The Truth About Subway's Sweet Cebulowy Kurczak Teriyaki Kanapka

Znak metra Bloomberg/Getty Images

Subway to marka, do której możesz udać się z zamkniętymi oczami, gdy potrzebujesz szybkiego, ale niezawodnego posiłku bez dodatkowych ozdobników. Według Codzienny Posiłek Początki Subwaya były jednak skromne. Wszystko zaczęło się w 1965 roku, kiedy marka otworzyła swój pierwszy sklep w Bridgeport w stanie Connecticut. Jej nazwa pierwotnie brzmiała Pete's Super Submarines i została zmieniona na Subway dopiero w 1968 roku. Kiedy została otwarta po raz pierwszy, restauracja została przyjęta z ogromnym entuzjazmem od klientów, którzy kupili 312 kanapek już pierwszego dnia. Na Marka , dziś jest to największa sieć sklepów z kanapkami na świecie.

pięciu facetów hot dog

A skoro już o tym mowa, niektórym ofertom w restauracji nie można się oprzeć, takim jak kanapka Teriyaki z kurczakiem ze słodką cebulą. Według Metro , Kurczak ze Słodką Cebulą Teriyaki jest jednym z ośmiu na liście Fresh Fit. W rzeczywistości następnym razem, gdy zatrzymasz się o Metro , zdecydowanie powinieneś spróbować tego. Oto dlaczego Kurczak ze Słodką Cebulą Teriyaki jest jedną z najlepszych i najzdrowszych opcji w menu.Subway's Sweet Onion Chicken Teriyaki w opakowaniach kanapkowych o smaku

Kanapka Teriyaki ze słodką cebulą i kurczakiem Chicken Instagram

Jak na Thriller , ten jest solidną opcją do wyboru, jeśli szukasz wielu smaków i delektujesz się słodkim i pikantnym daniem. Tak jak Tłuczony opisała, paski kurczaka nasączone teriyaki, beztłuszczowy słodki sos cebulowy i chrupiące warzywa na tej kanapce sprawiają, że jest idealna dla tych, którzy lubią mieszać słodkie i pikantne. Podczas gdy dokładny przepis na słodki sos cebulowy jest tajemnicą łańcucha, przepisy naśladowców sugerują mieszankę octu, musztardy, maku, płatków cebuli i innych przypraw (poprzez jedzenie ).

Kanapka Teriyaki ze Słodką Cebulą Kurczaka nie jest nawet tak niezdrowa: jeśli zdecydujesz się na kanapkę 6 cali, będziesz patrzeć na 320 kalorii i około 4 gramów tłuszczu na porcję. Kanapka składa się ze słodkiego sosu teriyaki, który jest bohaterem dania.

W Reddit wątku, ktoś zapytał fanów Subway o ich ulubione kanapki w restauracji. Komentator ręczył za kanapkę Teriyaki z kurczakiem ze słodką cebulą i zasugerował: „Słodki kurczak teriyaki z cebulą na włoskim chlebie (podwójnie tostowany), wszystkie warzywa oprócz szpinaku, z lekkim majonezem”. Brzmi całkiem pysznie, prawda? Jak na Wtajemniczony , ta kanapka dobrze sprawdza się pod względem zdrowotnym dzięki beztłuszczowemu sosowi i glazurowanemu kurczakowi. Przy tak aromatycznych sosach już na kanapce prawie nie potrzebujesz dodatkowych Może . A według ankiety przeprowadzonej przez Tłuczony 656 osób wygrało Kurczak ze Słodką Cebulą Teriyaki najlepsza kanapka z prawie 23 procentami w głosowaniu. Mniam. Kto ma ochotę na łódź podwodną?