Nieopowiedziana prawda o binging z Babish

Binging z gospodarzem Babish youtube

Binging z Babish to dwuczęściowy program kulinarny, jednoczęściowy stand-up i mnóstwo zabawy w krótkim, ale edukacyjnym wideo. Zapoczątkowana w sierpniu 2006 roku i prowadzona przez „Babish” seria YouTube jest jednym z najpopularniejszych kanałów kulinarnych na platformie z ponad 6,7 mln subskrybentów i oszałamiające 1,2 miliarda wyświetleń.

Jego publiczność również stale się powiększa. Jest gościem (i ma tatuaż) na Gorące i przyjaźni się z wieloma członkami Smacznego zespół. Co najmniej, wiele osób to ogląda Binging z Babishem, i nie bez powodu. Przy co najmniej jednym nowym odcinku każdego tygodnia dania są pobierane z ulubionych programów telewizyjnych i filmów i zabawnie odtwarzane z łatwymi do wykonania instrukcjami. Babish twierdzi na swojej stronie YouTube, że „jeśli nie będziesz ostrożny, możesz się nauczyć kilku rzeczy”.Ale jaka jest historia? Binging z Babish ? Kim właściwie jest bezgłowy gospodarz? Czy on naprawdę jest Babiszem? Skąd czerpie swoje pomysły? A dokąd zmierza kanał YouTube, który wciąż się rozwija? Wszystkie te odpowiedzi i więcej znajdują się poniżej, więc czytaj, oglądaj i gotuj.

Babish nie jest prawdziwym imieniem gospodarza

Oliver Babish o bingingu z Babish Instagram

Większość wykonawców ma pseudonim sceniczny, osobowość, którą przyjmują, gdy się bawią. Czasami jest to pseudonim z dzieciństwa, a czasami pochodzi od czegoś, co lubią, a la Lady Gaga i „Radio Ga Ga” Queen. Binging z Babish nie jest wyjątkiem, ponieważ nazwa hosta wcale nie jest Babish. Jego prawdziwe imię to Andrew Rea.

Jego alter ego, Oliver Babish, jest postacią z Zachodnie skrzydło grana przez Olivera Platta. Rea przyznał się na Reddit Zapytaj mnie o cokolwiek że wybrał imię Babish dla kaprysu, najpierw używając go jako swojej nazwy użytkownika Reddit. Program kulinarny był początkowo przeznaczony dla użytkowników Reddit, więc oczywistym wyborem było pozostanie przy jego nazwie użytkownika. Tak się złożyło, że program dotarł do publiczności spoza społeczności Reddit, a wraz z nią jego nazwisko. Rea przyznaje, że nigdy nie spodziewał się, że serial stanie się znakiem rozpoznawczym YouTube, jakim jest dzisiaj, i zdecydowanie więcej niż raz zadawał pytanie o jego prawdziwe imię, ponieważ jest to część jego witryny Często Zadawane Pytania .Binging With Babish jest całkowicie samoukiem

Binging z Babish samoukiem youtube

Oglądając pokazy kulinarne, to typowe, że ludzie nastrajają restauratorów i profesjonalnych kucharzy, którzy prezentują swój kunszt kulinarny. Ludzie zwykle chcą uczyć się od najlepszych, prawda? Czasami jednak dochodzi do rozdźwięku, gdy techniki są zbyt wyszukane lub dania są zbyt ambitne. W związku z tym kucharze domowi stają się coraz bardziej popularni zarówno w telewizji sieciowej, jak i na stronach internetowych oferujących transmisje strumieniowe. Andrew Rea jest jednym z tych ostatnich i jest całkowicie samoukiem.

Zgodnie z sekcją często zadawanych pytań w jego strona internetowa , jedyne doświadczenie zawodowe w restauracji, jakie Rea ma, to jako naleśnik, gdy był nastolatkiem. Od tego czasu zaczął poważnie traktować jedzenie, poświęcając sporo czasu na zrozumienie, jak działa jedzenie i eksperymentowanie, nie martwiąc się zbytnio o wynik. Jego mantrą jest opanowanie podstaw, a to zajęło sporo czasu.

