Nieopowiedziana prawda o dziecięcej kuchni

Kuchnia dla dzieci Facebook

Czy kuchnia dziecięca jest pierwszą rzeczą, jaką pamiętasz, gotując dla siebie? Jeśli jesteś milenialsem lub zoomerem, może tak być, przynajmniej jeśli uważasz, że wkładanie czegoś do kuchenki mikrofalowej jest formą gotowania. Cóż, mikrofalówka to całkiem ważny kamień milowy, jeśli chodzi o nauczenie się odżywiania, i jest to umiejętność, która zostanie z tobą do końca życia — nawet jeśli już dawno przeszedłeś na bardziej wyrafinowane potrawy, takie jak kuchnia szczupła.

Kid Cuisine, który zadebiutował w 1990 roku, nie był pierwszą linią dań mrożonych skierowanych do dzieci z kluczem na szyi. Jedz to, nie to! twierdzi, że Libbyland Dinners były pierwszą linią przyjaznych dzieciom obiadów telewizyjnych, które pojawiły się w 1971 roku. Mimo to trwały tylko przez krótkie pięć lat (które dzieci z pokolenia X pamiętają, jak je jadły?), podczas gdy Kid Cuisine wkracza na 30. rok życia, więc muszą robić coś dobrze.KC to nie pierwsza maskotka Kid Cuisine

Kid Cuisine z oryginalnymi maskotkami Instagram

Pełne imię i nazwisko KC, zgodnie z strona produktu , to Kid Cuisine, a on jest człowiekiem firmy na wskroś. Mimo że ma około 20 lat, opisuje siebie jako „jak każde inne dziecko”, a zapytany, co jest jego ulubioną rzeczą, odpowiada super-ssanie: „Zatrzymaj zabawę, dając dzieciom ich ulubione potrawy w prawdziwe posiłki, które nadal są naprawdę zabawne”. Podczas gdy KC określa siebie jako „zabawnego. I ciekawy”, Retro śmieci zamiast tego blog nazywa go „małym punkowym pingwinem, który stara się wpasować w każdy trend” i Dzieci lat 90. mówi, że jest „pingwinem zdzierstwem”, a także „zastępczą maskotką drugiego pingwina”.

A drugorzędny jest dokładnie tym, czym jest KC. Kid Cuisine pierwotnie miał inną maskotkę pingwina o imieniu BJ, chociaż wydaje się, że nikt nie pamięta, co oznaczały te inicjały. BJ nie występował solo, miał jednak również głupkowatego pomocnika niedźwiedzia polarnego o imieniu Chef. Mrożona żywność to zwierzęta arktyczne — w porządku, rozumiemy. I szef kuchni, to ma sens. Dlaczego jednak pozbyli się tego dynamicznego duetu, którego możemy nigdy nie wiedzieć. Tak jak Dzieci lat 90. pyta: „Kto robi jedzenie, jeśli nie ma szefa kuchni? To się po prostu nie zgadza. Narysuj ten kredą jeszcze jedną nierozwiązaną zagadkę końca XX wieku.

za kulisami piekielnej kuchni

Kid Cuisine jest wielkim fanem powiązań filmowych

Kuchnia dla dzieci SpongeBob Facebook

Od nazwy, przez maskotkę, po opakowanie, Kid Cuisine skupia się na marketingu. Być może nie jest zaskoczeniem, że szybko nawiązują współpracę z dowolnymi filmami dla dzieci, które chcą powiązać z mrożonką. Przeglądanie archiwów reklamowych telewizji iSpot ujawnia kampanie reklamowe Kid Cuisine zawierające posiłki, które zostały nazwane na cześć Gwiezdne Wojny ,mściciele, Człowiek Pająk , Mrożony , Hotel Transylwania 2 , Rio 2 , i oczywiście Pingwiny z Madagaskaru .Obecnie, Kuchnia dla dzieci oferuje szereg SpongeBob Kanciastoporty - posiłki tematyczne, najprawdopodobniej w oczekiwaniu na film, który w końcu zostanie wydany Gąbka w biegu (jak również w końcu wydana gra Nintendo Bitwa o dół bikini ). Spodziewajcie się Friends Forever Mac and Cheese, Bubble Popcorn Chicken, Bikini Bottom Chicken Breast Nuggets i Oh Buoy! Nuggetsy z piersi kurczaka w alejce z mrożonymi posiłkami w supermarkecie (dwa ostatnie różnią się tylko deserami — pierwsza zawiera pudding, a druga ciasteczka z kawałkami czekolady).

Kuchnia dziecięca jest – lub nie jest – bardziej pożywna, niż mogłoby się wydawać

Kuchnia dla dzieci Instagram

Nikt nie pomyli kuchni dziecięcej ze zdrową żywnością i Jedz to, nie to! Wspomina, że ​​dostępnych jest więcej mrożonych produktów dla dzieci dbających o zdrowie, takich jak Yummy Spoonfuls i Kidfresh. Mimo to, możesz zrobić o wiele gorzej, jeśli chodzi o karmienie swoich dzieci (lub siebie, jeśli nadal jesteś frajerem na malowanie własnej mini pizzy). Jak wskazuje strona internetowa Kid Cuisine, wiele ich posiłków zawiera „pełne porcje warzyw”. Większość z nich to kukurydza , tak, a reszta wydaje się być tartymi maluchami, ale nadal jest to bardziej urozmaicone niż na talerzu pełnym bułek do pizzy.

Na Wiadomości NBC artykuł nazwał jeden posiłek Kid Cuisine jako najgorszy pakowany lunch dla dzieci w Ameryce (choć nie jest jasne, dlaczego określili go jako lunch zamiast kolacji). Mówili, że All-American Fried Chicken zawiera 470 kalorii, 20 gramów tłuszczu i 710 miligramów sodu. Jako alternatywę zasugerowali Constructor Beef Patty Sandwich z 350 kaloriami, 9 gramami tłuszczu i 480 miligramami sodu. Chociaż wydaje się, że oba te elementy zostały wycofane, wydaje się, że najgorszym z obecnego składu będzie małe Corn-Dogi , z 490 kaloriami, 17 gramami tłuszczu i 780 miligramami sodu, podczas gdy najlepszy z grona może być Spaghetti z Mini Klopsikami , dostarczając 400 kalorii, 12 gramów tłuszczu i 530 miligramów sodu.pomarańczowe ciasteczka owsiane z żurawiną