Nieopowiedziana prawda Carli Hall

Carla Hall Jamie McCarthy/Getty Images

Widzowie telewizyjni po raz pierwszy spotkali szefa kuchni Carla Hall w piątym sezonie Najlepszy szef kuchni , gdzie zdobyła wyróżnienia ( i bilety na Super Bowl !) za jej podejście do gumbo w stylu Cajun. Chociaż nie zwyciężyła, Hall zdobyła coś jeszcze cenniejszego: serca widzów, stając się ulubieńcem fanów dzięki swoim pomysłowym przepisom, żywiołowej osobowości i niepowtarzalnym „hootie hoo!” hasło.

Hall był takim hitem, że kiedy Najlepszy szef kuchni odbyła swoją edycję gwiazd 2011 w sezonie ósmym, nie było wątpliwości, że będzie częścią tego. Chociaż Hall był? po raz kolejny wyeliminowany , później w tym samym roku została uznana za jedną ze współprowadzących Żuć , nowy koncept telewizji ABC, talk show, który łączy w sobie jedzenie i styl życia. Przez kilka następnych lat Hall spędzał dni powszednie z widzami u boku współprowadzących, kolegów kucharzy Mario Batali i Michał Szymon , były Czego nie ubierać gwiazda Clinton Kelly i ekspert ds. żywienia Daphne Oz.Po tych wszystkich Najlepszy szef kuchni występy i 1500 odcinków z Żuć , fani wciąż mogą dowiedzieć się wiele o Carla Hall, więc czytaj dalej, aby poznać nieopowiedzianą prawdę o tej fascynującej szefowej kuchni celebryty.

Rachunkowość i modelowanie doprowadziły do ​​kariery spożywczej Carli Hall

Modelka Carla Hal youtube

Zanim została zawodowym kucharzem, a następnie osobowością telewizyjną, Carla Hall pracowała jako księgowa i modelka na pół etatu. „Naprawdę nienawidziłem swojej pracy księgowego” – przyznał Hall w wywiadzie dla bloga Instytutu Edukacji Kulinarnej. Pokrojone w kostkę . Kiedy znajome modelki zaplanowały wyjazd do Paryża, postanowiła się do nich dołączyć. Hall tak bardzo lubiła Miasto Świateł, że zamieszkała tam przez kilka lat, gdzie jej zainteresowanie jedzeniem uciekło. „Zaczęłam gotować dla ludzi, z którymi mieszkałam i kupować książki kucharskie” – powiedziała.

przepis na pomarańczowy julius z sokiem pomarańczowym

Kiedy wróciła do Stanów, Hall założyła małą firmę cateringową, „naprawdę przez przypadek”. Jednak ten „fuks” zaczął się rozwijać w ciągu następnych kilku lat, a jego sukces doprowadził Halla do rozdroża. Wiedziała, że ​​jeśli zamierza dążyć do przyszłości w jedzeniu, nadszedł czas, aby pójść na całość. To doprowadziło do decyzji Halla, w wieku 30 lat, aby przejść na wyższy poziom, zapisując się do szkoły kulinarnej. „Czułam, że przeszłam praktyczne szkolenie w mojej własnej firmie, ale chciałam mieć teorię i klasyczne szkolenie” – powiedziała. „Wiedziałem, że potrzebuję do tego szkoły kulinarnej. 'Carla Hall późno rozkwitała w kuchni

Czerwony dywan Carla Hall 2 Jamie McCarthy/Getty Images

Carla Hall nie należała do tych kucharzy, którzy obserwowali rodziców gotujących posiłki w kuchni, marząc o tym, by w końcu stworzyć własne kulinarne mikstury i pewnego dnia mieć własną restaurację. Jak powiedział Hall Dzienny Ul H „O dziwo nie gotowałem jako dziecko. Jadłem, ale nie gotowałem. W rzeczywistości ujawniła, że ​​tak naprawdę nie interesuje się gotowaniem, dopóki nie osiągnie wieku dwudziestu kilku lat.

Podzieliła się zaskakująco prostą filozofią jedzenia, którą wypracowała przez lata, wywodzącą się z jej różnorodnych połączonych doświadczeń. „Naprawdę myślę, że robi coś, co ludzie lubią” – powiedziała. – Uszczęśliwiasz ludzi. Wiem, że w mojej rodzinie to ode mnie zależy tworzenie tych wspomnień kulinarnych. Na Święto Dziękczynienia po wydaniu mojej książki kucharskiej dałem każdemu członkowi rodziny stronę do zrobienia, a oni to zrobili i był to jeden z najlepszych obiadów Dziękczynienia, jakie kiedykolwiek mieliśmy.