Rezultat, po wielu latach praktyki, niepowodzeń i eksperymentów, jest tym, co sprawia, że ​​Rea i Binging z Babish zarówno rozrywkowe, jak i edukacyjne. Rea mówi, że nie wydaje mu się, by w najbliższym czasie miał kwalifikacje do nauczania w jakimkolwiek instytucie kulinarnym, ale nie można zaprzeczyć, że ma duże umiejętności w kuchni.Binging With Babish odtwarza jedzenie z filmu i telewizji

Binging z Babish Jurassic Park youtube

Andrew Rea robi wiele różnych potraw Binging z Babish , ale jest jeden główny temat – film i telewizja. Tak wiele ciekawych potraw i przepisów trafia na nasze ekrany, a Rea wybrała je i wymyśliła, jak zrobić je w domowej kuchni. Dlaczego? On jest wielki fan mediów . Mężczyzna kocha filmy i telewizję prawie tak samo (a może tak samo) gotowanie i eksperymentowanie. To idealne małżeństwo.

Rea zwykle zaczyna swoje filmy od klipu przedstawiającego danie, które zamierza odtworzyć. To wszystko od Ciasto urojone z Hak do indyk z W jaki sposób Spotkałem twoją matkę i Chilijski okoń morski Parku Jurajskiego. Niektóre z tych dań zapewniają więcej kontekstu niż inne, ale pomysłowość Rea jest zawsze na pierwszym planie.

natychmiastowa polędwica z piersi indyka

Łączy praktyczne gotowanie z odrobiną wyobraźni potrzebnej do przygotowania posiłku, który może być na ekranie tylko przez kilka sekund. Czasami to nie tylko telewizja i filmy, ponieważ robił jedzenie z gier wideo, takich jak Królestwa Serca i Zelda: Oddech Dzikich . Zasadniczo, jeśli na ekranie jest jedzenie, prawdopodobnie jest włączone Binging z Babish.

Wiadomo, że gwiazdy spadają dzięki Binging With Babish

Binging z Babish i Maisie Williams youtube

Jeśli było coś lepszego niż zarabianie na życie w telewizji i filmie, to fakt, że Rea czasami robi to z gwiazdami z serialu. Po części wywiad, po części lekcja gotowania, te odcinki są świetną zabawą zarówno dla fanów, jak i smakoszy. Funkcje żywności w widocznym miejscu, często przezabawne, w Aresztowany rozwój , więc sensowne było nagranie odcinka oddającego hołd serialowi. Podobnie Czekoladowe Ciasta Lave od Szef praktycznie zażądał gościnnego miejsca od Jona Favreau i Roya Choi.

Najbardziej godne uwagi było odcinek z Maisie Williams , kto grał Arya Stark w Gra o tron . Dołączyła do Rea w tworzeniu Direwolf Bread z mieszanym sukcesem. Częścią jego uroku było jednak to, że nie było idealne i pozwoliło widzom zobaczyć wersję Williamsa, której mogliby nie zobaczyć w inny sposób. Może i ma talent do mieczy i sztyletów, ale chleb okazał się większym wyzwaniem niż Nocny Król. Co mówimy bogu chleba? Może następnym razem.

Jest powód, dla którego nigdy nie widzisz twarzy Babisha

nigdy nie zobaczysz twarzy Binging With Babish Instagram

Jedna główna cecha Binging z Babish to fakt, że rzadko widujesz twarz Rei. Jest to bardzo konkretny powód i ma to wszystko wspólnego z obecnym stylem gotowania, który wydaje się być w 80 procentach osobowością i tylko w 20 procentach prawdziwym gotowaniem. Wiek influencerów sprzyjał Program kulinarny YouTube która jest tak skoncentrowana na osobowości, że właściwa treść wydaje się schodzić na dalszy plan. To jest coś, czego Rea chciał uniknąć od samego początku i skupia się bardziej na samym jedzeniu niż na sobie.

