Prawda o naśladującym sosie Walmart Chick-Fil-A

Restauracja Chick-fil-A Alex Wong/Getty Images

Smażony łańcuch kanapek z kurczakiem? Laska-fil-A jest tak samo chwalony za swoje sosy, jak za kanapki. Fanatycy fast foodów są zakochani w bawołach, grillu i Sosy polinezyjskie które mogą wykorzystać do smażenia i maczania bryłek. Najbardziej znanym z sosów jest oczywiście tytułowy the Sos Chick-fil-A , który jest opisywany przez restaurację jako posiadający „nuty musztardy miodowej i wędzonego posmaku” (poprzez Laska-fil-A ).

zdrowy zamiennik makaronu ramen

Mówiąc dokładniej, dip to tylko mieszanka musztardy miodowej, sosu barbecue i dressingu ranczo, według firmy (poprzez Reader's Digest ). Biorąc pod uwagę popularność sosów (niektórzy powiedzieliby, że są kultowe), nie powinno dziwić, że inni detaliści w całym kraju próbowali je naśladować i naśladować. ludzie próbują to powtórzyć w domu , także.Ale czy można odtworzyć magię? A gdyby ktoś wprowadził go na rynek, czy konsumenci go kupili?

Walmart oferuje alternatywę dla sosu Chick-fil-A

Sos do maczania kurczaka Walmart Instagram

Walmart niedawno udostępnił „Sos do maczania z kurczaka”, o którym ludzie mówią, że smakuje jak sos Chick-fil-A (poprzez Walmart ). Lista składników jest bardzo podobna, a butelkę sosu można kupić za mniej niż 2 dolary.

Według degustatora wersja sosu Walmart smakuje „niesamowicie podobnie” i trudno było jej nawet odróżnić te dwie osoby podczas ślepego testu smaku (poprzez Moje przepisy ). Jest mało prawdopodobne, abyś kiedykolwiek musiał zabrać ze sobą własną butelkę tego Walmarta do Chick-fil-A, ponieważ do posiłku dostajesz duże ilości sosu. Jeśli jednak jesteś takim fanem tego smaku, że chciałbyś użyć sosu w sałatkach, kanapkach i innych produktach, które gotujesz w domu, możesz rozważyć zakup butelki. Przy tak małej cenie i tak entuzjastycznych recenzjach, jak mogłoby to boleć?