Nieopowiedziana prawda Marty i Snoopa

martha i snoop z brownie VH1

Od jakiegoś czasu w telewizji nie było programu, który byłby tak bliski bycia tak dziwnie doskonałym jak Przyjęcie obiadowe Marthy i Snoopa. W dowolnym odcinku możesz zobaczyć, jak Martha Stewart próbuje bling lub Snoop, opowiadając kilka dowcipów o chwastach podczas robienia kornwalijskich kur. To było w równym stopniu dziwne, pouczające i zabawne. Gangsta raper w parze z babcią i bizneswoman może wydawać się przepisem na porażkę, ale nie mogło być bardziej prawdziwe.

Program, z rotacyjną listą gości celebrytów, takich jak Lil Yachty i Rick Ross, okazał się hitem w rankingach i hitem wśród krytyków, a nawet zdobył Nominacja do nagrody Emmy . Chociaż serial zakończył się po dwóch sezonach, nie ma nic złego w nostalgii. Oto, co musisz wiedzieć o bardzo zabawnym i jedynym w swoim rodzaju programie kulinarnym, który był Przyjęcie obiadowe Marthy i Snoopa.Ich przyjaźń jest prawdziwa

Snoop przytulający Martę Stewart Obrazy Getty

Pomysł na pokaz kulinarny ze współprowadzącymi Snoop Doggiem i Marta Stewart brzmi nie tylko naciągane, ale i absurdalne. W końcu, co może mieć wspólnego gangsterski raper i domowa bogini? Jasne, na powierzchni mogą być jak olej i woda, mając dekady między ich wiekami i pochodzą z zupełnie innych środowisk, ale ich przyjaźń jest w 100 procentach szczera.

Odkąd spotkali się, gdy Snoop był gościem, para darzyła się wielką sympatią Marta w 2008 roku . Z biegiem lat ich przyjaźń tylko się rozwinęła i jest tym, co Śpiewaj połączenia „naturalne połączenie miłości, pokoju i harmonii”.

Obejrzyj jeden odcinek i od razu widać, że obaj mają świetną chemię i cieszą się sobą. „To tak, jakby byli jednostką. Oni istnieją. To nie jest fałszywe. Nie jest założony” powiedziała SallyAnn Salsano , producent Marta i Snoop's Potluck Dinner Party . „Po prostu tak jest. Dlatego uważam, że to takie przyjemne, ponieważ masz dwoje ludzi, którzy naprawdę się kochają i szanują, naprawdę.Ona myśli, że jest gorący

snoop martha stewart VH1

Dobra, wyjaśnijmy jedną rzecz, Snoop i Stewart to tylko przyjaciele. W końcu między nimi jest około trzech dekad różnicy wieku, a Snoop jest żonaty. Nie oznacza to jednak, że nie podziwiają się nawzajem. Kiedy Stewart została zapytana, czy chemia pary w kuchni może kiedykolwiek wpaść w coś więcej niż przyjaźń, szybko odrzuciła wszelkie potencjalne sprzężenia.

„Snoop jest młodszy od mojej córki…” Stewart powiedział Dzień dobry Nowy Jork . – Musimy mieć profesjonalne relacje, prawda, Snoop? Nic z tego nie oznacza jednak, że nie może podziwiać Snoopa za wytwornego mężczyznę, którym jest. „Muszę przyznać, że jest bardzo atrakcyjny, naprawdę jest atrakcyjnym człowiekiem” – powiedział Stewart. „Wszyscy go lubią. To takie miłe, że jest popularny, a goście naprawdę go uwielbiają i ładnie mu odpowiadają. I ma świetne poczucie humoru.

Gdyby ci dwoje byli trochę bliżej wieku i spotkali się kilka dekad wcześniej, kiedy… Stewart była modelką , kto wie, co mogło zakwitnąć?Snoops dodaje własne „zioła”, gdy Marta nie patrzy

Testowanie smaku Snoop VH1

Oglądanie dowolnego programu telewizyjnego ze Snoopem przyniesie ze sobą garść odniesień do chwastów. Marihuana jest znakiem rozpoznawczym osobowości rapera od wczesnych lat 90. i w tym momencie oczekuje się, że zrzuci kilka jednolinijkowych marihuany.

Jeśli weźmiesz pod uwagę gości przyjaznych marihuanie, takich jak Seth Rogen i Wiz Khalifa, „specjalne zioła” z pewnością będą elementem procesu gotowania. „Mam zioła i przyprawy, których używam do posiłków” Snoop powiedziałem Los Angeles Times . - A kiedy Marta nie patrzy, dosypuję trochę jej posiłków. Więc to jest dokładnie reprezentowane w serialu. Muszę to mieć.'