Zapytany, dlaczego to robi, w swoim Reddit Zapytaj mnie o cokolwiek , Babish powiedział: „Obejrzałem film o gotowaniu o burgerze, który trwał 30 minut i nie zaczęli gotować przez 10 minut. Postanowiłem zrobić show, które skupiało się wyłącznie na jedzeniu”. To nie znaczy, że nie ma mnóstwa osobowości w Binging z Babish . Rea jest przezabawny, a jego komediowe wyczucie czasu jest dokładnie na miejscu. Po prostu zajmuje tylne siedzenie do jedzenia, nie znikając całkowicie. Idealna równowaga, do której powinno dążyć więcej programów kulinarnych.

Niektóre odcinki Binging With Babish uczą podstaw gotowania i pieczenia

Binging z Babish Brownies youtube

Kiedy Rea uczył się gotować, koncentrował się na podstawach. Gdy poznasz podstawy i nauczysz się uważać na błędy w gotowaniu noobów, możesz przejść do bardziej zaawansowanych technik i stylów gotowania. Odkąd tam był i wykonywał swoją pracę, Rea wie, że kiedy ludzie próbują nauczyć się gotować, mogą potrzebować tych samych wskazówek.

W związku z tym Rea rozpoczął serię off-shoot na swoim kanale YouTube o nazwie Podstawy z Babish . W tych filmach uczy podstaw gotowania, technik i potraw, które nie zniechęcają. Poświęca też czas, aby na to spojrzeć sprzęt kuchenny i troska, co nie jest często omawiane, gdy kucharze uczą „podstaw”. To powiedziawszy, czy kiedykolwiek chciałeś nauczyć się robić chleb na zakwasie? Jest przewodnik do tego . Zastanawiałeś się nad nożami? Jest wideo za to też.

Podstawy z Babish nawet ma własna witryna , który zawiera pisemne instrukcje dotyczące niektórych projektów żywnościowych. Ponadto pozwala ludziom skupić się tylko na tym, a także dowiedzieć się więcej o serii. Jest to przystępny i zabawny sposób na nauczenie się wspaniałych umiejętności z tym samym urokiem Babish, co Binging z Babish .

Czasami Binging With Babish tworzy naprawdę obrzydliwe potrawy

Binging z Babish Friends Drobiazg youtube

- Nie próbuj tego w domu, chyba że próbujesz masochistycznie ukarać wszystkie pięć zmysłów za to, że ostatnio zbyt dobrze się bawisz. Tak mówi Rea, przygotowując się stek mleczny z W Filadelfii zawsze jest słonecznie , bo tak, robi całe jedzenie z filmu i telewizji, nawet okropne potrawy.

fasola garbanzo vs ciecierzyca

Jednym z wielkich tropów sitcomów jest naprawdę przerażający posiłek. Pamiętasz drobiazg mięsny Rachel z Przyjaciele ? Tak, to było włączone Binging z Babish . Szefa kuchni czekoladowe słone kulki z Park Południowy ? Założę się, że on też je zrobił. Jeśli w tej chwili czujesz się apokaliptycznie, możesz śledzić, jak Rea robi Carol ciasteczka z buraków i żołędzi z Żywe trupy. To solidne przypomnienie, aby być wdzięcznym, że tak naprawdę nie jesteś życie w apokalipsie zombie .

W rzeczywistości Rea ma listę swoich najgorszych i najbardziej potwornych dzieł na jego stronie internetowej , z przymrużeniem oka, gdy wie, co rozpętał na tym świecie. Najgorsze (lub najlepsze) jest to, że później je zjada. Bez względu na to, co to jest. Tak, to nawet obejmuje makaron śniadaniowy deser z Elf którą Rea nazwał „godnym knebla”. To właśnie nazywamy zaangażowaniem.

