniżej 14 roku życia tytułem życia (nie wspominając o dość sporej nagrodzie pieniężnej). Dzięki temu tytułowi zwycięzcy pokazu nadal prezentują swoje kulinarne umiejętności na wiele sposobów.

Inauguracyjny zwycięzca ukoronowany w pierwszym sezonie Alexander Weiss udowodnił, że zwycięstwo w MasterChef Junior kuchnia może prowadzić do lat kulinarnych sukcesów. Weiss, który miał 13 lat, gdy wygrał zawody, z pewnością nie wrócił do typowego nastoletniego życia po odebraniu trofeum.

Przepis poinformował w 2018 roku, że po pokazie Weiss poświęcał swój czas na pracę w kilku kuchniach restauracyjnych, a według Weiss Strona na Facebooku , teraz oferuje doznania kulinarne w domu dla klientów osobistych. Zwycięzca pierwszego sezonu również uczęszczał do The Culinary Institute of America, co zauważył na swoim Instagram o którym marzył od 13 roku życia

Byli zawodnicy MasterChef Junior gotują w trasie

Pokaz na żywo MasterChef Junior Facebook

Nawet jeśli tylko jedno dziecko może zabrać do domu nagrodę główną i 100 000 $, nie oznacza to, że całe doświadczenie było całkowitą stratą. Ilość ekspozycji, jaką dzieci uzyskują, biorąc udział w tym programie, demonstrując ich zdolności kulinarne, nadal otwiera drzwi dla tych dzieci w miarę starzenia się.

MasterChef Junior nazwa sprawiła, że ​​tak się stało już dla kilku poprzednich zawodników, wypuszczając swój występ na żywo w trasę. MasterChef Junior Relacja na żywo! wprowadzony w wrzesień 2019 przyprowadzając poprzednich zwycięzców, a także ulubieńców sezonu na sceny na żywo, rywalizując przed tłumami w całych Stanach Zjednoczonych. Dotychczasowi zawodnicy mogą kontynuować rywalizację w pokazach gotowania przed publicznością. Trasa 2020 ma co najmniej 40 przystanków, dając poprzednim uczestnikom możliwość podróżowania po Stanach Zjednoczonych i możliwość dalszego nawiązywania kontaktu ze swoimi fanami.