Czy to możliwe? Martha Stewart zjadła jadalne na wystawie? Cóż, to nikt nie domyśla się, ale nie spodziewaj się, że w najbliższym czasie rzuci się na blanta ze Snoopem.

Snoop zawsze jest na haju

Podejrzeć Obrazy Getty

Mówiąc, że Snoop Dogg lubi trawkę jest tak mało powiedziane, jak stwierdzenie, że Michael Phelps jest dobrym pływakiem. Ten mężczyzna nie tylko gra postać, jest też strasznym kumplem swojego prostego pomocnika i lubi być na haju, gdy kamery zaczynają się toczyć.

„Wchodzi na plan dość wysoko i wychodzi dość wysoko” żartował Stewart , zanim upewnisz się, że wyjaśnisz, że Snoop „nie jest niekompetentny ani niespójny. Tak właśnie żyje.

Gotowanie pod wpływem wydaje się być niemal niezbędnym składnikiem stylu gotowania Snoopa. Jak inaczej wpaść na pomysł włączenia chipsów ziemniaczanych i odrobiny Colta 45 do przepisu na smażonego kurczaka? „Czasami mogę wypalić jednego blanta, czasami 100 blantów” — wyjaśnił Snoop. Dla niego wszystko sprowadza się do tego, „co jest konieczne, abym robił to, co robię”. Na szaleństwo.

Marta przyznała się do wysokiego kontaktu

Snoop palący obok Marty Obrazy Getty

Martha Stewart może nie zacząć dnia od spotkania ze Snoopem, ale to nie znaczy, że nie miała z nimi styczności. Najwyraźniej dym był czasami tak wyraźny na planie, że nie można było nie uzyskać kontaktu z materiałem. „Dostaję trochę haju od wtórnego dymu”, ona powiedział Hollywoodzki reporter . „Sam nie jestem palaczem, ale wokół planu jest dość gęsty dym”.

Praca ze Snoopem w serialu nie była też pierwszym przypadkiem, w którym radość rapera z marihuany wpłynęła na Stewarta. W trakcie wywiad na Późna noc z Sethem Myersem, powiedziała, że ​​siedząc obok Snoopa podczas długiego nagrywania kawałka Comedy Central Justina Biebera, również miała kontakt na haju.

„Naćpałem się po prostu siedząc tam” – powiedział Stewart do Setha Myersa. „Musieliśmy siedzieć na tej scenie przez cztery godziny — cztery godziny zajęło sfilmowanie tej pieczeni — a wtórny dym jest tak samo silny jak pierwotny dym. Tak więc, kiedy doszedłem do mikrofonu, byłem na haju”.

Snoop opowiedział pieczeń na Pokaz Howarda Sterna (przez Złożony ) i jego zdaniem, haj z drugiej ręki tylko poprawił jej wydajność. „Zanim wstaje, aby opowiedzieć swoje dowcipy, wyleciała jej z głowy, ale kradnie ten pieprzony pokaz” – powiedział Snoop. „Była luźna jak gęś, wysoka jak sukinsyn, poszła tam i ją zabiła”.

Nie jest całkowicie przeciwna jadalnym marihuanie

martha stewart z brownie VH1

W porządku, więc wyjaśniliśmy, że jeśli Martha Stewart zostanie naćpana z drugiej ręki, to tylko przez przypadek. Słusznie. A co z artykułami spożywczymi? Przy całym tym pysznym jedzeniu, które Snoop i Stewart jedli w programie, z pewnością była trochę ciekawa, czy nie pozwoli sobie na magiczne ciastko lub dwa, prawda?

TMZ dogonił gospodarza programu i nie wahał się zapytać jej, czy spróbowałaby jakichś artykułów spożywczych. Stewart żartobliwie powiedział może je wypróbować „dla celów naukowych”. Na razie jednak Stewart bardziej dba o to, by wszystkie ciasteczka były odpowiednio upieczone. „Ona będzie krytykować ciasteczka” Snoop powiedział Jimmy Kimmela. — Ale ona się nimi nie spodoba.

Więc może nie zobaczymy, żeby linia artykułów spożywczych Snoop & Martha zalała rynek w najbliższym czasie, ale wygląda na to, że Stewart jest przynajmniej trochę zaciekawiony konopnymi smakołykami. Program ma w tytule „garnek”, więc naturalne jest, że odrobina zielonych rzeczy od czasu do czasu znajduje drogę do tego, co piecze para.

przechowuj godziny dla Walmart

Martha zrobiła Snoopowi drinka

picie martha i snoop VH1

Snoop i Stewart mogą nie dzielić się spliffami i mogą nie jadać razem żadnych specjalnych ciasteczek, ale to nie znaczy, że oboje nie świętują swojego sukcesu – i przyjdź happy hour, Stewart chodzi o zmoczenie gwizdka. „Zmusza mnie do codziennego picia alkoholu z nią w programie” – powiedział Snoop wywiad z Jimmy Kimmela.

