Dwa pokarmy Betty White Kredyty na jej długie życie

Betty White zdmuchująca świeczki Mark Davis/Getty Images

Narodowy skarb niedługo osiągnie stulecie. Nie, nie mówimy o jakimś pomniku czy nawet Parku Narodowym, ale o czymś o wiele cenniejszym dla dziedzictwa naszego narodu. Zamiast tego mówimy o jednym i jedynym Betty Biały , kto na wiek 99 , po prostu staje się jeszcze bardziej niesamowity.

Ale jak, zastanawiamy się, dotarła do niej 99tenrok zdrowy na umyśle i bardziej odważny niż kiedykolwiek? Czy przestrzegała ścisłego reżimu? Jogurt i gotowane płatki owsiane ? Nie, nigdy! Biały byłby pierwszym, który powiedziałby nam, gdybyśmy byli na tyle godni, by zbliżyć się do jej tronu, że nie ma sensu żyć 99 lat, jeśli nie można cieszyć się każdym z nich. Zamiast tego Betty White, gdy zadano głupie pytanie o sekret jej długowieczności, udziela równie głupiej odpowiedzi. Według Smak domu , ona mówi hot dogi są jej zdrową żywnością z wyboru.Tak, Betty White uwielbia steki z rurki

Hot dog w bułce z musztardą

Powiązana prasa potwierdza, że ​​hot dog i frytki były w menu na niedawne urodziny Betty White, ale ta kombinacja jest jej ulubieńcem od jakiegoś czasu. Ona powiedziała Smacznego , kiedy przeprowadzali z nią wywiad, kiedy była zaledwie 92-letnią dziewczynką, że „Lunch jest zwykle hot dog i frytki, czy coś równie diabelskiego”, a nawet włączyła te potrawy do „diety przetrwania”, którą nabazgrała na odwrocie serwetki.

Dziesięć lat temu White's Gorąco w Cleveland Costar Wendie Malick powiedziała Amerykański magazyn że White „wydaje się istnieć na hot dogach i frytkach”, podczas gdy inna członkini obsady, Jane Leeves, scharakteryzowała dietę Betty jako „gównianą” i parsknęła, że ​​„może została zachowana dzięki wszystkim konserwantom”. Cóż, cokolwiek działa, działa. Zastanawiać się, dlaczego Oscar Mayer nie złapała jej jako rzecznika celebrytów? Betty prowadząca Weinermobile byłaby niesamowita.

Ulubiony napój Betty White może Cię zaskoczyć

Wódka martini ze skórką cytryny

Hot dogi nie były jedynym pożywieniem, które Betty White uznała za część swojej formuły na długie życie. Przyznaje się też do zamiłowania do wódki, kiedyś opowiadającej Dawida Lettermana (przez youtube ) to „rodzaj hobby” i mówi, że woli je „na skałach [z] dużą ilością cytryny” (przez Styl życia ). Przyjaciel White'a twierdzi, że martini z wódką jest ulubionym drinkiem gwiazdy, mówi Bliżej co tydzień że „Betty uwielbia żartować, że wódka zapewnia jej młodość [i] uwielbia obraz jej siedzącej w domu w bujanym fotelu, pijącej martini i oglądającej teleturnieje”.Chociaż istnieją dowody na to, że… dzienna dawka wódki może przynieść korzyści zdrowotne, takie jak poprawa nastroju i obniżenie poziomu cholesterolu, z pewnością picie „dużo i dużo” (jak Smak domu wydaje się sugerować, że tak jest) tak naprawdę nie mógł pozwolić komuś dotrzeć do ich 99tenrok ze wszystkimi nienaruszonymi wydziałami, prawda? Cóż, może nie. Ten sam przyjaciel powiedział też White'a całkiem dzieciak , aw rzeczywistości: „Ona nie jest zbyt wielkim pijakiem. To nie ona. Wypije tylko kilka łyków koktajlu, jeśli wymaga tego okazja. Sama White przyznała się do tego Smacznego: – Jeden koktajl przed obiadem jest w porządku. Jeśli wyjdę z przyjaciółmi, prawdopodobnie będę miał sekundę. Ale tak naprawdę nie lubię tego czuć. Według Leevesa, per Magazyn amerykański, Cola dietetyczna było prawdziwym paliwem, które napędzało White'a.

Ulubioną słodką ucztą Betty White nie jest tort urodzinowy

Czerwona lukrecja zawiązana w węzeł

Do tej pory Betty White ma więcej urodzin, niż większość kiedykolwiek zobaczy, i jest szansa, że ​​jest trochę zmęczona zdmuchując te wszystkie świeczki (nie wspominając o zagrożeniu pożarowym, jakie stwarzałoby 99 z nich). Nie straciła jednak zamiłowania do deserów. Jak powiedział przyjaciel Bliżej co tydzień , 'Ona zawsze lubiła słodycze!' Sam White przyznał się do Smacznego że „Czerwone Bicze są moją klątwą”. Jej costar Leevespotwierdził również, że Betty ciągle podjadała czerwone winorośle, podczas gdy Malick powiedział: „Ona jada czerwoną lukrecję, jak, absurdalnie dużo”. Dobrze, że czerwona lukrecja w rzeczywistości nie jest lukrecją ! Wygląda na to, że czarne rzeczy mogą być niebezpieczne , szczególnie dla osób powyżej 40 roku życia. Czerwona lukrecja nie wydaje się jednak szkodzić Betty White.

Cóż, bez względu na to, ile śmieciowego jedzenia i alkoholu Betty White odkłada lub nie odkłada, cokolwiek ma, chcemy trochę. Betty White może być pierwszą osobą, która naprawdę sprawia, że ​​nie możemy się doczekać własnej setnej rocznicy. Kto potrzebuje wiecznej młodości, kiedy można aspirować do bycia Złota dziewczyna jak Betty?Kategorie Komiksy Nazwy Opinie