Prawda o Traderze Joe wszystko oprócz przypraw do bajgla

wszystko bajgiel

Jeśli chodzi o sklepy spożywcze, Handlowiec Joe'a ma dość oddanych fanów, a nawet publikuje coroczną listę swoich najpopularniejszych pozycji (przez Ludzie ). Nic dziwnego, że jedną rzeczą, której fani Trader Joe nie mogą się nacieszyć, jest przyprawa „Wszystko oprócz bajgla” — chociaż można kupić bajgle również w TJ's. Wszystkie bajgle są oczywiście podstawą Nowego Jorku i są znane z tego, że są pokryte mieszanką soli, czarnego sezamu, cebuli, czosnku i innych nasion (poprzez Ulica Gruba ).

pracuje u tradera Joe's

Łączenie wszystkich tych składników w domu bez wątpienia byłoby męczącym procesem, ale Trader Joe's obejmuje miłośników bajgla i publikacji branżowych, takich jak Jedzenie i wino Prawdę mówiąc, jest to pozycja obowiązkowa dla każdego stojaka na przyprawy. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś tej mieszanki przypraw, oto wszystko, co musisz o niej wiedzieć.Jest tani i bardzo wszechstronny

przyprawa do bajgla youtube

W cenie zaledwie 1,99 USD za butelkę o pojemności 2,3 uncji ta przyprawa do bajgla, która zawiera sezam, sól morską, czosnek, cebulę, czarny sezam i mak, to całkiem niezła okazja (poprzez Kuchnia ). Przy wielkości porcji zawierającej tylko 80 miligramów sodu, nie jest to również coś, co powinno sprawić, że twój lekarz obleje się zimnym potem. Czy przypadkiem nie mieszkasz w pobliżu Trader Joe's? Nie martw się, bo możesz go kupić Amazonka — chociaż za paczkę dwóch sztuk zapłacisz znacznie więcej za 11,40 USD. Jeśli ta cena jest zbyt wysoka, możesz rozważyć wypróbowanie wersji podróbki Aldi.

Przyprawa do bajgli jest oczywistym wyborem, ale można z nią zrobić mnóstwo innych rzeczy. Poważnie, ktoś powinien napisać dżingla o wszystkich jego zastosowaniach, bo Epickie znalazł 19 sposobów na jego wykorzystanie i Dobrze się odżywiać zgrzytnęło 50 użyć! Połóż to na swoim steku, połóż na toście z awokado, połóż na pizzy, w chili, na gofrach (?) w swojej cholernej mary... już masz pomysł.