Dlaczego Carla Hall prawie nie wróciła do Top Chef

Carla Hall Larry Busacca/Getty Images

Pojawia się na Najlepszy szef kuchni odegrał kluczową rolę w przekształceniu Carla Hall z anonimowego szefa kuchni w celebrytę, zwłaszcza gdy wróciła na sezon gwiazd. Gdyby jednak posłuchała rady, którą otrzymała, nigdy nie wróciłaby do serialu w ósmym sezonie.W rozmowie z Brawo Głód uwagi podcast Hall powiedział gospodarzom Richardowi i Jazmin Blais, że „moja agencja PR powiedziała: „Naprawdę nie powinieneś robić Najlepszy szef kuchni ponieważ nie wiesz, co się wydarzy, a ponadto próbujesz naprawdę wyrwać się z własnej marki”.

Zdecydowała się zignorować tę radę. „Zdecydowałam się to zrobić”, wspominała Hall, ale dopiero później zaczęła się zastanawiać, kiedy zdała sobie sprawę z potencjalnych wad. — A potem nie chcesz być wykopanym pierwszym. Myślisz: „Czy pierwszy sezon, piąty, był dla mnie szczęśliwym trafem?”. Dotarcie do finału… Wtedy czujesz się jak: „Jestem stary i zajmuję się cateringiem i nie jestem w tym restauracyjnym świecie wszystkich innych”. Jesteś niedoceniany...

Carla Hall ujawniła najgorszą pracę, jaką kiedykolwiek wykonywała w przemyśle spożywczym

Czerwony dywan Carla Hall Lisa O'connor/Getty Images

Podczas gdy Carla Hall Przyznał ona „nie uważa” się za szefową celebrytów, to jest jak jest postrzegana w dzisiejszych czasach. Jednak na długo przed sławą telewizyjną spłacała swoje obowiązki w sztuce kulinarnej i nie wszystkie te prace były świetne.

W rzeczywistości uważa jedną pracę za najgorszą, jaką kiedykolwiek wykonywała w przemyśle spożywczym – i jest to praca, z której wielu aspirujących kucharzy byłoby zachwyconych. „Pracowałem na Bahamach jako prywatny kucharz. To nie jest tak efektowne, jak mogłoby się wydawać” – zdradziła w wywiadzie dla Stół degustacyjny . „Doszło do punktu, w którym chciałem po prostu zwolnić klienta i wrócić do domu, a to było naprawdę trudne”.

Jak wspominał Hall, była jedyną kucharką na służbie i „musiała gotować codziennie dla 14 osób, trzy posiłki dziennie. Nie miałem żadnego wsparcia, więc skończyłem jeden posiłek i musiałem przejść od razu do następnego. Dosłownie pracowałem 18 godzin dziennie, zemdlałem i wstałem, żeby zrobić to jeszcze raz”.

Carla Hall mówiła o zarzutach napaści na tle seksualnym Mario Batali

Carla Hall Mario Batali Facebook

W 2017 roku współgospodarz Carla Hall na Żuć Mario Batali został trafiony zarzutami o napaść na tle seksualnym, co ostatecznie doprowadziło go do pozbył się imperium restauracyjnego? był współwłaścicielem Joe Bastianch i doprowadził ABC do zwolnij go z pokazu.

Zapytany o Batali w wywiadzie dla Wiadomości i obserwator z Raleigh , Hall był dyplomatyczny. „Nie miałam takich doświadczeń” – powiedziała. „Był hojny w swojej znajomości branży… Współczuję kobietom, które musiały przez to przejść. Wierzę im. To trudne, gdy znasz osobę w innym środowisku”.

Po zwolnieniu Batali w maju 2018 ABC podjęło decyzję o odwołaniu Żuć — chociaż nie odnosili odwołania do Batali. Hall powiedział wtedy: Ludzie że utrzymywała kontakt ze swoim byłym współgospodarzem. „Wykonuje całą dobrą pracę, którą wykonywał wcześniej, i jest refleksyjny” – powiedziała. „To taki dobry facet i cała inna praca, którą wykonał. Mówi, że pracuje nad rzeczami, wiesz, tak jak my wszyscy. Nikt nie jest perfekcyjny. Mamy wyzwania”.