Raper też nie wydaje się fałszować prawdy. Do tej pory fani widzieli, jak para cieszy się drinkami w programie od ranging piwo do szampana do cholerna marys .

7 11 miarek bez cukru

Późny gospodarz zapytał, czy Snoop nie jest wielkim pijakiem i chociaż raper przyznał, że w większości zrezygnował z tego, zgadza się, gdy oferuje mu napój od współprowadzącego. – Z nią muszę się napić – powiedział Snoop. - Więc Marta cię trochę upije, ale to nie idzie w drugą stronę? Kimmel zapytał, zanim Snoop odpowiedział: „Pracujemy nad tym”.

Oboje nauczyli się nowych umiejętności

Snoop wygłupia się w kuchni VH1

Marta i Snoop's Potluck Dinner Party mogło być bardziej rozrywkową niż edukacyjną, ale to nie znaczy, że jej gwiazdy nie nauczyły się kilku rzeczy. Zarówno Stewart, jak i Snoop nieustannie odkrywali o sobie nowe rzeczy, zarówno praktyczne, jak i zupełnie trywialne. (Naprawdę jak każda przyjaźń.)

Ile 70-kilkuletnich babć z rezydencjami w East Hampton w stanie Nowy Jork może powiedzieć, że otrzymały lekcję znaczenia „cały kaptur” i „piłka aż do upadku” od jednej z dominujących ikon hip-hopu? Niewiele, ale Marta potrafi. „Dużo nauczyłam się o muzyce od Snoopa i naszych gości”, Martha powiedział Washington Post . „Ma ogromną wiedzę, jest też bardzo zabawny”.

Edukacja też działa w obie strony. Snoop przypisuje swoją przyjaźń z nią za pomoc w udoskonaleniu etykiety żywieniowej i prezentacji posiłku. „Marto, nauczyłaś mnie przygotowania — sposobu, w jaki przygotowujesz posiłek, zanim go ugotujesz, a potem, kiedy jest gotowy, jak przygotowujesz stół” powiedziany Podejrzeć.

Kuchnia pokazowa odzwierciedlała osobowości Marty i Snoopa

Marta i Snoop w kuchni VH1

Dlatego Marta i Snoop's Potluck Dinner Party w przeciwieństwie do żadnego innego pokazu kulinarnego w historii pokazów kulinarnych, kuchnia była odrębną jednostką. W żadnym wypadku nie była to standardowa kuchnia z telewizorem, ale jest bezpośrednim odzwierciedleniem osobowości Marthy i Snoopa. Stewart powiedział Przegląd architektury że od samego początku chodziło o „kuchnię z rozdwojoną osobowością”, Snoop po swojej stronie przestrzeni, a Marta ze swoją.

Każda strona była wyraźnie inna. Snoop's był wyluzowanym fioletowym motywem z szeregiem specjalistycznych ziół w tle, z których mógł wybierać. Restauracja Stewarta była bardziej tradycyjna, z dużą ilością miedzianych i białych naczyń. Zgodnie z oczekiwaniami obaj gospodarze docenili różnice w stylu. Stewart uwielbiał biżuterię Snoopa na planie, jak jego 24-karatową złotą miarkę, i chodziło mu o jej tapetę w stylu „faux bois”. Nie trzeba dodawać, że w tej kuchni nie było nic do wycinania ciastek.

Snoop jest naprawdę świetnym kucharzem

Tosty ze Snoopem i Martą VH1

Zwolennicy Marthy Stewart wiedzą, że potrafi gotować jak nikt inny, ale co z Ojcem Psów? Jeśli spytasz Martę, bardzo dobrze radzi sobie w kuchni i wnosi do swojego gotowania pewien smykałkę.

„Ja też kocham jego jedzenie” – ujawnił Stewart w wywiad z CBS . „Jego kornwalijskie kury do dziczyzny, które zrobił wczoraj, były jak dotąd najlepszą rzeczą w tym programie”.

Snoop przyznał, że konkretny przepis pochodzi od jego matki, ale szybko zauważył, że praca z Martą tylko wzmocniła go w kuchni. „Uczy mnie, jak być lepszym kucharzem, lepiej przygotowanym… wiesz, przygotowanie jest kluczowe, bo uwielbiam gotować z miłością!”

To ten rodzaj pełnego miłości uznania, który pojawia się, gdy para pracuje razem. „Martha nauczyła mnie robić pizzę” powiedział Snoop . - Mówię o tym od zera!