Większość widzów Binging With Babish to mężczyźni

Binging With Babish widzowie płci męskiej Świergot

Według Rea, jego Statystyki YouTube mówią, że jego publiczność to w 80 procentach mężczyźni w wieku od 18 do 35 lat. Nie ma wątpliwości, że kobiety też lubią jego program, ale to bardzo duże nastawienie demograficzne. Kiedy patrzysz na co? Binging z Babish ma jednak sens. Rea ma pewien rodzaj humoru, co opisuje jako dowcipy o tacie, i to naturalnie rezonuje z męską publicznością. Mogą zobaczyć w nim siebie, zwłaszcza, że ​​Rea nie udaje, że się nie udaje. Jest zwykłym facetem, który sam się uczył. To samo w sobie czyni go bardziej dostępnym dla zwykłego człowieka, który chce się uczyć o jedzeniu i gotowaniu, czy to dla siebie, partnera, rodziny, czy po prostu dla zabawy.

Jedną rzeczą, którą, jak mówi, mają wszyscy jego fani, niezależnie od płci czy wieku, jest to, że wszyscy kochają jedzenie i wszyscy wydają się być naprawdę mili. Według Odwrotność , fani mogą zostać wciągnięci w filmy, ponieważ chcą zobaczyć, jak jedzenie z ich ulubionych mediów ożywa, ale nie dlatego zostają. To umiejętności, których uczą się po drodze. Kojący głos Rea, dubbingowany przez wspomniane techniki, to tylko plus.

jak zbierać jackfruit

Binging With Babish zaowocowało dwiema książkami kucharskimi

Binging With Babish książka kucharska youtube

Nawet jak Rea mówi sam , było nieuniknione, że wyjdzie z książką kucharską. Być może nie spodziewał się, że wyjdzie z dwoma. Albo być New York Times bestseller . Daleka droga od robienia filmów dla Reddita do tej listy, ale jeśli Rea coś udowodnił, to właśnie jest do tego przeznaczony. Jest to jeszcze bardziej ugruntowane w jego książkach kucharskich, które łączą opracowane przez niego przepisy z jego humorem i świetnymi zdjęciami.

Pierwsza książka kucharska „Jedz to, co oglądasz: książka kucharska dla miłośników kina” została opublikowana w Październik 2017 . Książka jest o tych kultowych momentach kulinarnych, które przyklejają się do ciebie, jak trzask crème brûlée w Amelia , czyli kanapkę z napisem „Poproszę to, co ona” Kiedy Harry spotkał Sally .

Drugi jest trafny o nazwie Binging z Babish i chociaż zawiera przepisy, w rzeczywistości jest ich 100, to zagląda również za kulisy serialu, samego Rea i mnóstwo zdjęć pornograficznych z jedzeniem. Pokazuje również, jak daleko zaszedł Rea, ponieważ jest przedmowa od Jona Favreau. Rea poświęca też czas na opowiedzenie własnej historii. Jest wzruszający, wzruszający i odkrywczy w sposób, którego wiele osobowości YouTube tylko próbuje. Tu chodzi tyle samo o Babish, co o zabawę z nim.

Spin-off Binging With Babish często zaskakuje fanów

Binging With Babish spin-off show youtube

Zabawne przepisy i sposoby ich wykonywania to nie jedyna rzecz, którą Rea ma na swoim kanale, są też Przebywanie z Babish , lifestylowa seria spin-off. Przebywanie z Babish nie jest jeszcze obszerny, ale pokazuje, że sam Rea jest wszechstronnym gospodarzem i artystą. W tych filmach zachowuje się bardziej jak podróżujący vloger lub guru stylu życia, wpuszczając publiczność do swojego świata, zaskakując fanów i prezentuje swoją wycieczkę książkową . A także doprowadzanie wielu ludzi do płaczu.