Carla Hall miała objawienie na swój temat, gdy odwołano The Chew

Carla Hall The Chew Facebook

Kiedy ABC zdecydowało się anulować Żuć po siedmiu sezonach Carla Hall była w stanie zastanowić się nad tym doświadczeniem. Przyznając, że „czuła się złośliwie”, kiedy program został po raz pierwszy odwołany, powiedział Hall Kuchnia ona początkowo doświadczyła ' niedowierzanie i smutek, a potem był ten moment… Ok, więc co dalej?

Zdecydowała się na następny rok „zagrać” w nadziei, że zrozumie, co miała wynieść z doświadczenia w serialu. ' Prawdopodobnie nigdy nie odeszłabym z tej pracy, gdybym nie została zwolniona lub by się skończyła – przyznała. „Teraz korzystam ze wszystkich rzeczy, których się nauczyłem i używam ich gdzie indziej”.

Jak wyjaśnił Hall, największy wynik końcowy ze wszystkich tych lat Żuć jest to, że „wiem, jak robić telewizję o jedzeniu. Był czas, kiedy nie czułem się i nie czułem się z tym komfortowo. Myślę, że jeśli chodzi o wielozadaniowość w telewizji, gdzie z kimś rozmawiasz, gotujesz i robisz tak wiele innych rzeczy, moje umiejętności przeprowadzania wywiadów polepszyły się. Po prostu jestem zrelaksowany.

Dlaczego Carla Hall napisała książkę kucharską skupiającą się na jedzeniu duszy?

Książka kucharska Carla Hall Amazonka

W październiku 2018 roku Carla Hall opublikowała swoją pierwszą książkę kucharską, hołd dla jej południowego dziedzictwa, zatytułowaną Soul Food Carla Hall: codzienność i świętowanie .

W rozmowie z Magazyn Atlanta Hall powiedziała, że ​​​​pomysł na książkę kucharską dla duszy przyszedł jej do głowy po tym, jak otrzymała wyniki testu DNA ujawniającego, że jej przodkowie pochodzili z Afryki Zachodniej. „Zaczęłam się zastanawiać: „Gdyby moi przodkowie przybyli dzisiaj z Afryki Zachodniej, jak by się odżywiali?” – podzieliła się. Biorąc pod uwagę jej deklarację, że Southern Soul food „jest częścią mojego DNA”, rozpoczęła misję „odzyskania” soul foodu, tworząc zdrowsze wersje niektórych znanych jej ulubionych, z którymi dorastała. „Zaczęłam myśleć o usunięciu całego dodatkowego tłuszczu, który nakładaliśmy na naczynia” – wyjaśniła.

„Myślę, że jedzenie dla duszy jest niesprawiedliwie oceniane, ponieważ ludzie patrzą na nie przez bardzo wąską soczewkę” – powiedziała Ludzie , wskazując, że kiedy ludzie myślą o „dusznym jedzeniu”, tak naprawdę myślą o „pokarmach na uroczystość”, takich jak „mac z serem, zielenina i smażony kurczak”, dodając, że „nikt nie jadł tak codziennie”.

Największy zwierzak kulinarny Carla Hall

Carla Hall Facebook

Carla Hall znana jest ze swojego uśmiechu i pogodnego usposobienia, ale jak każdy potrafi się denerwować. Jest to szczególnie prawdziwe w kuchni, a ona ujawniła swoje największe kulinarne zirytowanie zwierzaka PopSugar . „Moje największe irytujące zwierzę domowe jest wtedy, gdy ludzie myślą o dodaniu bekonu do wszystkiego, aby dodać do wszystkiego trufle” – jęknął Hall.

Według niej, kiedy szefowie kuchni czują potrzebę dodania intensywnych smaków, takich jak te, do swoich potraw, próbując „podnieść jakość jedzenia”, w rzeczywistości często kończy się to maskowaniem słabej techniki gotowania. „Kiedy ludzie nie smakują lub nie są związani ze swoim jedzeniem, myślę, że to styl nad treścią” – wyjaśnił Hall. „Dzięki temu brzmi to fantazyjnie, ale myślę, że ludzie czasami nie doceniają prostego jedzenia”.