Marta nigdy nie była w przyczepie Snoopa

Marta przed Snoopem Obrazy Getty

Marta i Snoop's Potluck Dinner Party mógłby funkcjonować prawie jako studium socjologiczne, ponieważ widzowie nieustannie mogli obserwować, jak dwie bardzo różne osoby odkrywają i poznają swoje światy. Zioło może być ogromną częścią świata i osobowości Snoopa, ale to nie znaczy, że Stewart brał udział w spliffie z raperem. W rzeczywistości, Stewart ujawniony w wywiadzie że po wyrażeniu zgody na występ, powiedziała, że ​​będzie omijać osobistą przestrzeń Snoopa.

„Na początku tego programu zawarłem pakt, że nigdy nie wejdę do domeny Snoopa, jego przyczepy”, powiedział Stewart, po czym dodał, „tak przy okazji, wszyscy goście wchodzą do jego przyczepy”.

Nie oznacza to, że jest pruderyjna, jeśli chodzi o przywary, w których uczestniczy jej koleżanka lub goście programu. „Więc ktoś pali marihuanę? Wielka sprawa… — powiedział Stewart. „Jestem dość egalitarny i liberalny, jeśli chodzi o takie rzeczy”.

Snoop i Martha rozmawiali o zrobieniu książki kucharskiej

Snoop i Martha Stewart Obrazy Getty

Jeśli regularnie oglądasz program i ślinisz się nad kreacjami Marthy Stewart i Snoopa, jednocześnie gorączkowo notując, jak zrobić „smażonego kurczaka z chipsami ziemniaczanymi”, masz szczęście. ZA książka kucharska od duetu może wkrótce być w drodze — chociaż to although prawdopodobnie nie będzie zawierają jakiekolwiek przepisy na konopie indyjskie. Na rynku nie brakuje już książek kucharskich od celebrytów, ale kto jeszcze wyda książkę kucharską, która potencjalnie mogłaby zawierać zarówno pizzę truflową, jak i kotlet schabowy z polewą z likieru słodowego? Nikt, to kto!

„Publikujemy dobre, sprawdzone przepisy” powiedział Stewart. – To dla mnie ważne. Program udowodnił, że z tą dwójką prawie wszystko jest możliwe, więc kto wie, co przyniesie przyszłość. Jak mógłby jednak powiedzieć Snoop, wszyscy możemy się zgodzić, że książka kucharska Snoopa i Marty byłaby „niesamowita”.

Spektakl był krytycznym sukcesem

martha wygłupia się ze snoopem youtube

Niewiele osób mogłoby przewidzieć, że pokaz gotowania ze Snoop Doggiem i Marthą Stewart zadziała, a co dopiero będzie hitem. W ten właśnie sposób przekształcił się program i, jak wspomnieliśmy wcześniej, otrzymał nawet nominację do nagrody Emmy. Ile innych programów z hip-hopową rodziną królewską i babciami-milionerami może się do tego przyznać? (Oczywiście żaden, biorąc pod uwagę, że to jedyny taki program.)

Przepisy nie są jedyną rzeczą, która jest świeża w serialu, ma prawie niespotykaną w 100 procentach świeżą ocenę z krytykami Zgniłe pomidory a fani głosowali na to solidne 7.1 na IMDB . Stewart przypisuje współgospodarzowi udział w tworzeniu sukcesu serialu. „Snoop pracuje niezwykle ciężko, trzyma się tego, co wie i udoskonalił swoje obszary specjalizacji”, ona powiedział Forbes .

Program może mieć tylko dwa sezony, ale biorąc pod uwagę, że każdy odcinek był bardziej odkrywczy niż poprzedni — tak jak wtedy, gdy się o tym dowiedzieliśmy Marta bawiła się w Studio 54 — to była dość dzika jazda.

Spektakl był pomostem łączącym ludzi

Snoop i Marta piją VH1

Jedzenie i muzyka mają sposób na zbliżanie ludzi, więc to naturalne, że serial z jedną z największych postaci w muzyce i jedną z największych osobowości w jedzeniu byłby zwycięską platformą. Snoop i Martha Stewart byli prawdopodobnie jedną z najbardziej sympatycznych i najdziwniejszych par w telewizji, a ich program był wyjątkowym przykładem jednoczenia ludzi z różnych środowisk. To podstawowe przesłanie, że nie jesteśmy aż tak różni, że Stewart powiedziała, że ​​uwielbiała ten serial.

„Cóż, myślę, że kultury mogą się zderzać, a kultury mogą się łączyć” powiedziała . „Wszyscy chcemy wiedzieć różne rzeczy, wszyscy chcemy wiedzieć, co jest dobre — jedzenie, styl życia, nakrycie stołu, zrobienie drinka”.

Goście w programie, tacy jak Post Malone i Fat Joe, mogą nie mieć zbyt wiele wspólnego ze Stewartem na powierzchni, ale wszyscy wydawali się dobrze bawić, a Stewart chętnie przyjęty że program wyciągnął ją poza jej bańkę. – Mam na sobie biżuterię. ja nigdy noś błyskotki!