Nieopowiedziana prawda Jolly Rancher

Stos twardych cukierków Jolly Rancher Instagram

Historia przekąsek opisuje Jolly Rancher jako amerykańską markę cukierków, która produkuje słodkie i pikantne twarde cukierki. Te smakołyki są dostępne w różnych smakach i są kruche, nieustępliwe i przezroczyste, i można się nimi cieszyć przez dłuższą chwilę, ponieważ nie można ich tak naprawdę przeżuć. Wyjaśniają, że twarde cukierki powstają przez gotowanie mieszanki syropu kukurydzianego i różnych związków cukru. Ta słodka baza jest następnie łączona z aromatami, sztucznymi barwnikami i konserwantem, aby przedłużyć okres przydatności do spożycia cukierków. Gdy cukierek stygnie, formuje się go w długie sznury i kroi na małe kawałki, które są indywidualnie pakowane.

duński handlarz kringle joe's

Firma Jolly Rancher została założona w 1949 roku w Golden w stanie Kolorado przez Billa i Dorothy Harmsen, według hurtownika słodyczy Cukierki z dawnych czasów . Para wybrała nazwę Jolly Rancher, aby wyglądać przyjaźnie i zachęcająco do klientów. Początkowo Jolly Rancher Company sprzedawała lody i czekoladę obok twardych cukierków, z których są teraz znani, ale szybko zdecydowali się skupić tylko na twardych cukierkach. Ulubione cukierki mówi, że decyzja ta była częściowo spowodowana niskimi temperaturami w rejonie Denver w Kolorado w miesiącach zimowych, gdzie firma sprzedawała głównie swoje produkty. Stwierdzają, że twarde cukierki Jolly Rancher początkowo miały smak winogronowy, jabłkowy i „fire Stix”, a wkrótce dodano wiśnię, cytrynę i ananasa.Jolly Rancher to najpopularniejsza marka twardych cukierków

Jolly Rancher logo Facebook

Historia cukierków donosi, że w 1951 roku firma Jolly Rancher Company przeniosła produkcję ze swojego pierwotnego domu w Golden do Wheat Ridge w Kolorado. Marka została następnie sprzedana w 1966 r. firmie Beatrice Foods, która w 1983 r. stała się częścią Leaf Candy Company. W 1996 r. Jolly Rancher została ostatecznie kupiona przez swoją obecną firmę macierzystą, The Hershey Company, która przeniosła produkcję ze Stanów Zjednoczonych do Kanady. i Meksyku.

W ramach Hershey Company, Jolly Rancher rozszerzyła swoją markę o lizaki, żelki, żelki i wiele innych, wymienionych na Strona produktu Jolly Rancher na stronie internetowej marki. Rozszerzyli również swoją linię twardych cukierków o nowe, bardziej nowatorskie smaki i asortymenty, takie jak Cinnamon Fire, Fruit 'N' Sour i Tropical. Według strony internetowej poświęconej analizie danych marketingowych Statystyka , Jolly Rancher to najpopularniejsza marka twardych cukierków w Stanach Zjednoczonych, która w 2017 roku sprzedała słodycze o wartości 88,8 mln dolarów.

chcę meksykańskie jedzenie?