Rea dostał zawału serca swoim fanom, kiedy wrzucił „ W obliczu raka Odcinek w lutym 2020 r. Nie miał raka, ale widz zrobił i napisał, chcąc zrobić coś dla swojego męża, który był wielkim fanem. W rezultacie Rea wyszła im na spotkanie, ugotowała z nimi i podzieliła się ich wzruszającą i rozdzierającą serce historią, która akurat dotyczyła steki . To tylko jeden przykład pozytywnych treści, które Bycie z Babish ma. Inne filmy to Rea zaskakujący jego brat z Tesla , dawanie 10 000 $ dla 6-letniego fana która oglądała jego program podczas jej długich pobytów w szpitalu i odwiedzała gimnazjum na Brooklynie klub kulinarny . Chodzi o to, żeby Rea oddała i to jest cudowna rzecz.

Whisky zajmuje ważne miejsce w Binging With Babish

Whisky i Binging z Babish youtube

Kiedy gotuje w wielu swoich filmach, Rea pije (lub dwa). Jest prawie zawsze whisky . Jest fanem, wielkim fanem. Odbył nawet wycieczkę szlakiem bourbonów i destylarni w Kentucky przez Bycie z Babish wideo . Wchodzi też do podstawy whisky , zapewniając edukację i rozrywkę, z której jest tak znany.

Podstawy są w rzeczywistości dość obszerne, ponieważ Rea sięga nawet po odpowiednie szkło do picia whisky. I tak, to ma znaczenie. To znaczy, jeśli chcesz jak najlepszego smaku. Zajmuje się również wirowaniem i przechylaniem szklanek, aby uzyskać nuty i aromaty, zwłaszcza złożone whisky. Może to być więcej niż kiedykolwiek planujesz pijąc whisky, ale jest to fascynujące i przystępne spojrzenie na degustację whisky. Może następnym razem spróbujesz sam.

Jeśli chodzi o jego ulubioną whisky, cóż, to trudne zadanie, aby zawęzić liczbę. Chociaż jest wielkim fanem burbona Angels' Envy. Jego inne rekomendacje to Bulleit Rye do codziennego popijania, Lagavulin 16 do czegoś zadymionego, Glenfiddich 15 do czegoś słodkiego, Angel's Envy Rum Cask, gdy chce się popisywać, i Monkey Shoulder, gdy sznurki są napięte. Ale tak naprawdę, jak mówi w swoim filmie, po prostu pij dowolną whisky, jak chcesz.

Podobnie jak podróż do zdrowia i sprawności Babish

Selfie na siłowni dla dzieci Instagram

Podobnie jak w przypadku wielu osobowości kulinarnych, zdrowie i kondycja Rea stały się częścią jego marki. W końcu, kiedy cały czas gotujesz i jesz dania takie jak smażone kraboburgery i makaron z serem, nie jest niczym niespotykanym, aby przytyć kilka kilogramów.

Tak właśnie było w przypadku Rei i chciał coś z tym zrobić. Jego skłonność do wypijania co wieczór kilku szklanek bourbonu również wpływała na jego ogólnie mniej niż zadowalający stan zdrowia. Coś musiało się zmienić i Rea postanowił publicznie opowiedzieć o swojej podróży. Zrobił to, aby pomóc sobie w utrzymaniu odpowiedzialności, lub jak wyjaśnił , 'być zakładnikiem w robieniu postępów'.

Zdecydował się na 30-dniową dietę resetującą opartą na makroskładnikach, opracowaną przez jego przyjaciela. Bez cukru, bez tłuszczu i bez alkoholu. Przy 1800 kaloriach dziennie, było to wyzwanie dla kogoś, kto zarabiał na życie w jedzeniu. Dlatego wprowadził również rutynę treningową, która została specjalnie dostosowana do pożądanej sylwetki. Rea angażował publiczność w swoją podróż dzięki filmom, w tym zdrowe przepisy na posiłki i jego reżim treningowy . Jego film o tym ostatnim jest wyraźnie ludzki i pokazuje, że to wszystko jest procesem. Na początku ledwo mógł się podciągnąć. W żadnym momencie nie zraża swoich widzów i są razem na przejażdżkę z nim.