Dzieliła się z innym swoim zwierzakiem zirytowanym Washington Post : staromodne telewizyjne programy kulinarne, w których udaje, że „nikt nie zaśmieca” w kuchni, co według niej wyznacza nierealistyczne cele dla osób oglądających w domu, które chciałyby wypróbować przepisy, które oglądają w telewizji. „Myślę, że właśnie dlatego ludzie czują się onieśmieleni” gotowaniem – dodała.

substytut mleka w gofrach

Dziwna praktyka zdrowotna Carla Hall przysięga

Jazda na rolkach Carla Hall Instagram

Carla Hall ma wiele wskazówek i technik, których używa, aby zachować zdrowie, a jedną z nich jest coś, co nazywa się ciągnięciem oleju. Jak ona powiedział swoim obserwatorom na Twitterze publikując link opisujący praktykę, przyznała, że ​​wyciąganie oleju stało się „częścią mojego nowego porannego rytuału”.

Rozmawianie z Organiczne życie Rodale'a , przedrukowane przez Wieśniak! Aktualności Hall po raz pierwszy spróbowała starożytnej praktyki ajurwedyjskiej, kiedy odkryła, że ​​przekrwienie zatok ogranicza jej zdolność do smakowania jedzenia. „To tak, jakby sportowiec musiał ćwiczyć” – wyjaśniła. „Muszę zrobić, co w mojej mocy, aby zachować integralność mojej palety”.

Wyciąganie oleju polega na wymachiwaniu olejem do ust, w przekonaniu, że olej przyczepia się do bakterii głęboko osadzonych w zębach i dziąsłach, a następnie „wyciąga” te toksyny. Hall powiedziała, że ​​przysięga na to. „Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem, były moje zatoki. Teraz mój nos jest tak szeroko otwarty, że czuję się jak super degustatorka” – oświadczyła, przyznając, że za pierwszym razem było to dziwne. „Daj temu tydzień”, poradziła początkującym, którzy ciągną ropę, dodając, „wszystko, co możesz zrobić, aby pomóc twojemu zdrowiu, jest naprawdę łatwe, jestem za tym”.

Carla Hall zebrała pieniądze na otwarcie swojej restauracji w Nowym Jorku, uruchamiając Kickstarter

CCarla Hall Instagram

Po niej Najlepszy szef kuchni sława doprowadziła ją do Żuć i jeszcze większy sukces telewizyjny, Carla Hall znalazła się w nieco wyjątkowej sytuacji jako tak zwana sławna szefowa kuchni, która nie miała restauracji. Aby to naprawić, w maju 2016 otworzyła Południowa kuchnia Carla Hall na Brooklynie — i zamknęli go w następnym roku.

W rozmowie z 2017 r. w Nation's Restaurant News Konferencja MUFSO, zrelacjonowana Zjadacz , Hall omówiła, jak zebrała pieniądze na otwarcie restauracji, uruchamiając Kickstarter kampania — coś, czego później zaczęła żałować. Chociaż wysiłek ostatecznie przyniósł ponad ćwierć miliona dolarów, zaczęła też wierzyć, że to „naprawdę ostatecznie doprowadziło do naszego upadku”, kiedy niektórzy fani wyrazili oburzenie że bogata, znana gwiazda telewizyjna będzie zabiegała o datki od swoich fanów. „To za mało powiedziane, że zostałam pobita przez społeczność mediów społecznościowych za korzystanie z Kickstartera” – powiedziała.

Ponadto uważa, że ​​rozpoczęła kampanię zbyt wcześnie, prawie dwa lata przed otwarciem restauracji. „Więc wszyscy ci ludzie pytali nas w zasadzie: „Co się dzieje? Kradniesz nasze pieniądze? ''

Największe lekcje, jakie wyciągnęła z porażki swojej nowojorskiej restauracji

Carla Hall Insta 2 Instagram

Według Zjadacz , Hall zastanawiała się nad niepowodzeniem swojej brooklyńskiej restauracji, Carla Hall's Southern Kitchen, podczas wykładu w 2017 roku na Nation's Restaurant News Konferencja MUFSO, dzieląc się wnioskami wyciągniętymi z doświadczenia.

Jedną z kluczowych rzeczy, z której zdała sobie sprawę, było to, że miała napięty harmonogram Żuć i inne różnorodne obowiązki, nie zostawiła sobie wystarczająco dużo czasu na uruchomienie nowej restauracji. ' Nauczyłam się, że bycie sławnym pomaga, [ale] nadal musisz fizycznie wypracować godziny na ziemi, aby zrealizować swoją wizję, a wizja nie buduje się sama” – przyznała. „Pomimo tego, że robię te wszystkie [inne] rzeczy, miałem restaurację i nadal musiałem tam być”.

Kolejną lekcją, której się nauczyła, jest skupienie się na tu i teraz, a nie na potencjalnej przyszłości, która może się nigdy nie urzeczywistnić. „Ze względu na moją sławę, od pierwszego dnia położono ogromny nacisk na branding restauracji” – powiedziała. „Stworzyliśmy markę, która stanie się przyszłą siecią… więc nawet nie pracowaliśmy nad teraźniejszością. Pracowaliśmy w przyszłości”.

Jak Carla Hall zachowuje zdrowie na drodze on

Carla Hall Insta 1 Instagram

Jako zapracowana celebrytka z napiętym harmonogramem występów na całym świecie, Carla Hall dużo podróżuje. Podróżowanie i dbanie o zdrowie i kondycję nie zawsze idą w parze — o czym Carla Hall przekonała się z pierwszej ręki, promując książkę kucharską poświęconą soul foodowi. Rozmawianie z Światło do gotowania Hall ujawniła, że ​​nauczyła się opierać pokusie, kiedy w każdym odwiedzanym przez nią mieście niezmiennie wskazywano ją na najlepsze lokalne restauracje soul food. ' Codziennie mówię o jedzeniu duszy i uroczystościach, ale mówię im, że muszę jeść codziennie. Nie mogę świętować każdego dnia. Przez większość czasu wybieram fasolę, warzywa i surową żywność” – wyjaśniła.

Hall podkreślił również znaczenie słuchania własnego ciała, podkreślając, że ćwiczenia to świetny sposób, aby dowiedzieć się, czy Twoja dieta rzeczywiście działa na Ciebie. „Jeśli zjesz niewłaściwą rzecz, a potem pójdziesz ćwiczyć, twoje ciało będzie się zastanawiać: „O mój Boże, co we mnie włożyłeś?” – zażartowała.

Carla Hall ujawniła pięć najlepszych posiłków, jakie kiedykolwiek jadła

Carla Hall - posiłek Instagram

Jakie są najlepsze posiłki, które Carla Hall kiedykolwiek jadła? To jest pytanie, które Smacznego pozował do niej, a ona zaoferowała swoją pierwszą piątkę. Najpierw deser „Zbożowy” w Alliance w północnym Michigan, składający się z „granoli, orzechów i nasion w misce z jagodami”, zwieńczony „mlekiem sunchoke”. Również w jej pierwszej piątce: „niesamowite risotto z grzybami”, które zjadła w domu Szkotki o imieniu Bumble.

Sporządzanie listy było również „parowaniem herbaty” w Najlepszy szef kuchni sędzia Tom Colicchio od czasu zamknięcia Colicchio & Sons, po tym, jak wzięła udział w zajęciach na temat łączenia herbaty z jedzeniem i poczuła się „jakbym znalazła nową religię”. Kolejną faworytką w jej pierwszej piątce jest tempura kalafiorowa z gotowanym na parze chińskim bao w Nix na Union Square w Nowym Jorku.

W końcu Hall wyróżnia duszony ogon wołowy w Brooklyn's Cooks & Captains, który „zachwycił mnie tak bardzo, że prawie nie chcę o tym mówić, ponieważ jest to specjalny weekend i wyprzedają się ... mięso jest jesienne- z kostek i cały czas o tym myślę.

Carla Hall ocenia nowy program konkursowy na jedzenie dla Netflix

Carla Hall - Crazy Delicious Instagram

Raz Najlepszy szef kuchni zawodnik, Carla Hall przejdzie na drugą stronę stołu sędziowskiego w Szalony Pyszny , nowy sześcioodcinkowy telewizyjny konkurs kulinarny, współprodukowany przez Netflix i brytyjskiego nadawcę Channel 4, który ma zostać wyemitowany w 2020 roku.

Wraz z Hallem pozostali dwaj sędziowie to szwedzki szef kuchni i restaurator Niklas Ekstedt i Heston Blumenthal Grubej Kaczki. Według Komunikat prasowy kanału 4 , trio nie będzie nazywane sędziami, ale będzie określane jako „Bogowie Żywności”. Formuła pokazu zmierzy się ze sobą „trzech pełnych pasji i pomysłowych kucharzy” w konkursie kulinarnym, w którym będą musieli „uczynić magię za pomocą pospolitych składników, takich jak skromna marchewka…”. wrażenia smakowe i uczta dla oczu”.

„Będąc częścią” Szalony Pyszny była taka radość”, powiedział Hall w komunikacie. „Dostaliśmy do spróbowania naprawdę pyszne dania, a czasami zdarzało nam się powalić na kolana. Myślę, że widzowie będą naprawdę pod wrażeniem szalonych zwrotów akcji tych posiłków, do których wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni na co dzień”.